پیام سپاهان
مغانلو، زننده سریع‌ترین گل یار تعویضی لیگ ایران؟
دوشنبه 3 خرداد 1400 - 23:41:57
پیام سپاهان - مهاجم پرسپولیس پس از ورود به زمین در بازی مقابل ذوب‌آهن توانست دروازه رقیب را باز کند.

به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس دیشب (دوشنبه) در حالی که بازی تیمش با ذوب‌آهن گره خورده بود و تا دقیقه 69 با یک گل از این تیم اصفهانی عقب بود با تعویض‌هایی که انجام داد توانست نتیجه بازی را تغییر دهد و با نتیجه 2 بر یک بازی را با برتری به پایان برساند.
شهریار مغانلو یکی از تعویض‌های طلایی گل‌محمدی بود که به زمان کوتاهی برای باز کردن گره بازی نیاز داشت و در دقیقه 69 گل تساوی سرخ‌پوشان را به ثمر رساند تا استارت پیروزی پرسپولیس در این بازی زده شود. این گل اما یک نکته آماری دارد که مربوط به بازه زمانی ورود مغانلو تا گل‌زنی‌اش می‌شود.
مغانلو در دقیقه 66 و 27 ثانیه وارد زمین شد و در دقیقه 68 و 7 ثانیه توانست گلش را به ثمر برساند تا برای گل‌زنی فقط به 100 ثانیه زمان نیاز داشته باشد. البته در بازه زمانی 100 ثانیه‌ای بین ورود او تا زمان گل‌زنی‌اش، بازی دو بار متوقف شد و در مجموع تنها 27 ثانیه از 100 ثانیه بازی جریان داشت.
آمار در مورد سریع‌ترین گل‌های تاریخ لیگ‌های ایران وجود دارد و می‌توان از گل ثانیه 10 غلام‌رضا رضایی با پیراهن پرسپولیس در دیدار مقابل فجر سپاسی به عنوان سریع‌ترین گل تاریخ لیگ برتر نام‌برد. با این حال درباره سریع‌ترین گل‌های تاریخ لیگ توسط بازیکنان تعویضی هیچ آمار دقیقی وجود ندارد ولی در هر صورت اگر گل مغانلو سریع‌ترین گل این بخش نباشد، جزو فهرست سریع‌ترین گل‌ها قرار می‌گیرد.
انتهای پیام

http://www.sepahannews.ir/Fa/News/277671/مغانلو،-زننده-سریع‌ترین-گل-یار-تعویضی-لیگ-ایران؟
بستن   چاپ