پایگاه خبری تحلیلی پیام سپاهان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

مخازن پسماند تر از ازگل جمع شد

پیام سپاهان - محله ازگل به عنوان محله پاک در شمال تهران انتخاب و عملیات اجرایی طرح کاپ در آن با جمع آوری مخازن پسماند تر از معابر شهری و توزیع مخازن خانگی آغاز شد

اوج تردد بین ساعات ۱۷ الی ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴

پیام سپاهان - طی شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۶۳ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱.۶ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۴.۲ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ الی ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

هوای شهرهای صنعتی آلوده‌تر خواهد شد

پیام سپاهان - مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه آلودگی هوا طی روزهای آینده در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش خواهد یافت از افزایش ۴ تا ۷ درجه ای دما در برخی نقاط کشور خبر داد.

نیروی انتظامی با همه توان در کنار بهشت زهرا (س) در دوران کرونا است

پیام سپاهان - سردار سرتیپ حسین اشتری فرماندهی کل نیروی انتظامی کشورگفت: ما هم به عنوان یک شهروند و هم فرمانده نیروی انتظامی از سازمان بهشت زهرا (س) و مدیریت موفق آن در کرونا حمایت می کنیم و آمادگی داریم با توجه به شرایط کنونی و بحران کرونا به صورت ویژه همکاری گسترده ای داشته باشیم تا خدمت رسانی بهتر به شهروندان صورت پذیرد.

تصادف کامیونت با خاور در بزرگراه شهید یاسینی

پیام سپاهان - سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تصادف کامیونت بار سیب با خاور در مسیر غرب به شرق بزرگراه یاسینی خبر داد و گفت: دو مرد ۲۷ ساله در این حادثه دچار مصدومیت شدند.

تاثیر آلودگی هوا بر افزایش شیوع کرونا نیاز به مطالعات دقیق تری دارد

پیام سپاهان - شهر: از آنجا که هوا با تنفس ارتباط دارد و بیشترین آسیب هایی که بیماران کرونایی می بینند از نواحی مجاری تنفسی و ریه است می توان گفت که آلودگی هوا می تواند آسیب بیشتری به فرد مبتلا بزند اما تاثیر آلودگی هوا بر افزایش شیوع کرونا نیاز به مطالعات دقیق تری دارد.

ساعت ویکتوریا در برج شمس العماره

پیام سپاهان - نخستین ساعت تهران در بالای برج شمس‌العماره نصب شد. ساعتی که برای نخستین بار مفهوم زمان را در این پایتخت تازه رسیده ایران با صدای بلند اعلام کرد.

امثال اندرزگو برای دفاع از ارزش‌ها شهید شدند

پیام سپاهان - سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: مجاهدت‌های شهدا نباید به فراموشی سپرده شود و باید مدافع ارزش‌هایی باشیم که امثال شهید اندرزگو هم به خاطر آن شهید شدند.

زنان کارتونیست از شهر امن می گویند

پیام سپاهان - اداره کل امور بانوان شهرداری تهران با همکاری مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری به دبیری فیروزه مظفری نهم تا یازدهم آبان ماه، همزمان با روز جهانی شهرها دور همی مجازی در زمینه خلق کارتون برگزار می کند.

ایمن‌سازی گود برج میلاد پیش از زمستان

پیام سپاهان - شهر: به زودی قرار است قرارداد شهرداری با شریک خود در پروژه فاز ۲ برج میلاد به صورت توافقی فسخ شود. بنابراین تا پیش از فصل زمستان گود برج میلاد ایمن سازی خواهد شد.

نقش پدافند غیر عامل در رویارویی با ویروس کرونا

پیام سپاهان - شهر معنا و مفهوم جدیدی نسبت به گذشته پیدا کرده و شهروندان نیز علاوه بر مدیران و برنامه‌ریزان در سطح خرد و کلان با وظایف جدیدی مواجه شده‌اند،پیش بینی می شود تا پایان سال ۲۰۳۰ میلادی، بیش از ۷۰ درصد جمعیت، در شهرها سکونت پیدا کنند و این خود بیش از بیش اهمیت پدافند غیر عامل را در جهت هرچه بهتر مدیریت نمودن و حفاظت از بنیان های شهری نمایان می سازد.

