پیام سپاهان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

شهرداری چگونه برای بارش برف و باران در سال ۹۹ آماده شد؟

پیام سپاهان - شهر: مناطق ۲۲ گانه و نواحی ۱۲۴ گانه شهرداری تهران نیمه دوم سال گذشته برای مقابله با آبگرفتگی های ناشی از بارش برف و باران تجهیزات لازم را برای هرگونه پیشامدی آماده کرده بود و تلاش شبانه روزی شهرداری باعث شد تهران برخلاف سال های گذشته در زمستان و پاییر ۹۹ هیچگونه آبگرفتگی جدی در شهر نداشته باشد.

از بدهی ۵۰ هزار میلیاردی تا ماجرای هولدینگ یاس و رسا تجارت

پیام سپاهان - شهردار تهران با حضور در شبکه مجازی کلاب هاووس گزارشی از عملکرد خود به عنوان عالی ترین مقام مدیریت شهری ارایه کرده و به سوالات گوناگونی نظیر پرونده عیسی شریفی در جریان فعالیت شرکت رسا تجارت و هولدینگ یاس پاسخ داد.

مناطق باید ۵ هزار میلیارد تومان سرمایه جذب کنند

پیام سپاهان - شهر: بررسی بودجه امسال شهرداری تهران نشان می‌دهد، موضوع برنامه جلب مشارکت بخش خصوصی با ابزار اهرم سازی منابع طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و سایر تسهیلات لازم برای جذب سرمایه‌گذاران پیش‌بینی شده است.

آماده باش شهرداری برای مقابله با تأثیرات ناشی از شرایط جوی

پیام سپاهان - شهر: مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران اعلام کرد که هیچگونه آبگرفتگی و مشکلات ناشی از باد و باران در تهران وجود نداشته و مناطق ۲۲ گانه شهرداری در این مورد آمادگی کامل دارند.

یک انتصاب جدید در معاونت فنی و عمرانی

پیام سپاهان - طی حکمی از سوی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، محدثه نجفی رستگار به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی و امور بین الملل معاونت فنی و عمرانی منصوب شد.

ارائه خدمات به زائران در حرم حضرت عبدالعظیم (ع)

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۲۰ گفت : با توجه به اهمیت آماده سازی محوطه پیرامونی حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، با تشکیل ستاد هماهنگی لیالی قدر با حضور معاوتان و روسای ادارات تخصصی مرتبط تصمیمات لازم اتخاذ شده است.

منطقه ۱۹ در مسیر توسعه قرار گرفته است

پیام سپاهان - جلسه نظارت دوره ای شهرداری منطقه ۱۹ به ریاست معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران برگزار و طی آن ارزیابی عملکرد منطقه در سال ۹۹ مطلوب گزارش شد.

مردم مسیر درست را از نادرست تشخیص می دهند

پیام سپاهان - رئیس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: یکی از دستاوردهای شورای پنجم، نگاه انسان به شــهر بود. این در حالی اســت که تا قبل از این دوره، رویکرد غالب خودرومحوری بود.

بزرگراه شهید نجفی رستگار با کارکردی مشابه یک محور کمربندی

پیام سپاهان - شهر: ساخت پروژه بزرگراهی شهید نجفی رستگار به طول ۶ کیلومتر و ۷۸۰ متر از دی ۱۳۸۸ یعنی ۱۲ سال پیش آغاز شد. این محور کمربندی بزرگراه امام رضا (ع) را به بزرگراه آزادگان متصل می‌کند.

محافظت از عرصه های جنگلی شمال شرق پایتخت از آتش سوزی

پیام سپاهان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ تهران از اقدامات پیشگیرانه این منطقه جهت مقابله با آتش سوزی های احتمالی در عرصه های جنگلی و فضاهای سبز شهری خبر داد.

