پایگاه خبری تحلیلی پیام سپاهان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

حناچی: رویکرد شهرداری در واگذاری باشگاه به سرخ آبی ها فرهنگی است

پیام سپاهان - شهر: شهردار تهران با بیان اینکه نگاه شهرداری به موضوع واگذاری باشگاه به دو تیم استقلال و پرسپولیس فرهنگی است، گفت: در مقابل ما از دو تیم برای نگهداری باشگاه ها و عدم فروش آنها تضمین میخواهیم.

عزم جدی برای نهادینه کردن شادی و نشاط برای شهروندان

پیام سپاهان - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶، با تشریح ویژه برنامه های فرهنگی ماه رجب گفت: به مناسبت گرامیداشت ایام پر خیر و برکت ماه رجب برنامه های مختلف فرهنگی و هنری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در بستر فضای مجازی اجرا شد.

برگزاری وبینار تخصصی هدفمند مشارکت مردمی و بحران های شهری

پیام سپاهان - وبینار تخصصی هدفمند ناگفته های علمی «مشارکت مردمی و بحران های شهری» یکشنبه دهم اسفند ماه ۱۳۹۹ از ساعت ۹ الی ۱۴ از سوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار می شود.

خانه موزه ها باید شناسنامه دار و مولد باشند

پیام سپاهان - خانه هایی که قابلیت تبدیل شدن به خانه موزه را دارند از موضوعات مهم منطقه یک بوده که در صیانت از آنها هیچ تردید وجود ندارد و باید شناسنامه دار و همچنین مولد باشند.

پیشرفت ۳۵ درصدی ۴۱ پروژه محله ای

پیام سپاهان - شهر: عملیات اجرایی ۱۳ پروژه توسعه محله ای منطقه ۱۳ در حوزه های فنی و عمرانی و خدمات شهری در سال ۱۳۹۹ به پایان رسیده و ۴۱ پروژه نیز در حوزه های مختلف در حال اجرا است.

ساخت ۲ مدرسه با ۴۰ کلاس در بافت فرسوده

پیام سپاهان - تفاهم نامه همکاری آموزش پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز به منظور ساخت دو مدرسه در بافت فرسوده با حضور شهردار منطقه ۱۵ امضا شد.

گشایش ۱۱ بازار جدید میوه تا ۱۵ فروردین

پیام سپاهان - شهر: مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از گشایش ۱۱ بازار جدید تا ۱۵ فروردین سال آینده خبر داد.

نصب یک اثر هنری جدید در مترو

پیام سپاهان - شهر: خالق نقاشی ظهر عاشورا که در ایستگاه مترو شادمان نصب شده است ، این اثر را حاصل یک فعالیت جمعی در یک کارگاه با دانشجویان دانشگاه سوره دانست.

بچه‌های کوچه رنگی

پیام سپاهان - در راستای شاداب‌سازی محلات شهر و پروژه‌های محله‌محور، شهرداری تهران اقدام به رنگ‌آمیزی برخی از محله‌های تهران کرده؛ کوچه قدیانی، در منطقه ۹ تهران، یکی از این کوچه‌هاست؛ بچه‌های این محله از حس و حالشان بعد از رنگ‌آمیزی کوچه می‌گویند.

مشارکت حداکثری شهروندان در شنبه های بدون پسماند

پیام سپاهان - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه۲ با اشاره به مشارکت شهروندان در طرح شنبه های بدون پسماند گفت: به منظور افزایش میزان تفکیک زباله در مبدا، طرح جداسازی زباله‌های تر و خشک از مبادی تولید با عنوان “شنبه های بدون پسماند” در منطقه ۲ در حال اجرا است.

بررسی مشکلات شهرک بروجردی

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۵ گفت: با راه اندازی دفتر رسیدگی به امور شهرک بروجردی وضعیت املاک این محله تعیین تکلیف می شود.

انعطاف پذیری میادین میوه یک ضرورت است

پیام سپاهان - شهر: وزیر جهاد کشاورزی به ضرورت «انعطاف پذیری» میادین میوه و تره بار اشاره کرد و گفت: وقتی اتفاقی در کشور رخ می دهد میادین باید جایگاه خود را پیدا و به توازن بازار کمک کنند.

