پیام سپاهان
پارگی سیم شارژر، دختری را تا مرز کوری کشاند
سه شنبه 4 خرداد 1400 - 03:33:35
پیام سپاهان - باشگاه خبرنگاران / دختری 19 سال که به دلیل پارگی شارژر تلفن نزدیک بود بینایی‌اش را از دست بدهد، در فضای مجازی خبرساز شد.
یک دانشجوی 19 ساله در دانشگاه انگلیس پس از منفجر شدن شارژر تلفن همراهش نزدیک بود بینایی خود را از دست بدهد. دختری در بیرمنگام، غرب میدلندز، عصر 27 آوریل تلفن خود را به شارژر متصل کرد اما در همان لحظه متوجه شد که سیم آن تا حدودی پاره شده است.

پیام سپاهان

او توجهی به این موضوع نکرد اما اندکی بعد سیم شارژر شروع به جرقه‌ زدن کرد و یکی از جرقه‌ها مستقیما به چشم او برخورد کرد و همین امر باعث شد که او بینایی چشم چپش را از دست بدهد. او به بیمارستان منتقل شد و مجبور شد سه روز در آنجا بماند. وقتی بانداژ از چشم او برداشته شد، بینایی استر به حالت عادی بازگشت. استر (دختر آسیب دیده) در این مورد گفت: "یکی از دوستانم آخر هفته شارژر من را قرض گرفته بود و وقتی آن را پس گرفتم، کمی پاره شده بود. من به چیزی فکر نکردم بنابراین تلفنم را وصل کردم تا شارژ شود و ناگهان این اتفاق افتاد". او ادامه داد :" سیم شارژر جرقه‌ زد و با شتاب به چشمانم برخورد کرد و من دیگر نمی‌توانستم ببینم. "
چشم پزشکان به استر در بیمارستان شهر بیرمنگام گفتند که این جرقه باعث آسیب دیدگی قرنیه چشم و وضعیت فعلی وی شد. استر می‌گوید، "بینایی من تا هفته گذشته هنوز در مرحله بهبود بود، اما اکنون وضعیت بسیار بهتر شده است و می‌توانم بخوانم "

پیام سپاهانhttp://www.sepahannews.ir/Fa/News/277604/پارگی-سیم-شارژر،-دختری-را-تا-مرز-کوری-کشاند
بستن   چاپ