پیام سپاهان
بازی‌های جدید ناتی داگ همچنان در پیش تولید
شنبه 28 فروردين 1400 - 09:46:24
پیام سپاهان - گیم فا / جیسن شرایر (Jason Schreier)، اخیراً اعلام کرد که بیشتر عناوین آینده‌ی استودیوی ناتی‌داگ به دلیل توسعه‌ی بازی The Last of Us Remake و تطبیق کارمندان با ساخت عناوین کنسول پلی‌استیشن 5، فعلاً در حالت پیش تولید و مراحل اولیه قرار گرفته است.
در اوایل ماه جاری میلادی، جیسون شرایر از بلومبرگ گزارشی در رابطه با استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog) منتشر و اعلام کرد که این استودیو در حال ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی The Last of Us است.
همچنین، با توجه به وجود نسخه‌ی ریمستر شده و با کیفیت از این بازی و تاریخ عرضه‌ی آن، این خبر باعث تعجب بسیاری از بازی‌بازان و حتی طرفداران پلی‌استیشن شد؛ چرا که بسیاری از آن‌ها انتظار داشتند که این استودیو به جای ساخت این عنوان، در حال ساخت و توسعه‌ی بازی جدیدی باشد و حتی عرضه‌ی بخش چند نفره‌ی The Last of Us Part 2 را به بازسازی نسخه‌ی اول بازی ترجیح می‌دادند.
اما به گفته‌ی وی، دلیل این موضوع آن است که در حال حاضر استودیوی ناتی‌داگ چیزی برای نشان‌دادن و یا صحبت در مورد آن ندارد و احتمالاً تمامی عناوین آینده‌ی این استودیو نیز به مرحله‌ای نرسیده‌اند که قابل نمایش باشد.
در واقع، وی مدعی است که ساخت بازی The Last of Us Remake باعث شده تا روند ساخت عناوین آینده‌ی این استودیو به کندی پیش رفته و حتی در همان مراحل ابتدایی خود ساکن باشد. در نهایت، این موضوع باعث شده که استودیوی ناتی‌داگ در این برهه از زمان و با توجه به شیوع ویروس کرونا و مصائب آن، پروژه‌ی قابل نمایشی نداشته باشد.
(استودیوی ناتی‌داگ) در حال حاضر تعداد زیادی کارمند دارد که باید پروژه‌های مختلفی را برای توسعه به آن‌ها بسپارد. البته، بحث در این برهه از زمان اندکی متفاوت است و این افراد باید خود را با ساخت عناوین اختصاصی کنسول پلی‌استیشن 5 تطبیق دهند و ناتی‌داگ نیز پروژه‌ی The Last of Us Remake را بهترین گزینه برای این امر تلقی کرده است.
البته، ساخت یک بازی برای پلی‌استیشن 5 در این برهه چیزی است که یادگیری و تطابق با آن به زمانی حدود یک سال و یا بیشتر نیاز دارد. در نهایت، همین امر نیز موجب شده تا اکثر پروژهای دیگر این شرکت در مرحله‌ی پیش تولید و شاید در حالت سکون قرار گرفته باشند تا در زمان لازم، این افراد به تیم‌های توسعه‌ی آن‌ها افزوده شوند.
در حال حاضر، اطلاعات زیادی در مورد پروژه‌ی و یا پروژه‌های جدید استودیوی ناتی‌داگ وجود ندارد اما بسیاری از منابع به ساخت یک عنوان کاملاً جدید از مجموعه‌ی Uncharted اشاره کرده‌اند.
البته، احتمال ساخت یک آی‌پی جدید نیز توسط این استودیو وجود دارد که اخیراً شایعاتی پیرامون آن شنیده می‌شد.

http://www.sepahannews.ir/Fa/News/261886/بازی‌های-جدید-ناتی-داگ-همچنان-در-پیش-تولید
بستن   چاپ