میادین میوه نمونه موفق مدیریت یکپارچه شهری است

پیام سپاهان - شهر: شهردار تهران گفت: سازمان میادین میوه و تره بار تجربه موفقی از مدیریت یکپارچه شهری است که نشان می دهد اگر اختیارات و مسئولیت ها متمرکز شود می توان خدمات بهتری به مردم ارائه کرد.

مناسب‌سازی معابر به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است

پیام سپاهان - موضوع مناسب‌سازی معابر موضوعی بسیار جدی است که در دستور کار شورای پنجم شهر قرار گرفته و من هم به عنوان عضوی از شورا در ستاد مناسب‌سازی شهر تهران بوده و هستم. موضوع مهم این است که شهری به بزرگی شهر تهران به یکباره ساخته نشده و تهرانی که امروز می‌بینیم طی چندین سال به وجود آمده است اما تا پیش از این موضوع مناسب‌سازی به دلایل مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و... مقوله مورد نظر مدیریت شهری نبوده و آنچنان که باید و شاید جدی گرفته نشده است و در نتیجه معابری که ساخته شده برای همه اقشار جامعه اعم از معلول و کودک و زن و سالمند مناسب‌سازی نشده بود.

شهروندان به میادین میوه نمره قبولی دادند

پیام سپاهان - شهر: بر اساس نظرسنجی‌ها سازمان میادین میوه و تره بار در مقایسه با دیگر بخش‌ها توانسته نمره قابل قبولی از سوی شهروندان بگیرد.

افتتاح ایستگاه ١١٦ آتش نشانی

پیام سپاهان - طی مراسمی همزمان و برنامه ریزی شده، سه ایستگاه آتش نشانی در سه نقطه مختلف پایتخت افتتاح شدند.

ایجاد شغل برای ۱۵هزار نفر در صورت تولید انبوه قطار ملی

پیام سپاهان - شهر: چند روز دیگر از یک رام قطار کامل مترو ( هفت واگن) ساخت مهندسان داخلی کشور رونمایی خواهد شد. مدیر کارگروه پروژه ساخت قطار ملی دستاوردهای این پروژه را در ادامه تشریح کرده است.

خلاقیت و نوآوری؛ هنر روابط عمومی امروز

پیام سپاهان - شهر: علاوه بر وظایف عادی و معمول در حوزه روابط عمومی، مساله ای که اهمیت دارد این است که این مسیر را به چه نحوی طی کنیم که متفاوت از روال معمول باشد و برای ذینفعان جذابیت داشته باشد و این نکته در واقع بزرگترین هنر روابط عمومی امروز است.

مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند در شمال تهران، وارد فاز اجرایی شد

پیام سپاهان - مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند با هدف بسترسازی برای کاربردی کردن نوآوری و فناوری در منطقه یک و شناسایی نخبگان و صاحب‌نظران این حوزه، در موزه پروفسور حسابی وارد فاز اجرایی شد.

۸ بازار جدید میوه و تره‌بار امروز افتتاح می‌شود

پیام سپاهان - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از افتتاح رسمی ۸ بازار جدید میوه و تره‌بار در ۵ پهنه شمالی، جنوبی، غربی، شرقی و مرکزی پایتخت در روز شنبه نهم اسفند خبر داد و گفت: علاوه ‌بر این ۸ بازار، یک خوابگاه کارگری و ساختمان متمرکز ستادی این سازمان نیز همزمان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

۸ بازار جدید میوه و تره‌بار فردا افتتاح می‌شود

پیام سپاهان - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از افتتاح رسمی ۸ بازار جدید میوه و تره‌بار در ۵ پهنه شمالی، جنوبی، غربی، شرقی و مرکزی پایتخت در روز شنبه نهم اسفند خبر داد و گفت: علاوه ‌بر این ۸ بازار، یک خوابگاه کارگری و ساختمان متمرکز ستادی این سازمان نیز همزمان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

