پیام سپاهان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

آینده درخشانی پیش روی نظام جمهوری اسلامی قرار دارد

پیام سپاهان - شهر: شهردار تهران گفت: آینده درخشانی پیش روی نظام اسلامی قرار دارد و امیدواریم همه رهروان با توفیق شهادت این دنیا را ترک کنند که توفیقی بالاتر از آن وجود ندارد.

اجرای طرح خیابان کامل در منطقه یک بررسی شد

پیام سپاهان - اجرای طرح خیابان کامل درمنطقه یک حد فاصل میادین قدس و تجریش در نشست هم اندیشی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با شهردار منطقه یک، مورد بررسی قرار گرفت.

طرح استفاده سرویس دانش آموزان از حیاط مدارس

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۷ از اجرای "طرح استقبال از مهر" در آستانه شروع سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ خبر داد؛ گفت: حیاط مدارس محیط امن برای استفاده از سرویس دانش آموزان به حساب می آید و دانش آموزان نیازی نیست به بیرون از محیط مدرسه مراجعه کنند که این طرح در پنج مدرسه در منطقه ۱۷ به اجرا در می آید.

مناسب سازی ۹۰ درصد ایستگاه های اتوبوس ویژه تردد جانبازان و معلولان

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۷ بابیان اینکه تردد آسوده در معابر حق همه گروه های جامعه است، گفت: مناسب سازی ۹۰ درصد ایستگاه های اتوبوس معابر منطقه ۱۷ برای تردد جانبازان و معلولان صورت گرفته است.

تبدیل شبکه مترو تهران از حالت خطی به شکل حلقه یکپارچه

پیام سپاهان - مسأله احداث خطوط جدید در شبکه حمل و نقل ریلی زیرزمینی پایتخت، یک انتخاب نیست بلکه یک الزام است. نگاهی به پراکندگی ایستگاه‌های افتتاح‌ شده تا به امروز و همچنین ایستگاه‌هایی که قرار است در خطوط ۶ و ۷ تکمیل شوند،‌ نشان می‌دهد نحوه جانمایی آنها بر اساس طرح‌های جامع حمل و نقل ریلی تهران در دهه‌هایی بوده که گستره جغرافیایی و جمعیتی پایتخت به شکل کنونی نبوده است.

بررسی لایحه جامع پارکینگ ها در شورای شهر در آینده ای نزدیک

پیام سپاهان - شهر: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: به زودی با هماهنگی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران لایحه جامع پارکینگ عمومی‌ شهر مجدا بعد از بازنگری، رفع ایرادات و بروزرسانی در شورا شهر مطرح خواهد شد.

تکلیف و مسئولیت ما قدردانی و برجسته کردن وقایع دفاع مقدس است

پیام سپاهان - همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با هماهنگی حوزه بسیج شهدای شهرداری منطقه ۲۰ مراسمی با رعایت دستور العملهای بهداشتی با حضور شهردار، مسئولان شهری، مدیران ارشد و کارمندان این منطقه در محوطه حیاط ساختمان مرکزی برگزار شد.

آغاز پویش «مهمانی حاج قاسم» از آزادی

پیام سپاهان - در راستای پویش مهمانی حاج قاسم رزمایش مشترک کمک مومنانه توسط شهرداری منطقه۹ و ناحیه مقاومت حمزه سیدالشهدا(ع) در محوطه برج آزادی برگزار شد.

راه اندازی طرح واکسیناسیون سیار شهری کرونا در منطقه ۷

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۷ از اجرای طرح واکسیناسیون سیار با همکاری مرکز بهداشت شمال تهران و با هدف دسترسی آسان خانواده معظم شهدا، سالمندان و افراد دارای معلولیت، در این منطقه خبر داد.

بهره برداری از مراکز و امکانات جدید واکسیناسیون شهرداری تهران

پیام سپاهان - ستاد مدیریت بحران کرونا شهرداری تهران تشکیل و مقرر شد مراکز جدید واکسیناسیون شهرداری تهران در قالب ۱۳ مرکز ثابت، ۳ مرکز خودرویی و ۱۰ مرکز سیار روز پنج شنبه اول مهرماه با حضور شهردار تهران مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

اصالتی به نام دارالشهدای دانش آموزی شهر تهران در منطقه ۱۶

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۶ در یادداشتی نوشت: تاریخ به خوبی گواهی خواهد داد که رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های مردان و زنان و جوانان و پیران این خطه با پیروی و الگو پذیری از نهضت سرخ عاشورا و خط سبز ولایت جلوی زیاده خواهی‌ها و یاوه گویی‌های ابرقدرت‌ها را گرفته و اجازه داشتن حتی ذره‌ای چشم طمع به دشمنان تا بن دندان مسلح را نداده است.

