پیام سپاهان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در قلب پایتخت اعلام شد

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۶ شهر تهران گفت: ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس با همکاری معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی، حوزه بسیج، معاونت خدمات شهری مساجد و شورایاران در نواحی شش گانه به اجرا در می آید.

نظارت بر محلات غرب پایتخت با پیمایش ۹۰ کیلومتری

پیام سپاهان - در دومین فصل از سال ،۹۰ کیلومتر از کوچه های پهنه غربی پایتخت در قالب طرح پیمایش محلات مورد پایش میدانی، محله به محله و گام به گام مدیران شهری منطقه ۹ قرار گرفت.

دیدار مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با کارکنان شاغل ایثارگر و خانواده معظم شهدا

پیام سپاهان - نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به مناسبت هفته دفاع مقدس با کارکنان شاغل ایثارگر ، آزاده، جانباز و خانواده معظم شهدا دیدار کرد.

ایجاد دفتر خدمات راهنما برای صدور پروانه

پیام سپاهان - شهر: رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد این است که حتما یک دفتر خدمات راهنما درست شود و یک کارشناس آن ها را راهنمایی کند تا اقدامات صدور پروانه دست دلال ها نیفتد.

تبادل داده، یکی از سنگ‌های بزرگ پیش روی شهر هوشمند

پیام سپاهان - شهر: به گفته مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران یکی از سنگ‌های بزرگ پیش روی شهر هوشمند تبادل داده و تعاملات بین دستگاهی است، در واقع بسیاری از حوزه‌های اطلاعاتی در اختیار شهرداری نیست.

رسیدن به یک مفهوم مشترک در نظام درآمدی، دستاوردی اجماع ساز است

پیام سپاهان - «نشست تخصصی آسیب شناسی نظام درآمدی شهرداری ها در ایران » با تأکید بر تجربه شهرداری تهران و با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی، عضو شورای شهر تهران و رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران برگزار شد.

امید به آینده در گرو اعتقاد به فلسفه شهادت است

پیام سپاهان - شهر: رییس شورای شهر تهران گفت: امروز انقلاب به برکت خون و نام شهدا زنده است و تا وقتی که به فلسفه شهادت عمیقا معتقد باشیم، می توانیم امید به آینده و پیشرفت داشته باشیم.

اجرای ۱۵ برنامه شاخص هفته دفاع مقدس در منطقه ۳

پیام سپاهان - به منظور تقارن برنامه های هفته دفاع مقدس با مراسم اربعین حسینی(ع)، ۱۵ برنامه شاخص برای اجرا در محلات منطقه ۳ در بازه زمانی ۲۷ شهریور الی ۳ مهر ماه پیش بینی شده است.

اعزام ۳۰۰ نیروی خدمات شهری شهرداری تهران به مراسم اربعین حسینی(ع)

پیام سپاهان - مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از اعزام ۳۰۰ نفر از نیروهای معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در روز سه شنبه ۳۰ شهریور به شهرهای مقدس نجف اشرف و کربلای معلی خبر داد.

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه ۴ تهران

پیام سپاهان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ تهران همزمان با هفته دفاع مقدس گفت: گرامیداشت این هفته از اولویت ها و الزامات شهرداری هاست که با برنامه های ویژه ای به آن پرداخته شده است.

مشاور و مدیر کل حوزه شهردار منصوب شد

پیام سپاهان - علیرضا زاکانی با صدور حکمی سجاد محمد علی نژاد را به سمت مشاور و مدیر کل حوزه شهردار منصوب کرد.

یادبود هنرمند عرصه تئاتر در موزه محلات منطقه ۱۶

پیام سپاهان - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶ در این مراسم با اشاره به سخنان شهردار تهران مبنی بر استفاده از ظرفیت های نخبگان برای حل مشکلات مردم اظهار داشت: منطقه ۱۶، منطقه ای است که از بزرگترین ظرفیت نخبگان بهره مند است و مدیریت شهری منطقه از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف محلات نه گانه استفاده می کند.

تجلیل از خانواده شهداء در منطقه ۹

پیام سپاهان - به مناسبت هفته دفاع مقدس در برنامه " آبروی محله " از خانواده معظم شهدای منطقه ۹ تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

مرکز ارائه خدمات مشاوره خانواده راه اندازی شد

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۱ از ارائه خدمات مشاوره خانواده به شهروندان با عنوان طرح "خانواده یار" خبر داد که از سوی معاونت اجتماعی و فرهنگی از ۲۹ شهریور فعالیت خود را آغاز می کند.