ساختمان اداری جدید سازمان میادین میوه و تره بار

پیام سپاهان - ساختمان اداری سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران دارای ۶ طبقه و زیربنای حدود ۱۲۰۰۰ مترمربع می باشد. سیستم سازه ای این ساختمان از نوع بتنی و در طبقات زیرزمین دیوار برشی و در سایر طبقات قاب خمشی می باشد و با عنایت به مساخت زیاد هرطبقه، سازه به صورت ۳ بلوک مجزا کنار هم ساخته شده است. تاسیسات برقی این پروژه مجهز به برق اضطراری و سیستم CCTV بوده و تاسیسات مکانیکی مجهز به سیستم اعلام و اطفاء حریق می باشد.

دیدار مجازی شهرداران تهران و بلگراد

پیام سپاهان - در این دیدار، پیروز حناچی با بیان اینکه کرونا نشان داد مرزهای قراردادی برای حل مشکلات جهانی کافی نیست، از تمایل به خواهرخواندگی دو شهر بلگراد و تهران خبر داد.

همایش نیم‌روزه «با تو خوشبختم»

پیام سپاهان - معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برنامه‌های این سازمان به مناسبت ایام ولادت حضرت علی(ع) را تشریح کرد و گفت: این مجموعه‌برنامه‌ها با عنوان «با تو خوشبختم» برگزار می‌شود.

مرکز کار آفرینی حافظ جمعیت «طلوع بی نشان ها»

پیام سپاهان - آیین افتتاحیه این مرکز با حضور علی ربیعی سخنگوی دولت، قبادی دانا رئیس بهزیستی کل کشور، سعید آرام رئیس بهزیستی شهر تهران و کامبیز مصطفی پور شهردار منطقه ۱۴ و هیات همراه برگزار شد.

کاروان نور، شهر، امید

پیام سپاهان - برنامه های شاد توسط «کاروان نور، شهر، امید» به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) برای شهروندان منطقه ۳ که این روزها در خانه مانده‌اند، اجرا می شود.

تکریم از پدران آسمانی در منطقه ۱۰

پیام سپاهان - به مناسبت سالروز ولادت مولای متقیان امیرالمومنین علی علیه السلام و روز پدر، از مقام شامخ ۴۳ پدر شهید ساکن در منطقه تجلیل بعمل آمد.

منطقه الگوی منتخب طرح مقابله با کرونا

پیام سپاهان - رزمایش بزرگ قرارگاه پدافند زیستی منطقه ۱۹ (سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) با حضور فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران برگزار شد.

کسب مقام قهرمانی تیم فوتبال کودکان

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۲ اعلام کرد: از بازیکنان تیم فوتبال کودکان این منطقه که در مسابقات گل کوچک شهر تهران به میزبانی منطقه ۴ به قهرمانی رسیده بودند، تقدیر شد.

شمال شرق تهران در شب میلاد امیرمومنان (ع) نور باران می شوند

پیام سپاهان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از برگزاری ویژه برنامه های جشن ولادت حضرت امام علی(ع) خبر داد و گفت: در شب میلاد امیرمومنان علی (ع) محلات و معابر با مشارکت شهروندان نورباران می شود.

برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی در شمال تهران اجرا می شود

پیام سپاهان - معاونت اموراجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه یک با برنامه های شاد و متنوع فرهنگی، هنری و آئینی به استقبال میلاد با سعادت مولی الموحدین امیر المومنین حضرت علی ابن ابیطالب (ع) می رود.

ویژه برنامه های میدانی منوط به اجرای کامل پروتکل های بهداشتی

پیام سپاهان - به مناسبت سالروز ولادت مولای متقیان امیرالمونین علی (ع) که از جمله مناسبت های شاخص در عرصه مناسبت های مذهبی و ملی به شمار می آید، ویژه برنامه های این ایام در قسمت غربی پایتخت با ۱۸ عنوان برنامه به منظور ایجاد حس نشاط و شادکامی برگزار می شود.

