پیام سپاهان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت کار تشریح کرد: جزئیات مصوبه بسته حمایتی کمک به تامین مسکن زنان خانوار

پیام سپاهان - معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، جزئیات مصوبه بسته حمایتی کمک به تامین مسکن زنان خانوار شش دهک درآمدی را تشریح کرد.

قدردانی شریعتمداری از کارکنان و مدیران وزارت کار برای کسب رتبه های برتر

پیام سپاهان - محمد شریعتمداری، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در پیامی از تلاش کارکنان و مدیران مجموعه وزارتخانه تحت مسئولیت خود به خاطر کسب رتبه اول شفافیت طی دو دوره متوالی، رتبه برتر خدمات الکترونیک در سال جاری و ارتقاء رتبه در جشنواره شهید رجایی قدردانی کرد.

۱۰۰۰ نفر کارگران ساختمانی و فصلی چهارمحال و بختیاری کمک هزینه خرید کالای اساسی دریافت می کنند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری در جلسه قرارگاه جمع آوری کمک های مومنانه جامعه کار و تلاش استان گفت: با همکاری بانک رسالت استان به تعداد ۱۰۰۰نفر از کارگران ساختمانی و فصلی استان کمک هزینه خرید کالای اساسی پرداخت می شود.

۱۵۰۰ نفر با اجرای طرح یارانه دستمزد در اردبیل مشغول به‌کار شدند

پیام سپاهان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: بیش از ۱۵۰۰ نفر با گذشت ۱۰ ماه از اجرای طرح پرداخت ۳۰ درصد دستمزد نیروی کار به کارفرمایان در قالب طرح یارانه دستمزد مشغول به کار شدند.

برگزاری کمیته تعیین وضعیت تعاونی های غیر فعال در استان قم

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: به منظور بررسی وضعیت پروژهای نیمه تمام که مدت فعالیت های تعاونی ها به اتمام رسیده کمیته تعیین وضعیت تعاونی های غیر فعال در استان برگزار شد.

افزایش مستمری کشاورزان و روستاییان زنجان

پیام سپاهان - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان از افزایش مستمری این صندوق به میزان ۲۵ درصد خبر داد.

الزام کارگاه های مشمول قانون کار بیش از پنجاه نفر کارگر به تهیه و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در استان قم

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: به منظور افزایش حقوق کارگران کارگاه های مشمول قانون کار بیش از پنجاه نفر کارگر، تهیه و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در استان الزامی می شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان تاکید کرد: زنجان در استقرار نظام "استاد شاگردی" از استان‌های پیشرو است

پیام سپاهان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: زنجان در استقرار نظام " استاد شاگردی" از استان‌های پیشرو است و بانک اطلاعاتی استادکاران جهت معرفی به کارجویان، جمع‌آوری شده است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر: آموزش های مهارتی با همکاری صدا و سیمای مرکز بوشهر ترویج می شود

پیام سپاهان - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: صدا و سیما بستری مناسب برای فرهنگ سازی و توسعه مهارت آموزی است و باید از این فرصت ارزشمند برای ترویج آموزش های مهارتی در استان بوشهر بهره برد .

در نخستین نشست کانون کارآفرینی کرمانشاه مطرح شد: کانون کارآفرینی، اتاق فکری برای پیشرفت و توسعه است

پیام سپاهان - استاندار کرمانشاه در نخستین نشست کانون کارآفرینی استان، گفت: کانون کارآفرینی می‌تواند اتاق فکری برای پیشرفت و توسعه استان باشد.

سومین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی برگزار شد

پیام سپاهان - به مناسبت فرارسیدن هفته ملی مهارت ، سومین نشست شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با حضور حجت الاسلام و المسلمین نوری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان بجنورد و وحیدی نماینده مردم بجنورد ،مانه و سملقان ،گرمه ، جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری مجلس برگزار شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی زنجان: راه نجات اشتغال ، تولید ، صنعت و اقتصاد کشور کارآفرینی است

پیام سپاهان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با حضور در مراسم افتتاح کافه کارآفرینی زنجان در دانشگاه آزاد تاکیدکرد: راه نجات اشتغال ، تولید ، صنعت و اقتصاد کشور کارآفرینی است.