ترویج سبک زندگی شهدا مهمترین راه مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن است

پیام سپاهان - مدیرکل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه افزود: ترویج سبک زندگی شهدا مهمترین راه مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن است.

افتتاح همزمان ۲ پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا

پیام سپاهان - پایگاه تجمیعی واکسیناسیون چهل سرای مصلی امام خمینی (ره) با حضور سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، فرمانده ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا کلانشهر تهران، شهردار منطقه ۷، جانشین ستاد مقابله با کرونا سپاه محمد رسول الله و جمعی از فرماندهان و مدیران دستگاه های اجرایی سپاه، شهرداری و مرکز بهداشت شمال تهران افتتاح شد.

تکمیل ۷ کیلومتر از شبکه اصلی جمع‌آوری آب‌های سطحی بزرگراه فتح و آزادگان

پیام سپاهان - شهر: به گفته مدیرعامل شرکت خاکریزآب؛ درحال حاضر ۷ کیلومتر از شبکه اصلی جمع‌آوری آب‌های سطحی بزرگراه فتح حد فاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار گل‌ها با استفاده از لوله بتنی (Pipe Jacking) در قطعات دو و سه آماده افتتاح است.

تدوین ۳ برنامه ۷ ساله برای تکمیل شبکه خطوط مترو تهران

پیام سپاهان - مطالعات مربوط به اولویت‌بندی اجرای خطوط و ایستگاه‌های ۴ خط جدید شبکه مترو که کلیات آن بهمن ماه ۱۳۹۸ در قالب طرح جامع حمل و نقل ریلی پایتخت به تصویب شورای عالی ترافیک وزارت کشور رسید، در کمیته راهبردی شرکت مترو شهر تهران تدوین و به سرانجام رسید.

امیدواریم همکاری و پیوستگی ناجا و شهرداری روز به روز افزایش پیدا کند

پیام سپاهان - شهر: شهردار تهران گفت: در خصوص موضوع رفاه و امنیت و آسایش نیازمند همکاری با ناجا هستیم و امیدواریم که این زحمات به یک فعالیت مشترک منجر شود و خدمات متفاوت و پیوستگی ناجا و شهرداری روز به روز افزایش پیدا کند تا خادم خوبی برای مردم و سرباز خوبی برای رهبری معظم انقلاب باشیم.

برنامه های هفته دفاع مقدس محله محور است

پیام سپاهان - در آستانه این ایام گرانقدر و تقارن آن با اربعین حسینی، شهرداری منطقه ۱۸ تهران با سه رویکرد اصلی «تکریم و تجلیل از ایثارگران و خانواده آنها و خانواده معظم شهدا »، «روایت گری دفاع مقدس» و «ترویج بصیرت،ایثار و ایستادگی» با اولویت مردمی بودن و محله محوری برنامه ها ، اقدام به برنامه ریزی برای مشارکت و پشتیبانی برای هر چه با شکوه تر برگزار شدن مراسمات این هفته گرفت.

المان پلاک شهدا در منطقه ۲ نصب شد

پیام سپاهان - شهرداری منطقه ۲ در آستانه گرامیداشت هفته دفاع مقدس همزمان با فضاسازی محیطی،اقدام به جانمایی المان پلاک و تصاویر شهدا کرد.

استقبال از مهر ۱۴۰۰در شهر زیر زمینی

پیام سپاهان - نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تقویت حداکثری ناوگان متروی تهران و حومه برای استقبال از مهر جهت خدمات رسانی حداکثری به شهروندان در نیمه دوم سال ۱۴۰۰با توجه به احتمال بازگشایی مراکز آموزشی خبر داد.

بازگشایی ۷۴ اماکن ورزشی جنوبشرق تهران با رعایت فاصله گذاری اجتماعی

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۵ گفت: ۷۴ مجموعه سالنی و زمین چمن منطقه ۱۵ با تغییر رنگ کرونایی تهران از قرمز به نارنجی از دیروز با رعایت فاصله گذاری اجتماعی مجددا آغاز به کار کرد.

پیشنهاد تشکیل قرارگاه کرونا توسط شهرداری تهران

پیام سپاهان - شهر: شهردار تهران می‌گوید: برای مقابله با کرونا شهرداری تهران پیشنهادی به دولت داده و خواسته که این نهاد، خدمات کنونی‌اش در موضوع کرونا را توسعه داده و بخشی از مسئولیت‌های جدی کار را بپذیرد.