پویش همدلی و کمک های مومنانه ستاد خادم منتظر

پیام سپاهان - پویش همدلی و کمک های مومنانه ستاد طرح خادم منتظر در منطقه۲۱ با هدف "دستگیری از نیازمندان و ترویج فرهنگ یاری"، همزمان با روزهای ماه مبارک رمضان و لیالی پر خیر و برکت قدر برگزار شد.

ممیزی انرژی در ۲۲ هزار متر از ساختمانهای عمومی منطقه ۵

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۵ از انجام ممیزی انرژی در ساختمان های شهرداری این منطقه خبر داد و گفت: پس از بررسی شرایط موجود و مشخص کردن نقاط ضعف ساختمان که سبب هدررفت انرژی و افزایش تلفات می شود، راهکارهای مدیریتی و اجرایی جهت کاهش مصرف انرژی با در نظر گرفتن رفاه اجتماعی کارکنان و حاضرین در ساختمان ارائه شد.

نصب مجدد کلید فرهاد قفل زن؛ بزودی

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۱ در پی شایعاتی مبنی بر دزدیده شدن کلید مجسمه " فرهاد قفل زن " در پیرامون مجموعه تئاتر شهر، از انتقال این کلید سنگین به داخل مجموعه تئاتر شهر برای مرمت و نصب دوباره خبر داد.

تقدیر از کارگران نمونه و خدوم منطقه ۲۱

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۲۱ به مناسبت روز جهانی کارگر، از کارگران شریف و زحمتکش شاغل در بخش های خدمات شهری و فضای سبز منطقه تجلیل کرد.

نیمی از پایگاه های اورژانس تهران با کمک شهرداری راه اندازی شده است

پیام سپاهان - رییس سازمان اورژانس کشور از همدلی شهرداری تهران با سازمان اورژانس قدردانی کرد و گفت: این همدلی با توسعه پایگاه های اورژانس توسط شهرداری منجر به نجات جان شهروندان شده است.

بازپیرایی نقاشی «ضامن آهو» در دروازه تهران

پیام سپاهان - نقاشی ضامن آهو اثر استاد فرشچیان در بزرگراه امام رضا(ع) محور ورودی و خروجی تردد زائران امام هشتم در منطقه ۱۵ بازپیرایی شد.

انتصاب اولین معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی مناطق شهر تهران در منطقه ۱۰

پیام سپاهان - صبح امروز مراسم تکریم معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و معارفه معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی منطقه با حضور شهردار منطقه ۱۰ و جمعی از معاونین و مدیران در سالن جلسات ستادی منطقه برگزار شد.

آمادگی همکاری شهرداری منطقه ۵ با آستان قدس رضوی

پیام سپاهان - به گفته محمود کلهری شهرداری منطقه ۵ در راستای کمک به محرومین و همراهی با خیرین در ماه مبارک رمضان به طرق مختلف به یاری مستمندان رفته و در این راستا آماده هر گونه همکاری با آستان قدس رضوی است.

توزیع ۵۰۰ هزار ماسک از سوی داوطلبان مدیریت بحران

پیام سپاهان - معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با تشریح اقدامات گروه های داوطلب واکنش اضطراری محلات شهر تهران در مقابله با کرونا از توزیع داوطلبانه بیش از ۵۰۰ هزار ماسک در میان مردم پایتخت خبر داد.

پیام دکتر حمید چوبینه مدیر عامل شرکت شهر سالم به مناسبت روز جهانی ماما

پیام سپاهان - در زمانه‌ای که مرگ، سکه رایج روزگار است، آنها که تولدی دیگر را همراهی می‌کنند، نشانه‌ای از بازگشت روزهای خوب هستند. از این رو، توجه به جامعه مامایی توجه به زندگی و بشارت‌دهندگان آن است.