برگزاری نخستین دوره جشنواره عکس ورزش شهروندی

پیام سپاهان - مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری نخستین دوره جشنواره عکس ورزش شهروندی در دو بخش آماتور و حرفه ای خبر داد.

تهران با اقدامات شهرداری در مسیر رشد و توسعه قرار گرفت

پیام سپاهان - شهر: تلاش بر این است که در جهت کاهش خساراتی که در بحرانها به وجود می آید حرکت کنیم و با توجه به همین موضوع با اقدامات شهرداری، شهر تهران در مسیر توسعه، رشد و بالندگی قرار گرفته است.

شهرفروشی ممنوع

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۷ گفت: باتوجه به اینکه بخشی از محلات منطقه ۱۷ بافت فرسوده است، نیاز به نوسازی آن وجود دارد و مدیریت شهری برای رفع بافت فرسوده توجه ویژه ای دارد، اما شهر فروشی به نیت درآمدزایی و رفع بافت فرسوده انجام نمی شود، بلکه بسته تشویقی برای نوسازی به مالکان ارائه می شود.

اقلام امدادی در پایگاه های مدیریت بحران تهران ذخیره می شود

پیام سپاهان - رئیس دبیرخانه ستاد ویژه مدیریت بحران کلان شهر تهران از تجهیز و ذخیره اقلام امدادی جمعیت هلال احمر استان تهران در پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران شهر تهران خبر داد.

بهره برداری از ۴ ایستگاه و کلنگ زنی ۳ ایستگاه آتش نشانی در سال ۱۴۰۰

پیام سپاهان - شهر:در دو سال اخیر ۶ ایستگاه افتتاح شده و چهار ایستگاه در حال ساخت است و بیش از ۵۰ درصد پشرفت داشته و در سال آینده افتتاح می شود و ساخت سه ایستگاه نیز در سال ۱۴۰۰ کلنگ می خورد.

ایجاد وحدت رویه و همسان سازی امور فنی اجرایی در مدیریت شهر

پیام سپاهان - شهر: تفاهم نام همکاری شهرداری تهران و امور نظام فنی اجرایی، مشاوران و پیمانکاران سازمان برنامه و بودجه کشور با هدف همکاری بین امور نظام فنی و شهرداری جهت تدوین اسناد و ضوابط، در راستای ایجاد وحدت رویه و همسان سازی امور فنی و اجرایی در مدیریت شهری و تهیه دستورالعمل و بخشنامه های مربوط به ضوابط شهری، امضاء شد.

شهردار: تاب آوری تهران بالا رفت

پیام سپاهان - شهر: شهردار تهران فعال شدن ۸۰ پد هلیکوپتر، راه اندازی سامانه پایش بر خط ایمنی ساختمانها، توسعه شبکه شیرهای هیدرانت، تامین مخازن آب، تعامل با دیگر نهادها و کاهش زمان رسیدن نیروهای آتش نشانی به حادثه را از جمله اقداماتی دانست که توانسته به افزایش تاب آوری تهران طی چند سال اخیر بیانجامد.

تمهیدات ترافیکی روزهای پایان سال

پیام سپاهان - تمهیدات ترافیکی آخر سال در مسیرهای عبوری و بزرگراهی منطقه ۲ پایتخت در بازدیدمشترک سرپرست شهرداری منطقه با روسای پلیس راهور و پلیس بزرگراهی منطقه بررسی شد.

ثابت ماندن سهم شهرداری‌ها از مالیات بر ارزش افزوده تا تایید قانون جدید

پیام سپاهان - شهر: سهم شهرداری‌ها از درآمدهای عوارض مالیات بر ارزش افزوده تا زمان تصویب نهایی این لایحه و تایید آن از سوی شورای نگهبان، مطابق با سال ۱۳۹۹ محاسبه می‌شود.

ساير مطالب

فقط خورد و خوراک کارگران 6 میلیون و 895 هزار تومان!