راه اندازی پایگاه تجمیعی واکسیناسیون به نام شهید جهان آرا در منطقه ۷

پیام سپاهان - پنجمین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شهید محمد جهان آرا در منطقه ۷ با حضور فرمانده ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا استان تهران، فرمانده سپاه تهران، نماینده ولی فقیه سپاه محمد رسوال الله، شهردار منطقه ۷ و جمعی از فرماندهان و مدیران ارشد در مجموعه ورزشی مرودشت این منطقه راه اندازی شد.

آمادگی مدیریت شهری منطقه ۲ برای تقویت مراکز واکسیناسیون

پیام سپاهان - جلسه هم اندیشی قرارگاه منطقه ای پدافند زیستی مقابله با کرونا به منظور مدیریت و تسریع در اجرای طرح واکسیناسیون با حضور شهردار منطقه ۲، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر، روسای مرکز بهداشت غرب ،آموزش و پرورش، مرکز رسیدگی به امور مساجد و نمایندگان سایر نهادها برگزار شد.

سند ستاد مدیریت بحران کرونا تهران قابلیت گسترش دارد

پیام سپاهان - شهر: سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: در سند اولیه ستاد، ۱۴ بعد مختلف وجود دارد. البته این برنامه چون فشرده تهیه شده است مطمئنا با طرح شهید سلیمانی در مواردی هم پوشانی خواهد داشت. ولی این سند ۱۴۵ جزء دارد که می تواند به آن موارد دیگری نیز اضافه شود.

مناسب سازی ۱۲ هزار کیلومتر پیاده رو و ۸ هزار معبر بدون پیاده رو

پیام سپاهان - شهر: شهردار تهران درباره مناسب سازی معابر تهران گفت: در تهران ۱۲هزار کیلومتر پیاده رو داریم که باید مناسب سازی شوند و این در حالی است که ۸ هزار کیلومتر معابری در تهران داریم که پیاده رو ندارند.

افتخار آفرینی قهرمانان پارالمپیک امید را در دل مردم زنده کرد

پیام سپاهان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جمع قهرمانان پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو یادآور شد: طنین نام شهید سلیمانی در مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو و افتخار آفرینی شما عزیزان امید را در دل مردم زنده کرد.

در این دوره توجه ویژه ای به توسعه ورزش همگانی خواهیم داشت

پیام سپاهان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در نشست صمیمی شهردار تهران با جمعی از قهرمانان پارالمپیک ۲۰۲۰ از توجه ویژه این دوره مدیریت شهری به توسعه ورزش همگانی گفت و افزود: شهردار تهران تاکید ویژه ایی به روح شهر در کنار کالبد شهر دارد و توسعه ورزش همگانی سبب ایجاد زیست بهتر شهروندان در شهر تهران می شود.

امروز در یک رویارویی تمدنی قرار داریم/ افتخارات کاروان پارالمپیک حصار تبلیغی ظالمانه دشمنان نظام را شکست

پیام سپاهان - شهردار تهران گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز در یک رویارویی تمدنی قرار دارد و باید بدانیم که نقش نمایندگان ایران اسلامی و افتخار آفرینی آنها در همه حوزه ها کلیدی و ارزشمند است.

منطقه ۹ با آمادگی کامل به استقبال مهر می رود

پیام سپاهان - در آستانه بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید، جلسه هماهنگی استقبال از مهر با حضور معاونت ها و ادارات خدمت رسان منطقه ۹ برگزار شد.

احداث یک بوستان ۱۴ هکتاری در جنوب پایتخت

پیام سپاهان - مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، از پیشرفت قابل ملاحظه عملیات اجرایی بوستان ۱۴ هکتاری ایرانیان در منطقه ۱۹ تهران خبر داد.

دوره های آموزشی «مادر و فرزند» ویژه زنان سرپرست خانوار

پیام سپاهان - اداره کل امور بانوان، با هدف ارتقای توانمندی‌های فرزندان زنان سرپرست خانوار در حوزه توان افزایی فردی، خانوادگی و اجتماعی، کلاس های آموزشی را به صورت مجازی (آنلاین) برگزار می‌کند.

برگزاری سمینار مجازی مشارکت زنان در کنترل آلودگی هوا در منطقه ۷

پیام سپاهان - رئیس اداره محیط زیست شهرداری منطقه ۷، از برگزاری سمینار مجازی با موضوع توانمند سازی و مشارکت زنان در جوامع محلی شهر تهران برای کاهش و کنترل آلودگی هوا خبر داد.

تقدیر از شهرداری منطقه ۵ در راستای مقابله با بیماری کرونا

پیام سپاهان - سرهنگ علیرضا یعقوبیان فرمانده قرارگاه قدس با تمجید از عملکرد شهرداری منطقه ۵ در راستای مقابله با بیماری کرونا گفت: از اولین روزهای اجرای طرح شهید سلیمانی در راستای مقابله با بیماری کرونا، شهرداری در کنار بسیج با تمام توان پای کار بود.