بیمارستان تاریخی نجمیه تهران

پیام سپاهان - بیمارستان نجمیه بیمارستانی در تهران با سبک معماری اواخر دورهٔ قاجار است که در دهه اول دورهٔ پهلوی افتتاح شده و در خیابان حافظ پایین‌تر از خیابان جمهوری اسلامی واقع شده‌است. نجمیه در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۸۲ با شمارهٔ ثبت ۹۴۹۴ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده و همچنین در فهرست موقوفات سازمان اوقاف و امور خیریه کشور قرار دارد. بنیان‌گذار این بیمارستان، ملک تاج خانم فیروز نجم‌السلطنه است. او نوهٔ عباس میرزا، همسر میرزا هدایت الله وزیر دفتر و مادر محمد مصدق است.وی در آن سال ها به ساخت و وقف بیمارستانی در محل سکونت خود، خیابان دروازه یوسف آباد (حافظ امروزی)، همت گمارد که این موقوفه به نام بیمارستان نجمیه تهران تا به امروز باقی است. این بیمارستان نخستین بیمارستان مدرن تهران است که در سال ۱۳۰۶ افتتاح شدو وقف بیماران مستمند ایران گردید. بیمارستان نجمیه محل وفات دکتر مصدق نیز است.

حفظ منافع فعلی و آتی شهر در اولویت است

پیام سپاهان - رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران در یادداشتی نوشت: ۳ ویژگی انعطاف پذیری، مطلوبیت و تداوم پذیری در تعریف درآمدهای پایدار، باید در نظر گرفته شود؛ به گونه ای که به ساکنان فعلی و آتی شهر کمترین آسیب وارد شود.

برگزاری ویژه برنامه بانوی بی نشان، در مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران

پیام سپاهان - مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از برگزاری ویژه برنامه بانوی بی نشان، با هدف شناسایی زنان متعهد و متخصص در عرصه های مختلف اجتماعی و فرهنگی، ثبت تجربیات موفق یا ناموفق و درس آموخته های بانوان خیر محلی، خبر داد.

آغاز طرح نورپردازی پل های سواره رو در منطقه ۲

پیام سپاهان - سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲ از آغاز اجرای طرح نورپردازی و تامین روشنایی پل های سواره رو منطقه خبر داد.

برابری درآمدهای شهرداری تهران در سال ۱۳۹۹ نسبت به سال ۸۵

پیام سپاهان - شهر: بررسی‌ها نشان می‌هد درآمد شهرداری تهران در سال ۱۳۹۹ نسبت به سال ۱۳۸۵ نه فقط افزایشی نداشته بلکه؛ تقریبا یکسان بوده است. در سال‌ ۱۳۸۵ درآمد شهرداری تهران هفت هزار و ۱۰ هزار و ۸۶۵ میلیارد تومان بوده است و در سال ۱۳۹۹ این رقم به ۱۰ هزار و ۶۶۴ میلیارد تومان رسیده است.

برابری درآمدهای شهرداری تهران در سال ۹۹ با سال ۸۵

پیام سپاهان - شهر: بررسی‌ها نشان می‌هد درآمد شهرداری تهران در سال ۱۳۹۹ نسبت به سال ۱۳۸۵ نه فقط افزایشی نداشته بلکه؛ تقریبا یکسان بوده است. در سال‌ ۱۳۸۵ درآمد شهرداری تهران ۱۰ هزار و ۸۶۵ میلیارد تومان بوده است و در سال ۱۳۹۹ این رقم به ۱۰ هزار و ۶۶۴ میلیارد تومان رسیده است.

گود رها شده در مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس پس از ۷ سال پر شد

پیام سپاهان - مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران از ایمن سازی و پر شدن گود رها شده واقع در محدوده شمال غربی مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس خبر داد.

فعالیت ١٠ مرکز بهداشت منطقه ٢١ در طرح شهید سلیمانی

پیام سپاهان - دومین مرحله رزمایش همدلی و کمک های مومنانه در سطح منطقه۲۱ با همکاری ستاد خادم منتظر، مدیریت شهری ورودی غربی پایتخت، ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار، کمیته امداد امام خمینی(ره) و خیرین محلی برپا شد.