دفاع از حریم کشور و برقراری امنیت برای مردم مقدس است

پیام سپاهان - محمد اسماعیل کوثری گفت: جنگ‌ به ظاهر خشونت و کشتار دارد اما دفاع برای هر انسانی واجب است و این دفاع از حریم کشور و برقراری امنیت برای مردم مقدس است. اگر دفاع مقدس را گرامی می داریم به دلیل جنگ نیست و در واقع اقداماتی که مردم، امام (ره) و شهدا به عنوان الگوی تفکر انقلابی انجام دادند را گرامی می داریم.

ارسال ۸ تریلی اقلام و وسایل مورد نیاز به عراق برای خدمت رسانی به زائران

پیام سپاهان - شهردار تهران در مراسم اعزام خدام برای برگزاری مراسم اربعین امسال گفت: هشت تریلی اقلام مورد نیاز به کشور عراق ارسال شده است تا خدمت رسانی شایسته ای به زوار اباعبدالله الحسین (ع) ارائه شود.

بازآفرینی دلاوری دریادلان در دریاچه تهران

پیام سپاهان - مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران گفت: برنامه های در نظر گرفته شده برای هفته دفاع مقدس از ۳۰ شهریور از ساعت ۱۷ تا ۲۱ واقع در ورودی شرقی دریاچه شهدای خلیج فارس اجرایی خواهد شد و تا پنجم مهر ماه ادامه دارد.

گلوگاه های ایجاد فساد در شهرداری شناسایی شدند

پیام سپاهان - شهر: سرپرست سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: گلوگاه های مختلف ایجاد فساد در شهرداری شناسایی شده است. با تغییر ساختار امکان ایجاد فساد را کاهش داده و از بین می بریم.

شهردار تهران میزبان مقامات لشکری و کشوری بود

پیام سپاهان - شهر: شهردار تهران در هفته‌ای که گذشت میزبان برخی وزرا، نمایندگان مجلس و همینطور شخصیت‌های نظامی و کشوری بود که در این نشست‌ها بر لزوم افزایش همکاری‌ها برای خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان تهرانی تاکید شد.

رونمایی از کتاب "برآستان اشک"

پیام سپاهان - درآستانه گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،کتاب "برآستان اشک" با حضور شهردار منطقه۲، جمعی از مدیران شهری ، فعالان عرصه فرهنگ و مطالعه و سهیلا آقائی شوکی، نویسنده کتاب در سرای محله پرواز رونمایی شد.

برپایی غرفه های فرهنگی ورزشی در منطقه ۴

پیام سپاهان - مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، غرفه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی منطقه ۴ در جوار مقبره الشهدای دانشگاه امام حسین(ع) کار خود را آغاز خواهند کرد.

اجرای طرح سلامت یار در منطقه ۱۳

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۳ از اجرای طرح سلامت یار با هدف تسریع سرعت واکسیناسیون از سوی اداره سلامت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی در این منطقه خبر داد.

افتتاح خانه محیط زیست در سرای محله هاشمی

پیام سپاهان - خانه محیط زیست با توجه به اهمیت ارتقاء سطح دانش، آگاهی و آموزش افراد جامعه و شهروندان در زمینه موضوعات و مسائل محیط زیستی و در راستای ارتقاء وضعیت محیط زیست شهری و دستیابی به توسعه پایدار، و لزوم افتتاح خانه‌های محیط زیست در سرای محلات شهر تهران، در سرای محله هاشمی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

پنجمین جلسه دیدار مردمی شهردار منطقه ۱۸ برگزار شد

پیام سپاهان - عصر روز دوشنبه ۲۹ شهریورماه، سیدمحمدفیاض؛ شهردار منطقه ۱۸ به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی با شهروندان منطقه دیدار و به درخواست های آنها رسیدگی کرد.

عطرافشانی و غبار روبی مزار شهدای گمنام در منطقه ۱۰

پیام سپاهان - در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و به منظور گرامی داشت مقام شامخ شهدا، طی مراسمی جمعی مدیران شهرداری منطقه ۱۰ با حضور در آستان مقدس امامزاده معصوم (س) و بوستان رضوان، نام و یاد شهدا را گرامی داشتند.

تمهیدات ویژه برای راهپیمائی بزرگ اربعین در قبله تهران

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۲۰ گفت: در راستای تحقق شعار شهردار تهران «کلان شهر تهران الگوی جهان اسلام» تمهیدات لازم برای برگزاری مراسم راهپیمائی اربعین به عنوان نماد همبستگی آیینی و نمایش یک فرهنگ اصیل عاشورایی در این منطقه انجام شده است.