ارائه طرح کاپ در وبینار بین‌المللی سئول

پیام سپاهان - طرح کاپ (کاهش پسماند) به دعوت دولت کلانشهر سئول، متروپلیس و UCLG در رویدادی جهانی با محوریت تاب آوری شهری ارائه شد.

ساير مطالب

آغاز واریز حقوق بازنشستگان کشوری

تغییر ساعت رسمی کشور از روز سه شنبه 30 شهریور 1400

برنامه‌ریزی 20 پروازِ اربعین از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

لزوم توجه به مثلت آموزش، تسهیلات و بازاریابی برای توسعه مشاغل خانگی

وضعیت بد منابع آبی استان اصفهان

نظر نخل‌داران دشتستانی برای قیمت خرما تامین نشد

فزایش قیمت برق برای مشترکان پر مصرف

ابعاد حقوقی موضوع رمزارزها نیازمند بررسی کمیسیون قضایی مجلس است

«راه ابریشم» با عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای به طور کامل احیا شد

تلاطم قیمتی کالاهای اساسی به دلیل ارز 4200 تومانی

افت شاخص بورس در نخستین روز معاملاتی هفته

اصنافی که کارت واکسن نداشته باشند، پلمب می‌شوند

نقشه بورس شنبه 27 شهریور/ افت شاخص بورس در نخستین روز معاملاتی هفته

سفر ساکت و مدیران شرکت فولاد مبارکه به روسیه

قیمت گوشت و مرغ در بازارهای کوثر امروز 27 شهریورماه 1400+ جدول

در معاملات امروز بورس 12 نماد متوقف و 2 نماد تعلیق شد

تولید سیب پائََیزه استان اصفهان افزایش یافت

نرخ سود بین بانکی به 18.74 درصد رسید

چراغ قرمز بورس در نخستین روز هفته

ارزش سهام عدالت، امروز 27 شهریور 1400

حداکثر مبلغ کارت هدیه 2 میلیونی شد

چرا وام‌های بانکی فسادزا می‌شوند؟

عبدالملکی: یارانه ثروتمندان قطع و یارانه اقشار ضعیف افزایش می‌ یابد

ایران چه تعداد مولتی میلیاردر دارد؟

قیمت سکه و ارز در بازار 1400/06/27؛ بازار ارز صعودی شد

اگر طرح های یارانه ای امسال آغاز می شد، یارانه خانوار چقدر بود؟

‍ شرایط ارائه تسهیلات کرونایی به تالارداران اعلام شد

آیا اصفهان این هفته خاموش می‌شود؟

بورس معاملات هفتگی را نزولی شروع کرد

ایران چه سودی از عضویت در همکاری های شانگهای خواهد برد؟

پایان خاموشی‌ها در اصفهان/ برنامه‌ریزی برای احداث 50 مگاوات نیروگاه خورشیدی

امکان پرداخت قبوض اوقاف اصفهان بر بستر فضای مجازی فراهم شد

تمهیداتی کارگشا برای صنف رستوران‌داران در شرایط کرونایی لازم است

تخصیص 35 میلیارد تومان اعتبار به روستا‌های شهرستان نایین

برای گرفتن وام جدید مسکن چقدر باید هزینه کنیم؟

برای تحقق ساخت یک میلیون مسکن در سال توسط دولت، تلاش می‌کنیم

آیا کوچه یخچال سامان می‌گیرد؟

افزایش قیمت برق برای مشترکان پر مصرف

تعیین تکلیف پست های کلیدی در دولت روند بورس را تغییر می‌دهد

اعلام آمادگی ذوب‌آهن اصفهان برای همکاری در ساخت یک میلیون مسکن در سال توسط دولت

تعداد دقیق یارانه‌ بگیران در ایران اعلام شد

دستور ترخیص کالاها در بنادر سه گانه آبادان صادر شد

دستور تخلیه و ترخیص کالاهای لنج داران بنادر آبادان صادر شد

دستور تخلیه و ترخیص کالای لنج داران بنادر سه گانه آبادان صادر شد

شرط رسیدن یارانه هر نفر به 350 هزار تومان چیست؟

سه گروهی که بیشترین وام کرونا را گرفتند

سهام عدالت چقدر می ارزد؟

چند نفر تاکنون موفق به دریافت وام ودیعه مسکن شده‌اند؟

رئیسی: زمینه سرمایه گذاری ایرانیان در داخل کشور فراهم شده است

کمبود نیروی کار متخصص بزرگترین معضل واحدهای تولیدی اردستان است

کالاهای اساسی در استان مرکزی به میزان کافی تامین شده است

چند نفر تاکنون موفق به دریافت وام ودیعه مسکن شدند؟

ریزش ارزهای دیجیتالی

زنجیره سازی در تولید پوشاک/ بانوانی که در خانه ارزش آفرین می شوند

دلار جهانگیری تنها به سود دلالان و واردکنندگان / دولت رئیسی با رانت‌خواران دلاربگیر چه می‌کند؟