احیای فضای سبز میدان آزادی

پیام سپاهان - با توجه به آسیب های وارده به محوطه پیرامونی برج و میدان آزادی، شهرداری منطقه ۹، اقدام به احیای فضای سبز پیرامون این میدان کرده است.

پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصدی بیش از ۶۰ پروژه

پیام سپاهان - شهر: علاوه بر تکمیل و بهره برداری از چند پروژه شاخص ورزشی، فرهنگی و ترافیکی کوچک مقیاس در سال ۹۹ ، عملیات اجرایی بیش از ۶۰ پروژه دیگر نیز در منطقه ۱۶ به پایان رسید.

۱۶ گام شفاف ساز برای مبارزه با فساد

پیام سپاهان - بهاره آروین، عضو شورای شهر تهران در یادداشتی نوشت: شفاف سازی راهی برای بازسازی اعتماد از میان رفته بین دولت، چه ملی و چه محلی، با شهروندان است.

۱۶ گام برای مبارزه با فساد

پیام سپاهان - بهاره آروین، عضو شورای شهر تهران در یادداشتی نوشت: شفاف سازی راهی برای بازسازی اعتماد از میان رفته بین دولت، چه ملی و چه محلی، با شهروندان است.

توزیع ۱۰۰ بسته مواد غذایی بین نیازمندان منطقه ۳

پیام سپاهان - به دنبال تشکیل ستاد خادم منتظر، تعداد ۱۰۰ بسته مواد غذایی از خیرین منطقه ۳ برای کمک به نیازمندان جمع آوری و پس از شناسایی بین آنها توزیع شد.

تأثیر پویش موتورسوار خوب در نهادینه سازی قوانین ترافیکی و کاهش تصادفات

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۱۹ با اشاره به اجرای پویش موتور سوار خوب در این منطقه، این طرح را گامی مثبت در راستای نهادینه سازی قوانین ترافیکی و کاهش تصادفات ناشی از بی توجهی به این قوانین دانست.

شهر را ارزان اداره کرده ایم

پیام سپاهان - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: شهر و شهرسازی مقوله ای مهم در شهرهای بزرگ است که باید برای نظام بخشی و اصول صحیح رشد و توسعه آن، دقت شود در این دوره شورای شهر به این موضوع توجه ویژه ای شد

شفافیت؛ مهمترین دستاورد مدیریت شهری دوره پنجم

پیام سپاهان - ناهید خداکرمی، عضو شورای شهر تهران در یادداشتی نوشت: شفاف سازی شورای پنجم بی بدیل است و می تواند الگویی برای دولت، قوه قضاییه و سازمان ها و نهادهای متعددی که در کشور وجود دارند، باشد.

ساير مطالب

حال بورس با چه اقدامی درست می‌شود؟

روایت همتی از علت کاهش نرخ ارز در بازار

جهانگیری پاسخگوی رشد نجومی نرخ ارز در سال های اخیر باشد/ احتمال کاهش نرخ ارز در روزهای آینده

این 10 مصوبه کام تلخ بورس را شیرین می‌کند؟

هیچ کدام از بازنشستگان مشمول کمتر از 50 درصد افزایش حقوق نخواهند شد

قیمت سکه و قیمت طلا امروز سه شنبه 14 اردیبهشت

مصوبات جلسه‌ سران قوا برای رونق بازار سرمایه

شورای رقابت، قیمت خودرو را افزایش داد

صید ماهی در دریاچه زاینده‌رود ممنوع شد

دلار به کانال 18 هزارتومانی می‌رسد

اجازه توسعه صنایع آب‌بر را در اصفهان نداریم

برنامه‌ای برای افزایش قیمت گوشت مرغ و لبنیات نداریم

فولاد مبارکه با وجدانی آگاه به ایفای مسئولیت اجتماعی می‌پردازد

خبر خوش برای افراد فاقد دسته چک

تقاضا برای خرید سکه بالا رفت/ آخرین قیمت سکه و طلا در بازار

سوخت شدن سرمایه‌ ایرانی‌ها با فرار صراف معروف ترکیه‌ای / ردپای ارزهای دیجیتال در معاملات خودرو