اجرای طرح استقبال از مهر در منطقه ۱۷

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۷ گفت: با رسیدن به فصل تحصیل از ابتدای شهریور ماه طرح استقبال از مهر به اجرا در آمد و تا دهم مهرماه ادامه خواهد داشت.

نواخته شدن زنگ شکوفه ها در مدارس منطقه ۱۵

پیام سپاهان - زنگ شکوفه ها همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، با رعایت پروتکل های بهداشتی در مدرسه شاهد نصر ویژه کلاس اولی ها پنجشنبه اول مهر به صدا درمی آید.

اعزام تیم درمانی شرکت شهر سالم به عراق همزمان با ایام اربعین

پیام سپاهان - مدیرعامل شرکت شهر سالم با اشاره به اعزام تیم‌های بهداشت و درمان شهرداری تهران به مناسبت اربعین به نجف و کربلا گفت: بیش از ۱۰ پزشک و پرستار به عراق اعزام می‌شوند.

انتصاب سرپرست سازمان مدیریت بحران شهر تهران به سمت «جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران کرونا»

پیام سپاهان - طی حکمی از سوی شهردار تهران سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به عنوان «جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری تهران» منصوب شد.

ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در قلب پایتخت اعلام شد

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۶ شهر تهران گفت: ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس با همکاری معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی، حوزه بسیج، معاونت خدمات شهری مساجد و شورایاران در نواحی شش گانه به اجرا در می آید.

نظارت بر محلات غرب پایتخت با پیمایش ۹۰ کیلومتری

پیام سپاهان - در دومین فصل از سال ،۹۰ کیلومتر از کوچه های پهنه غربی پایتخت در قالب طرح پیمایش محلات مورد پایش میدانی، محله به محله و گام به گام مدیران شهری منطقه ۹ قرار گرفت.

دیدار مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با کارکنان شاغل ایثارگر و خانواده معظم شهدا

پیام سپاهان - نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به مناسبت هفته دفاع مقدس با کارکنان شاغل ایثارگر ، آزاده، جانباز و خانواده معظم شهدا دیدار کرد.

ایجاد دفتر خدمات راهنما برای صدور پروانه

پیام سپاهان - شهر: رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد این است که حتما یک دفتر خدمات راهنما درست شود و یک کارشناس آن ها را راهنمایی کند تا اقدامات صدور پروانه دست دلال ها نیفتد.

تبادل داده، یکی از سنگ‌های بزرگ پیش روی شهر هوشمند

پیام سپاهان - شهر: به گفته مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران یکی از سنگ‌های بزرگ پیش روی شهر هوشمند تبادل داده و تعاملات بین دستگاهی است، در واقع بسیاری از حوزه‌های اطلاعاتی در اختیار شهرداری نیست.

رسیدن به یک مفهوم مشترک در نظام درآمدی، دستاوردی اجماع ساز است

پیام سپاهان - «نشست تخصصی آسیب شناسی نظام درآمدی شهرداری ها در ایران » با تأکید بر تجربه شهرداری تهران و با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی، عضو شورای شهر تهران و رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران برگزار شد.

امید به آینده در گرو اعتقاد به فلسفه شهادت است

پیام سپاهان - شهر: رییس شورای شهر تهران گفت: امروز انقلاب به برکت خون و نام شهدا زنده است و تا وقتی که به فلسفه شهادت عمیقا معتقد باشیم، می توانیم امید به آینده و پیشرفت داشته باشیم.

اجرای ۱۵ برنامه شاخص هفته دفاع مقدس در منطقه ۳

پیام سپاهان - به منظور تقارن برنامه های هفته دفاع مقدس با مراسم اربعین حسینی(ع)، ۱۵ برنامه شاخص برای اجرا در محلات منطقه ۳ در بازه زمانی ۲۷ شهریور الی ۳ مهر ماه پیش بینی شده است.

اعزام ۳۰۰ نیروی خدمات شهری شهرداری تهران به مراسم اربعین حسینی(ع)

پیام سپاهان - مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از اعزام ۳۰۰ نفر از نیروهای معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در روز سه شنبه ۳۰ شهریور به شهرهای مقدس نجف اشرف و کربلای معلی خبر داد.

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه ۴ تهران

پیام سپاهان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ تهران همزمان با هفته دفاع مقدس گفت: گرامیداشت این هفته از اولویت ها و الزامات شهرداری هاست که با برنامه های ویژه ای به آن پرداخته شده است.