موافقت آمریکا با انتقال بخشی از پول‌ ایران در کره

احتمال تصویب FATF در مجمع قوت گرفت

تقدیر از ذوب آهن اصفهان به عنوان تنها مدال آور صادرات کشور

تلاش ما باید بر حذف آسیب از فضای مجازی باشد

بازگشت 41 میلیارد یورو ارز در قالب تعهدات ارزی به کشور

روزهایی را گذراندیم که زیر 100 هزار بشکه فروش نفت داشتیم

ستاد تدبیر ویژه اقتصادی استان ها تشکیل شود

صادرات بیش از یک میلیارد و 726 میلیون دلار از استان اصفهان

عیدی زودهنگام حسن روحانی به مردم

خبر مهم برای متقاضیان وام ودیعه مسکن

قیمت مصوب موز اعلام شد

تازه‌ ترین آمار از مبتلایان و فوتی‌ های کرونا در ایران 7 اسفند 99

دلار 24 هزار و 812 تومان شد

همتی: تصمیم گیری در مورد FATF دیر شده است

آذری‌ جهرمی: اینترنت به‌ هیچ‌ وجه گران نمی‌ شود

تکلیف حقوق بازنشستگان چه می‌ شود؟

آزاد سازی منابع ارزی، سد قیمت‌ها را خواهد شکست

آغاز پرداخت بدهی کره‌ جنوبی به ایران

نگاهی به کارنامه اصفهان در سال جهش تولید/ آیا شعار سال 99، محقق شده‌است؟

خسارت 7 میلیارد تومانی زلزله به بخش کشاورزی سمیرم

وقتی شیرینی شکر به تلخی می‌زند/ تولیدکنندگان پولک و نبات در انتظار کاهش قیمت‌ها

بارش برف در 14 محور مواصلاتی استان اصفهان

بارش برف در 14 محورهای مواصلاتی استان اصفهان

80 درصد معاملات بورس امروز توسط افراد حقیقی انجام شد

تخفیف بیمه شخص ثالث به مالک وسیله نقلیه منتقل می‌شود

سهامداران عدالت مراقب کلاهبرداران باشند

بورس هفته را با چراغ قرمز به پایان برد

دو روی سکه استفاده از رمزارزها در اقتصاد ایران

نماینده مجلس: حقوق کارگران به گونه‌ای باشد که ماهی دوبار گوشت بخورند

مالیات به شاخ‌های اینستاگرام هم رسید

همتی: فرآیند پرداخت بدهی کره‌جنوبی به ایران با یک میلیارد دلار آغاز می‌شود

سناریوهای رشد اقتصادی در پاییز

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 6 اسفند 99

گرانی مواد اولیه و سوءمدیریت مانع گره‌خوردن تار و پود فرش دست‌باف می‌شود

رقبای منطقه‌ای با کپی‌ فرش ایرانی بازار را گرفتند/ هر متر فرش 5 تا 20 بشکه نفت ارزآوری دارد