معافیت مالیاتی سود سپرده های بانکی به ادارات کل مالیاتی ابلاغ شد

ادامه روند کاهشی در بورس

نسبت تعدادچک های برگشتی به کل چک‌های صادره تک رقمی شد

آزادسازی دارایی‌های بلوکه ریال را تقویت می‎کند/ سکه 8.5 میلیون تومان می‌شود؟

پیش بینی رئیس اتحادیه طلا و جواهر از روند قیمت ها؛ بازار در فاز احتیاط

قالیباف: مجلس، حامی سهامداران خردِ زیان‌دیده از سیاست‌های غلط است/ تصویب هفت پیشنهاد دولت برای بهبود بازار سرمایه و حمایت از سهامداران

مصوبات جلسه امروز سران قوا: جبران زیان پالایش یکم

سیگنال انتظارات به بازار نقدی

زنان خانه دار، قالیباف، دانشجو و هنرمند بیمه می‌شوند

تصویری از حال و روز کارگر ایرانی/ کاریکاتور

سالاری: حداقل حقوق بازنشستگان 2.5 برابر شده است

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 13 اردیبهشت 1400

درخواست افزایش 100 درصدی قیمت نان

پیش بینی وضعیت بازار مسکن پس از انتخابات

قیمت خودرو امروز تعیین تکلیف می شود ؟

مخالفت محیط زیست اصفهان با توسعه شهرک‌صنعتی محمودآباد

تشدید سرعت ریزش قیمت ارز و سکه/ ریزش تا کجا ادامه دارد؟

بورس 7300 واحد افت کرد

طلا وارد کانال ٨٠٠ هزار تومان می شود؟

چه کسانی نمی‌توانند چک موردی بگیرند؟

همه کارگران زیر خط فقر زندگی می‌کنند

جزئیات واردات واکسن کرونا توسط بخش خصوصی

آمریکا میلیاردها دلار پول ایران را آزاد می‌ کند

آیا فعالیت یک روز در میان بانک‌های اصفهان به مهار کرونا کمک می‌کند؟

دسترسی مردم دولت‌آباد به آزادراه شرق اصفهان برقرار می‌شود

تامین مواد‌‌‌‌ اولیه؛ بزرگ‌ترین چالش تولید‌‌‌

صرفه‌جویی 2616میلیاردی فولادمبارکه با بومی‌سازی قطعات

قیمت مصوب لوازم خانگی 25 درصد گران شد

صرفه‌جویی 2616 میلیاردی فولادمبارکه با بومی‌سازی قطعات

تورم افسار گسیخته در تأمین مواد اولیه واحدهای صنعتی گلپایگان

تخصیص 35 میلیارد تومان اعتبار برای جاده حرم تا حرم/ تعریض و روکش جاده قدیم برزک آغاز می‌شود

کل گاز تولیدی 20 سال آینده پروژه ال‌ان‌جی2 روسیه پیش فروش شد

فرماندار: پتروشیمی مهاباد از صنایع پایین دستی منطقه حمایت کند

عضو شورای عالی بورس: در مدت کوتاهی 150 هزار میلیارد تومان از بورس خارج شده

معافیت اتباع خارجی از ارائه مفاصا حساب برای صدور و تمدید مجوزها

کارگران « نان» را به قیمت «جان» در می آورند

تلاش برای بهبود معیشت معلمان با تصویب لایحه رتبه‌بندی معلمان

108 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی برای معیشت اقشار ضعیف پرداخت شد