مشاور و مدیر کل حوزه شهردار منصوب شد

پیام سپاهان - علیرضا زاکانی با صدور حکمی سجاد محمد علی نژاد را به سمت مشاور و مدیر کل حوزه شهردار منصوب کرد.

یادبود هنرمند عرصه تئاتر در موزه محلات منطقه ۱۶

پیام سپاهان - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶ در این مراسم با اشاره به سخنان شهردار تهران مبنی بر استفاده از ظرفیت های نخبگان برای حل مشکلات مردم اظهار داشت: منطقه ۱۶، منطقه ای است که از بزرگترین ظرفیت نخبگان بهره مند است و مدیریت شهری منطقه از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف محلات نه گانه استفاده می کند.

ساير مطالب

350 هکتار اراضی ملی استان اصفهان از دست متخلفان آزاد شد

اجرای طرح کنترل و مهار سیلاب در استان اصفهان

در فاصله فعالیت دو دولت بازار بی‌ثبات شد/ کمبود کالای اساسی نداریم

انواع دفتر و لوازم‌التحریر 40 درصد گران شد

کمبود کالای اساسی نداریم

احداث پل روگذر راه‌ آهن مجتمع فولاد سبا، گامی در جهت توسعه حمل‌ و نقل ریلی کشور

استحصال آب صنعتی از پساب شهری برای نخستین بار در کشور

بورس معاملات امروز را هم نزولی آغاز کرد

رئیس جدید‌ سازمان بورس کِی و چگونه انتخاب می‌شود؟

قیمت طلا، سکه و ارز 1400/06/30؛ قیمت طلا و ارز اوج گرفت

سهم 20 برابری دهک های بالا از یارانه بنزین/ به هر ایرانی 19 میلیون تومان یارانه تعلق می‌گیرد

اختلاف در مهم‌ترین آمار اقتصادی! / اختلاف عددی عجیب 2 مرکز مهم نشانه چیست؟

امشب ساعت رسمی کشور تغییر می‌کند

دامنه نوسان چه بر سر بورس آورد؟

تلاطم نرخ ارز زیرسایه کسری بودجه 550هزار میلیارد تومانی!

نرخ سیب سمیرم اعلام شد

بورس مثبت شد

ارزش سهام عدالت، امروز 29 شهریور 1400

شناسایی حدود 20 هزار کارت بانکی فعال در حوزه قمار

زمان واریز وام ازدواج فرزندان بازنشستگان اعلام شد

رییس کل سازمان خصوصی سازی منصوب شد

اسکندری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری شد

نرخ رشد اقتصادی بهار 1400، 7.6 درصد اعلام شد

مالیات اینفلوئنسرها چگونه محاسبه می‌شود؟

تقلای درآمد در برابر هزینه‌های اجباری/ خانواده‌ها تا چه زمانی زیر بار مالی کرونا و نوسانات ارزی دوام می‌آورند؟

نارنگی زرد نخرید /قیمت پایین نوبرانه های پاییزه نسبت به بهار و تابستان

دلار چشم انتظار نیویورک و وین

بازگشت بورس به مدار رشد

قیمت طلا، سکه و ارز 1400/06/29؛ تداوم ریزش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز

برگه مالیات به مالکان خانه‌های خالی دی ماه ارسال می شود

زاینده‌رود دیگر مسئله کشاورزان اصفهان نیست

احتمال ایجاد رانت با قانون آزادسازی مشروط واردات خودرو

مشکلات تأمین ارز علت محدودیت واردات چوب

اصلاح کیفیت فرآورده‌های نفتی بین جایگاه داران سوخت

کاهش 65 درصدی تولید گندم در اصفهان

ظرفیت‌های گردشگری اصفهان مورد توجه باشد

ادامه پروژه سالن اجلاس نیاز به منابع مالی ملی دارد

رشد اقتصادی کشور در فصل اول سال 1400 به عدد 6.2 درصد رسید

چه کسانی نمی‌توانند کارت هدیه بگیرند؟

ارزش سهام عدالت، امروز 28 شهریور 1400

خبر مهم وزیر اقتصاد برای جاماندگان سهام عدالت

کدام کشورها برای استفاده از بیت‌کوین ممنوعیت و محدودیت گذاشته‌اند؟

واگذاری مدیریت هفت‌تپه به بانک‌های ملی و صادرات/ معرفی هیئت مدیره جدید تا هفته آینده