تولید 2.5 میلیون اصله نهال شناسه‌دار دراستان اصفهان

روزانه 5 هزار دلار با ارز دیجیتال از کشور خارج می شود

فولادمبارکه منشا آثار خیر زیادی برای منطقه و کشور بوده است

عضو شورای عالی بورس:‌ سرمایه میلیون‌ها نفر دست‌مایه بازی‌های سیاسی نشود

نوسان اندک در بازار دلار

عوارض خروج از کشور در سال 1400 تعیین شد

کاهش 1 تا 4 میلیون تومانی قیمت خودرو

سیگنال‌ های بازگشت خودروسازان اروپایی

توقف پروژه بن-بروجن با حکم قضایی

آغاز نظارت جدی بر17 کشتارگاه مرغ دراصفهان / قیمت تخم‌مرغ نزولی شد

بهره برداری از طرح قائم ذوب آهن اصفهان آغاز شد

ارسال دومین محموله کمک های ذوب آهن اصفهان به زلزله زدگان سی سخت

قیمت مسکن امروز اصفهان 6 اسفند (منطقه 5 شهری) + جدول

انعقاد 312 میلیارد تومان قرارداد برای اجرای حلقه حفاظتی اصفهان

هشدار شرکت سپرده‌گذاری مرکزی به مشمولان سهام عدالت

هشدار سمات به مشمولان سهام عدالت

بورس 1400 واحد رشد کرد

افزایش بی‌سروصدای 75 درصدی حقوق کارمندان دولت

صنوف پرخطر در بازار اصفهان شناسایی می‌شوند

تکذیب گران‌ کردن تعرفه اینترنت

فعالیت سامانه‌های اعلام بار مجازی در شبکه حمل و نقل کشور آغاز شد

تسهیلگری تا رسیدن به پایداری در کارآفرینی هدف اصلی جهادگران است

تعرفه‌های حمل ونقل زمینی کالا برمبنای تن برکیلومتر بهبود می‌یابد

ضعف آنتن‌دهی تلفن همراه در آزادراه شرق اصفهان برطرف می‌شود

جمع آوری 300 متر دام ماهیگیری در سد حنای سمیرم

پیش بینی 7 کارشناس از وضعیت امروز بورس

چشم‌انداز مبهم بازار ارز و سکه

گزارش ارزی همتی از سامانه نیما/ اختصاص ارز خرید واکسن کرونا از هند

نقره داغ مالیات گریزها در مجلس/ نمایندگان ، 5 گروه جدید را مشمول مالیات کردند

مزد 1400 کارگران حدود 10 میلیون تومان باشد

میوه در حال حذف شدن از سبد غذایی است

حقوق کارگران باید 2میلیون افزایش داشته باشد

ریزش بورس؛تداوم بی‌اعتمادی یا فاجعه ملی؟

انتخابات مجمع سهام‌داران عدالت در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

فولاد مبارکه منشا آثار خیر زیادی برای منطقه و کشور بوده است

توافق با کره جنوبی، ژاپن، عراق و عمان برای آزادسازی منابع ارزی ایران

ایجاد صفحه اختصاصی قانون جدید چک در وب سایت بانک مرکزی

بزرگترین سقوط تاریخ بیت‌کوین ظرف تنها 19 ساعت اتفاق افتاد

همتی: ارز مورد نیاز خرید واکسن از هند تخصیص یافت/ دومین جلسه کمیسیون مشترک درمورد اف ای تی اف

میزان مالیات خانه های خالی در سال 1400/ اعلام میزان مالیات حق الزحمه پزشکان تمام مراکز درمانی

عوارض گمرکی واردات لوازم آرایشی 15 درصد افزایش یافت

سلیمی: چه کسی مسئول گرانی‌هاست؟

عوارض خروج از کشور تعیین شد

می‌توانیم حقوق کارگران را 7 میلیون تومان افزایش دهیم؟

مالیات بر خرده‌فروشی سیگار افزایش یافت

نماینده مجلس: میوه در حال حذف شدن از سبد غذایی طبقات محروم جامعه است/ گرانی ها بیداد می‌کند و جان مردم را به لب رسانده

سبد معیشت کارگران مشخص شد

حقوق کارمندان امسال 50درصد اضافه شد

هر کارگاه فرش، یک چاه نفت است

جزئیاتی از سهمیه بنزین نوروزی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 5 اسفند 99

کاهش نرخ دلار و یورو در بازار

تولید 27 هزار تن تخم مرغ در کاشان

اجرای پروژه‌های نفتی زیرساخت‌های استانی را توسعه می‌دهد

معامله بر روی 95 درصد سهام در بورس قفل شد

صدور 108 فقره جواز تاسیس در حوزه صنایع در مهاباد

عقد 2 قرارداد به ارزش 7 میلیارد ریال در حوزه فناوری گیاهان دارویی در اصفهان

هیچ سرمایه‌گذاری در اردستان تنها نخواهند ماند

توزیع 412 تن انواع کالاهای اساسی در اردستان

رفع حصر تدریجی دلارهای ایران

بورس 3500 واحد افت کرد

تغییر کاربری اراضی غیرمجاز درمنطقه حیات وحش موته/دادستان ورود کند

سازمان بورس بازار را به حال خود رها نکند

سود برای سازمان بورس به جای سهامداران!