شیب نزولی قیمت ها؛ از دلار و یورو تا سکه و خودرو / مذاکرات وین، ارزانی به دنبال دارد؟

مخاطب خاص بازار رهن و اجاره مسکن در تهران

تشدید ریزش نرخ‌ها در بازار ارز و طلا/ عقب نشینی از کانال های حساس

بورس 11400 واحد افت کرد

دلار در کانال ٢٢ هزار تومان عقب رفت

اتفاق مهم در بازار ارز؛ دلار وارد کانال 21 هزار تومان شد

قیمت سکه 12 اردیبهشت 1400 به 9 میلیون و 560 هزار تومان رسید

کاهش بیش از 13 هزار واحدی شاخص بورس

وزیر نیرو: هزینه خرید واکسن کرونا از منابع ایران در عراق تامین می شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 12 اردیبهشت 1400

کیفیت و سلامت آب شرب اصفهان به طور مستمر رصد می‌شود

تولید قانونی رمزارز موجب نوسازی تکنولوژی صنایع می شود

نخستین مزرعه رمزارز کشور در اصفهان کلنگ زنی می شود

امضای قرارداد احداث بزرگ ترین کارخانه تولید آهک و دولومیت کشور با تام ایران خودرو

تعطیلی اصناف گروه 2 ، 3 و 4 یک هفته دیگر تمدید شد

برگزاری مجامع سهام عدالت در چند استان متوقف شد

تشدید ریزش نرخ‌ها در بازار ارز و طلا/عقب نشینی از کانال های حساس

حوضه زاینده‌رود دچار سیاست‌زدگی است

افتتاح کارخانه چایسازی گلدشت رحیم آباد بعد از 16 سال

هلدینگ توسعه توکا می‌تواند کارآمدترین هلدینگ فولاد مبارکه باشد

سد زاینده رود تنها 28 درصد آب دارد

پیش‌بینی 4 کارشناس درباره وضعیت امروز بورس

تاثیر ریزش دلار بر بازار سرمایه چیست؟/ سایه سنگین ابهامات سیاسی و اقتصادی بر سر راه صعود بورس

500 اشتغال جدید تا پایان سال در اردستان ایجاد می‌شود

حق سهام‌دارانی که سجامی نشده اند، پایمال شد

پیش بینی 4 کارشناس درباره وضعیت امروز بورس

واکنش‌های ادامه‌دار به دستکاری در بودجه 1400

بورس در مدار جلسات نجات

توسعه صادرات صنایع‌دستی اصفهان از طریق حمل و نقل هوایی

فعلا خودرو نخرید

جلوگیری از صیدهای غیرمجاز در آب‌های خوزستان

جدیدترین وضعیت واریز بخش دوم سود سهام عدالت اعلام شد

ساعت کاری بانک‌ها در 12 و 16 اردیبهشت تغییر کرد

جهش تمام شاخص های تورم در سال 99

پرداخت وام ازدواج 70 میلیونی به بانک ها ابلاغ شد

قیمت سکه در چند ساعت 220 هزار تومان ریخت

قیمت سکه، طلا و ارز؛ دلار بالاخره کف مقاومتی را شکست

بورس دوباره کف مقاومتی را از دست داد

تغییر معادلات در بازار ارز / دلار در قیمت کمتر از بیست هزار تومان ماندگار است؟

پرداخت وام 450 میلیون تومانی مسکن آغاز شد/ نرخ سود 18 درصد

آخرین وضعیت واریز بخش دوم سود سهام عدالت اعلام شد

چک‌ها تا 20 اردیبهشت برگشت نمی‌خورند

مجلس در بحث بودجه رسماً تخلف کرده است/ قوه قضائیه باید تخلف مجلس یازدهم را پیگیری کند

جدیدترین قیمت مرغ و تخم مرغ

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 11 اردیبهشت 1400

تخصیص 100 درصدی اعتبارات جاری در دو سال پیاپی