عملیات اجرایی کارخانه تولید ظروف شیشه‌ای دارویی شستـا در گرمی آغاز شد

پیام سپاهان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی کارخانه تولید ظروف شیشه‌ای دارویی شستـا با سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیارد تومان و با اشتغال ۱۸۵ نفر در گرمی آغاز شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی:کمک به اقشار پایین دست جامعه شاخصه اصلی نظام جمهوری اسلامی است

پیام سپاهان - رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: کمک به اقشار متوسط و پایین دست جامعه از شاخصه‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی و این مهم در قانون اساسی به منصه ظهور رسیده است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تداوم صنعت نساجی یزد در گروی داشتن برنامه استراتژیک و مداوم است

پیام سپاهان - صنعت نساجی در استان سابقه ای دیرینه دارد و در دوران مختلف، نساجان یزدی به خوبی درخشیده و آثار نفیس و با ارزشی را از خود بجای گذارده اند.

نخستین مرکز آموزش مهارت صنایع دریایی در استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود‌

پیام سپاهان - ۲۷۰ حرفه آموزش مهارتی استاندارد در حوزه شیلات، سواحل، نفت، گاز و پتروشیمی در استان بوشهر تدوین شده و امسال نخستین مرکز آموزش مهارت صنایع دریایی در این استان راه‌اندازی می‌شود.

شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان مریوان با سرمایه گذاری بیش از ۱۰۰۰ میلیون ریال ثبت شد

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از ثبت شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان مریوان در خردادماه امسال با عضویت یکهزار نفر از اهالی این شهرستان خبر داد و گفت: مریوانی ها بالغ بر ۱۰۰۰ میلیون ریال برای ثبت و آغاز بکار این شرکت سرمایه‌گذاری کردند.

شریعتمداری: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی رتبه اول خدمات دولت الکترونیک را در بین ١۶۶ نهاد دولتی و حکومتی کسب کرد

پیام سپاهان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از کسب رتبه اول خدمات دولت الکترونیک توسط وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بین ١۶۶ نهاد دولتی و حکومتی خبر داد.

تصویب پرداخت بدهی دولت به صندوق های بازنشستگی با واگذاری سهام شرکت‌های دولتی

پیام سپاهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری تصویب پرداخت بدهی دولت به صندوق های بازنشستگی را با واگذاری سهام شرکت‌های دولتی در هیئت دولت برای بار دوم پس از سال ۹۹ کاری از جنس کارستان بیان کرد.

​دلایل اصلی حوادث ناشی از کار اعلام شد؛ عدم استفاده از فناوری‌های روز در استخراج معادن، عدم اجرای ماده ۸۷

پیام سپاهان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یکصد و شصت و نهمین نشست شورای عالی حفاظت فنی دلایل عمده وقوع حوادث ناشی از کار را تشریح کرد.

مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت کار: همکاری مدیران با کارکنان تولید را افزایش می دهد

پیام سپاهان - مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از شرکت "پمپ توربین" تبریز گفت: در شرایط کنونی اقتصادی حاکم بر کشور، همکاری مدیران با کارکنان، به تولید و رونق فعالیت شرکت منجر می شود و علاوه بر آن موجب محقق شدن نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری؛ تولید ،پشتیبانی و موانع زدایی در این واحد شده است.

تصویب بدهی صندوق های بازنشستگی با واگذاری سهام شرکت‌های دولتی در هیئت دولت

پیام سپاهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری تصویب بدهی صندوق های بازنشستگی را با واگذاری سهام شرکت‌های دولتی در دولت برای بار دوم پس از سال ۹۹ کاری از جنس کارستان بیان کرد.

مدیرکل بهزیستی زنجان:کارفرمایان در ازای بکارگیری مددجویان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت می‌کنند

پیام سپاهان - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: کارفرمایانی که مددجویان بهزیستی را در ازای پرداخت حقوق، بیمه و مزایا در چارچوب قرارداد قانون کار به کار بگیرند، می‌توانند علاوه بر دریافت حق بیمه کارفرمایی، به ازای هر مددجو از تسهیلات قرض الحسنه با سود چهار درصد بهره‌مند شوند.

چهارمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برگزار شد

پیام سپاهان - چهارمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با حضور رییس شورا و مدیران عضو به میزبانی بهزیستی مازندران در محل سالن جلسات شیرخواگاه شکوفه ساری برگزار شد.

پیام شریعتمداری به مناسبت عید سعید قربان

پیام سپاهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی عید سعید قربان را روز رها شدن از بند هوا‌های نفسانی و ایثار و از خود گذشتگی در راه رضای خدا و کمک به همنوعان بیان کرد.

اطلاعیه مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرامون اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

پیام سپاهان - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و نحوه تحویل مدارک را اعلام کرد.

شریعتمداری : آغاز فعالیت صندوق حمایت از فرصتهای شغلی افراد دارای معلولیت تحقق یک آرزوی قدیمی بود

پیام سپاهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری آغاز فعالیت صندوق حمایت از فرصتهای شغلی افراد دارای معلولیت را مؤثر در آینده معلولین و تحقق یک آرزوی قدیمی عنوان کرد.

وزیر تعاون و رفاه اجتماعی اعلام کرد: تصویب سیاست های کلی رفاهی در مجمع تشخیص مصلحت نظام

پیام سپاهان - وزیر تعاون و رفاه اجتماعی در آیین افتتاح دبیرخانه رصد آسیب‌های اجتماعی و معلولیت‌ها ،از تصویب سیاست های کلی رفاهی در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد که با چهار برنامه به تصویب رسیده و به زودی با تایید مقام معظم رهبری ابلاغ خواهد شد.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد:صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی، پشتوانه جامعه معلولین برای حضور در بازار و اشتغال پایدار

پیام سپاهان - صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی برای ایجاد پشتوانه، توانمندسازی و اشتغالزایی افراد دارای معلولیت در قالب کارفرما و خویش‌فرما ایجاد شده است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: فرهنگ سرمایه داران یزدی ایجاد فرصت اشتغال و کارآفرینی است

پیام سپاهان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: فرهنگ سرمایه داری در یزد به سمت احداث واحدهای تولیدی، کارآفرینی و ایجاد فرصت اشتغال بوده و هست.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: اختصاص ۴۰ درصد تسهیلات به طرح های نیمه تمام اشتغال پایدار روستایی و عشایری

پیام سپاهان - سرپرست اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی بوشهر در کارگروه اشتغال استان بوشهر از وجود ۱۰۸ میلیارد تومان منابع جهت پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری براساس رسته فعالیت های تعیین شده ملی خبر داد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: ارتقاء و گسترش فرهنگ نماز را در تمامی سطوح جامعه هدف با جدیت پیگیری می کنیم

پیام سپاهان - حمید رضا پناه مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در جلسه انعقاد تفاهم نامه توسعه و ترویج فرهنگ نماز گفت: ارتقاء و گسترش فرهنگ نماز را در تمامی سطوح جامعه هدف با جدیت پیگیری می کنیم.

ثبت نام مرحله سوم حمپاد برای حمایت از «پایان نامه‌های بازنشستگان دانشجو» امکان‌پذیر شد

پیام سپاهان - مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از فراهم شدن امکان ثبت نام تسهیلات طرح حمپاد برای بازنشستگان این صندوق که در مرحله تایید پروپوزال پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا هستند خبر داد.

مراسم معارفه مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد و اردبیل برگزار شد

پیام سپاهان - با حضور سید محسن دلبری مدیرکل دفتر امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراسم معارفه مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویر احمد و اردبیل صبح امروز به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد.

با موافقت نمایندگان صورت گرفت؛ مجوز مجلس به سازمان فنی و حرفه ای برای دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی جهت توسعه مراکز آموزشی

پیام سپاهان - نمایندگان در نشست علنی مجلس شورای اسلامی، امروز (یکشنبه ۲۷ تیر)، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور را مجاز به دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای توسعه مراکز آموزشی دانستند.

رویدادی برای استارتاپ‌های مرتبط با تعاون، اقتصاد جمعی و جامعه

پیام سپاهان - مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران « منتا » با همکاری مرکز نوآوری جهش و پرابلم ، در مرداد ماه سال جاری رویدادی برای استارتاپ های مرتبط با حوزه تعاون ، اقتصاد جمعی و جامعه برگزار می کنند.