توافقات هسته‌ ای در بلند مدت منجر به رشد ذاتی بورس می‌ شود؟

افزایش قیمت لبنیات حاصل رشد هزینه‌های تولید است

حقوق بازنشستگی کفاف هزینه‌ها را نمی‌دهد

قیمت سکه و ارز در بازار 1400/06/25 /دلار در بازار آزاد چقدر قیمت خورد؟

بازار رمزارزها سبزپوش شد

روند نزولی نرخ سکه و طلا در بازار

شرایط بازنشستگی زنان شاغل

حضور در شانگهای به نفع تهران است/ شانس عضویت ایران چقدر است؟

طبق برنامه پیش نرفتیم، اما تولید ذوب‌آهن 10 درصد افزایش یافت

طرح توسعه بیش از پنج هزار هکتار از جنگل‌های اصفهان اجرا شد

شرکت های حمل ریلی خود را جزیی از زنجیره تولید ذوب آهن اصفهان می دانند

ذوب آهن اصفهان یاری رسان دولت در تامین مسکن است

کاهش شدید آبدهی در قدیمی ترین سرچشمه زاینده رود/ دبی چشمه کوهرنگ در نوسان است

کاهش 12 درصدی برداشت ذرت علوفه‌ای در گلپایگان

پیش بینی بازار رمز ارز ها/ دامنه نوسان 20 هزار دلاری بیت کوین!

حجم آب سد زاینده‌ رود به کمتر از 17 درصد رسید

آبدهی یکی از سرشاخه‌های زاینده‌رود 98 درصد کاهش یافت

وزیر بهداشت: ارز 4200 تومانی برای دارو حذف می‌شود

کسانی که ارز گرفتند و کالا وارد نکردند باید محاکمه شوند

قیمت سکه و ارز در بازار 1400/06/24؛ سکه و دلار ارزان شد

رشد 12.8 درصدی نقدینگی

بورس در آخرین روز هفته سرخ پوش شد

سهام عدالت ارزان شد

پرداخت تسهیلات ساخت مسکن با نرخ 12 درصد/ همکاری بانک ها با ایرلاین ها برای واردات هواپیما

بازار رها شده روزانه هزار میلیاردی رمز ارز/ پیشنهاد مجلس برای صنعت و بازار رمز ارز چیست؟

میزان آبدهی چشمه لنگان 98 درصد کاهش یافت

بورس معاملات امروز را قرمز پوش آغاز کرد

نحوه مصرف تسهیلات بانکی کنترل می‌شود؟

کرونا؛ تهدید یا فرصت برای پست

احیای قدرت خرید دهک های پایین ایرانی زمان بر خواهد بود

نرسیدن بودجه و ابهام در سرنوشت سامانه ناجی آب اصفهان

هشدار نسبت به سونامی ورشکستگی / بازنشستگی کشوری و نیروهای مسلح بحرانی ترین صندوق‌ها هستند

متقاضیان وام ازدواج بخوانند

بورس سبزپوش شد

انعقاد تفاهم‌نامه بانک تجارت با شرکت پروازکاران

وام مسکن «فرزندآوری» به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

هت تریک ریزش در بازار ارز

گران شدن درمان کرونا بر اثر بدهی نجومی دولت به تامین اجتماعی / حداقل 30 میلیون ایرانی زیر خط فقر مطلق قرار دارند

هنوز دست فرمان تیم اقتصادی دولت مشخص نیست

اشتغالزایی 10 هزار نفری در پروژه شهید سلیمانی

برنامه‌ریزی نمایشگاه سنگ اصفهان برای توسعه صادرات غیرنفتی

مقدمات راه‌اندازی مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال در سمیرم کلید خورد

کشت ذرت علوفه ای برای نخستین بار در روستای دریاس

روزانه یک میلیون متر مکعب از آب سد زاینده‌رود کاسته می‌شود

کشت در ارتفاع به دلیل کمبود اراضی کشاورزی در بهارستان آغاز شد