ریزش 50 درصدی تالارداران/فقط 15 درصد قادر به دریافت تسهیلات اند

شاخص بورس 15 هزار واحد منفی شد

قیمت سکه و ارز در بازار 1400/06/28؛ قیمت دلار ریزش کرد

3 مسیر جدید خانه دار شدن از طریق بورس

پاسخ یک منبع آگاه به حضور طیب نیا در کابینه رئیسی

ادامه سقوط ازاد بورس

تاکید رئیسی بر لزوم سرعت بخشیدن به اقدامات موثر در جهت ایجاد ثبات در بازار

آغاز واریز حقوق بازنشستگان کشوری

تغییر ساعت رسمی کشور از روز سه شنبه 30 شهریور 1400

برنامه‌ریزی 20 پروازِ اربعین از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

لزوم توجه به مثلت آموزش، تسهیلات و بازاریابی برای توسعه مشاغل خانگی

وضعیت بد منابع آبی استان اصفهان

نظر نخل‌داران دشتستانی برای قیمت خرما تامین نشد

فزایش قیمت برق برای مشترکان پر مصرف

ابعاد حقوقی موضوع رمزارزها نیازمند بررسی کمیسیون قضایی مجلس است

«راه ابریشم» با عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای به طور کامل احیا شد

تلاطم قیمتی کالاهای اساسی به دلیل ارز 4200 تومانی

افت شاخص بورس در نخستین روز معاملاتی هفته

اصنافی که کارت واکسن نداشته باشند، پلمب می‌شوند

نقشه بورس شنبه 27 شهریور/ افت شاخص بورس در نخستین روز معاملاتی هفته

سفر ساکت و مدیران شرکت فولاد مبارکه به روسیه

قیمت گوشت و مرغ در بازارهای کوثر امروز 27 شهریورماه 1400+ جدول

در معاملات امروز بورس 12 نماد متوقف و 2 نماد تعلیق شد

تولید سیب پائََیزه استان اصفهان افزایش یافت

نرخ سود بین بانکی به 18.74 درصد رسید

چراغ قرمز بورس در نخستین روز هفته

ارزش سهام عدالت، امروز 27 شهریور 1400

حداکثر مبلغ کارت هدیه 2 میلیونی شد

چرا وام‌های بانکی فسادزا می‌شوند؟

عبدالملکی: یارانه ثروتمندان قطع و یارانه اقشار ضعیف افزایش می‌ یابد

ایران چه تعداد مولتی میلیاردر دارد؟

قیمت سکه و ارز در بازار 1400/06/27؛ بازار ارز صعودی شد

اگر طرح های یارانه ای امسال آغاز می شد، یارانه خانوار چقدر بود؟

‍ شرایط ارائه تسهیلات کرونایی به تالارداران اعلام شد

آیا اصفهان این هفته خاموش می‌شود؟

بورس معاملات هفتگی را نزولی شروع کرد

ایران چه سودی از عضویت در همکاری های شانگهای خواهد برد؟

پایان خاموشی‌ها در اصفهان/ برنامه‌ریزی برای احداث 50 مگاوات نیروگاه خورشیدی

امکان پرداخت قبوض اوقاف اصفهان بر بستر فضای مجازی فراهم شد

تمهیداتی کارگشا برای صنف رستوران‌داران در شرایط کرونایی لازم است

تخصیص 35 میلیارد تومان اعتبار به روستا‌های شهرستان نایین

برای گرفتن وام جدید مسکن چقدر باید هزینه کنیم؟

برای تحقق ساخت یک میلیون مسکن در سال توسط دولت، تلاش می‌کنیم

آیا کوچه یخچال سامان می‌گیرد؟

افزایش قیمت برق برای مشترکان پر مصرف

تعیین تکلیف پست های کلیدی در دولت روند بورس را تغییر می‌دهد

اعلام آمادگی ذوب‌آهن اصفهان برای همکاری در ساخت یک میلیون مسکن در سال توسط دولت

تعداد دقیق یارانه‌ بگیران در ایران اعلام شد

دستور ترخیص کالاها در بنادر سه گانه آبادان صادر شد

دستور تخلیه و ترخیص کالاهای لنج داران بنادر آبادان صادر شد

دستور تخلیه و ترخیص کالای لنج داران بنادر سه گانه آبادان صادر شد

شرط رسیدن یارانه هر نفر به 350 هزار تومان چیست؟

سه گروهی که بیشترین وام کرونا را گرفتند

سهام عدالت چقدر می ارزد؟

چند نفر تاکنون موفق به دریافت وام ودیعه مسکن شده‌اند؟

رئیسی: زمینه سرمایه گذاری ایرانیان در داخل کشور فراهم شده است

کمبود نیروی کار متخصص بزرگترین معضل واحدهای تولیدی اردستان است