ساير مطالب

رییس کمیته امداد: امسال 800 میلیون تومان صدقه در کاشان جمع‌آوری شد

تعطیلی فرودگاه‌ های تهران در روز تحلیف

نماینده سمیرم: احیای خودباوری در دانشگاه‌ها مهم‌ترین دستاورد جهاد دانشگاهی است

" اخلاق" ، عنصر گمشده جهان معاصر است

هزار و 950 هزار ریال طرح عمرانی در اصفهان افتتاح شد

هزار و 950 میلیارد ریال طرح عمرانی در اصفهان افتتاح شد

انهدام تیم تروریستی در جنوب آذربایجان غربی

بیش از 11 هزار میلیارد ریال طرح در شهرک‌های صنعتی اصفهان اجرا می‌شود

مکتب اخلاقی اصفهان نقش مهمی در احیای صحیفه سجادیه داشت

نماینده شازند: آقای اردوغان! ایران، مکزیک نیست

کارت زرد مجلس به وزیر کشور

آخرین وضعیت ایذه و تبریز پس از ناآرامی های اخیر

انتقاد فرانسه از ایران درباره روند مذاکرات وین

علم الهدی : انسان با ثروت یا فقر آزمایش می شود

قالیباف : پاسخی برای سوء مدیریت در خوزستان ندارم

هاشمی : تعطیلات 6 روزه تهران اثر بخش نبود

تعطیلی فرودگاه های تهران در روز تحلیف

از شمار دو چشم یک تن کم، و ز شمار خرد هزاران بیش

14 رأس گوسفند در تصادف با کامیون در سمیرم تلف شدند

تصادف در جاده مشهد اردهال کاشان 2 کشته و 4 مصدوم داشت

امام جمعه اصفهان: پلیس با مردم مُدارا کند

تفاهمنامه خواهرخواندگی اصفهان و پورتو امضا شد

نقص مهارت‌آموزی در نظام آموزش سبب رفتار غیرعادی نوجوانان می‌شود

اثر مصرف زردچوبه در پیشگیری از کرونا اثبات شد

برپایی موکب امیرالمومنین (ع) در خمینی‌شهر

نخستن "ترتیل قرآن کریم با گام بلند" در اصفهان تولید و رونمایی شد

توسعه 200 هکتاری گلخانه‌های اصفهان مُستلزم تسهیلات است

وهابیت در ترتیل قرآن ورود جدی دارد

علت قطعی گاز در برخی مناطق شهر اصفهان

پیکر استاد مسعودی آرانی امروز در امامزاده هلال خاکسپاری می‌شود

خط آسیب دیده شبکه آب شرب اصفهان به مدار بازگشت

اتمام عملیات سمپاشی علیه حشرات ناقل بیماری «سالک» در اردستان

طغیانی: حکمرانی آب مهمترین مسئله پیش روی دولت جدید است

ترتیل تند قرآن به صورت رایگان در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد

جولان ریزگردها در آسمان اصفهان تا پایان هفته

1913 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ 22 نفر

حادثه در خط انتقال آب اصفهان بزرگ مهار شد

پروژه ترتیل تند قرآن در اصفهان رونمایی شد

قطعی برق ایستگاه‌های پایش کیفی هوای اصفهان را مختل کرد

نخست وزیر جدید لبنان معرفی شد

حوادث 24 ساعت اخیر اصفهان 13 مصدوم و 2 فوتی داشت

اولویت سپاه اصفهان کمک‌رسانی برای واکسیناسیون کروناست

رویکرد آموزشی " سفارش محور " تامین کننده واقعی نیاز بازار کار است

ظرفیت آبرسانی به اصفهان تا اطلاع ثانوی کاهش یافت

بانوان مجاز به گرفتن گواهینامه موتورسیکلت نیستند

حفظ محدودیت‌ های مسافرتی آمریکا علیه ایران

تاخت و تاز کرونا در اردستان/مردم ترسی از بیماری ندارند

افزون بر 205 کیلوگرم ماده مخدر حشیش در کاشان کشف شد

یک فعال سیاسی اصولگرا: جهاد دانشگاهی می‌تواند به تکنولوژی تولید آب دست یابد

102 شهر در استان اصفهان مشمول طرح جامع تفصیلی می‌شوند

خشک شدن برخی قناتهای گلپایگان درپی پدیده فرونشست زمین

احداث سدکوچری موجب خشکسالی گلپایگان شده است/اجازه برداشت نداریم

احتمال فرونشست زمین در گلشهر گلپایگان

اعلام خطر آذری‌ جهرمی درباره طرح اینترنت مجلس

نسخه جدید از کابینه احتمالی ابراهیم رئیسی

روحانی : منصفانه امروز را با 8 سال قبل مقایسه کنید

فرمانده سپاه : حنای آمریکا دیگر در ایران رنگی ندارد

توضیح درباره برگزاری تجمع اعتراضی در تهران

نظر پلیس درباره سگ گردانی و موتورسواری زنان

دستور اژه ای در مورد نفوذ فساد در دستگاه قضا

2 خبر کوتاه از استان اصفهان

استاد عبدالله مسعودی آرانی پژوهشگر برجسته درگذشت

ساختمان آتش‌نشانی یک روستا در آران و بیدگل افتتاح شد

تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان، فردوس قم را شکست داد

مردم مهاباد اردستان 2 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند

اصفهان نیازمند احداث 40 هنرستان برای آموزش‌های مهارتی است

اینترنت از چهارباغ تا میدان نقش جهان اصفهان رایگان شود

درب اداره ورزش و جوانان به روی کاشانی‌ها باز شد

3 مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در اصفهان راه‌اندازی می‌شود

آغاز برداشت هندوانه از مزارع دشت پرزان شهرضا

افزایش اشتغال در اصفهان در بستر فناوری‌های نو

99 درصد از دریافت‌کنندگان واکسن در اصفهان به کرونا مبتلا نشدند

روزانه 23هزاراصفهانی واکسن کرونامی‌زنند

باد و خاک در راه اصفهان/ غبارآلودگی هوا افزایش می یابد

1686 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / فوت 21 نفر

10 تن علوفه برای حیات وحش پارک ملی موته توزیع شد

معادلات پیچیده سه تیم انتهای جدول/ماشین کدام تیم را با خود می برد

قیمت سیمان 5 برابر شده است

9 تن زعفران در اصفهان تولید شد

به‌نام حمایت به‌کام تجارت/ خیریه‌ها کودکان کار را حمایت نمی کنند

خداحافظی نیازمند با نقش جهان/سپاهان همیشه قدران توست

خلعتبری زمان خداحافظی خود با فوتبال را اعلام کرد

بازداشت یک مسئول به دلیل ارتباط غیراخلاقی

امام جمعه موقت اصفهان: جهاد دانشگاهی در حرکت‌های علمی پیشرو باشد

دستگاه‌های دولتی موزه آموزشی راه‌اندازی کنند

کشف 48 تن چوب و زغال بلوط/ آتش‌سوزی در جنگل‌های اصفهان نداشتیم

خطر آتش سوزی 65 هزار هکتار جنگل‌های زاگرسی اصفهان را تهدید می‌کند

نویدکیا: سه امتیاز سخت را کسب کردیم

شرمنده هواداران ذوب آهن شدیم

ذوب آهن با بقا در لیگ ما را خوشحال کند

مربی ذوب آهن اصفهان: بازیکنان ما استرس زیادی داشتند

تیم فوتبال سپاهان فاتح شهرآورد اصفهان شد

شلیک نورافکن و شادی با محرم /سپاهانی‌ها از حسینی تجلیل کردند

اصفهان به رنگ طلایی؛ سپاهان به لطف تیرک امیدوار به قهرمانی باقی ماند

چشمک جام پنجم به پرسپولیس و ضربه سپاهان به همشهری‌اش

واکنش اهالی رسانه کاشان به رفتار خارج از عرف با خبرنگار ایرنا

نادری به گیتی پسند پیوست

هواشناسی: دمای هوای کاشان تا پایان هفته کاهش می‌یابد

دروازه‌بان اهورا بهبهان به گیتی پسند اصفهان پیوست

افتتاح خط مونتاژ پنل‌های تلویزیون با حضور معاون وزیر صمت