خیابان نوفل لوشاتو نمادی از امام خمینی (ره)‌ است

پیام سپاهان - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: نامگذاری خیابان نوفل‌لوشاتو نمادی از امام خمینی (ره)‌ و انقلاب اسلامی است و به نظرم تغییر این نام نبایدصورت گیرد.

۵۰ درصد ظرفیت تاکسی ها خالی است

پیام سپاهان - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از شهروندان درخواست کرد در ساعات پیک جابجایی مسافر بمنظور رعایت فاصله اجتماعی از ظرفیت تاکسی ها استفاده کنند.

سهم هر یک از منابع آلاینده در آلودگی هوای تهران

پیام سپاهان - آخرین اطلاعات منتشر شده از سهم منابع آلاینده در آلودگی هوای تهران بیانگر آن است که از میان منابع متحرک کامیون‌ها و از بین منابع ثابت صنایع و نیروگاه‌ها نقش پررنگی در آلودگی هوا دارند.

همراه سرای مرکز طبی کودک ایجاد شد

پیام سپاهان - شهر: با جابجایی ملک هایی در خیابان های ایتالیا در منطقه ۶ و خیابان ارومیه در منطقه ۱۱ با همکاری سازمان املاک و مستغلات ، همراه سرای مرکز طبی کودک در منطقه ۱۱ ایجاد شد.

شهرداری تهران همراه نیکوکاران است

پیام سپاهان - شهر: همراه سرای مرکز طبی کودک (خانه عماد) که محلی است برای اسکان خانواده ها و کودکانی که برای عمل پیوند مغز استخوان به تهران سفر می کنند، با حضور شهردار تهران افتتاح شد.

اجرای طرح های توسعه محلات؛ در مدار حمایت از حقوق شهروندی

پیام سپاهان - معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، اجرای طرح توسعه محلات را در مدار حمایت از حقوق شهروندی دانست و گفت: محله محوری یکی از رویکردهای چهارگانه شهردار تهران در سال جاری است که ریل گذاری اجرای آن در دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی راهبردی صورت گرفت و هم اکنون در قالب پروژه های محلی در حال اجراست و در سال آینده نیز تداوم دارد.

مدرسه پزشکی برای پایتخت

پیام سپاهان - نخستین مدرسه آموزش پزشکی در تهران همزمان با تاسیس دارالفنون در این مدرسه آغاز به کار کرد و زمینه‌ای برای تاسیس دانشکده پزشکی در ایران شد.

چرا می گوییم از شیر، آب خوردیم

پیام سپاهان - شهر: جمعیت تهران تا زمان «آقا محمدخان قاجار» بالغ بر ۲۰هزارنفر بود و از آنجا که رودی در نزدیکی آن وجود نداشت، آب مورد نیاز ساکنان عمدتاً از راه چشمه‌ها و قنات‌های اطراف شهر تأمین می‌شد. بعد از انتخاب این شهر به پایتخت قاجاریه و روزافزون شدن جمعیت آن، تأمین آب به‌عنوان یک مشکل جدی نمود پیدا کرد.

مسافران بدون ماسک مترو تهران تذکر می‌گیرند

پیام سپاهان - معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران اعلام کرد: طرح آمران سلامت در راستای ارائه خدمات سلامت به شهروندان در ۴۱ ایستگاه مترو پایتخت اجرایی شده و مسافران بدون ماسک تذکر شفاهی می‌گیرند.

برگزاری مسابقه نقاشی در منطقه ۳

پیام سپاهان - به منظور دریافت نگاه و دیدگاه کودکان در خصوص«شهر و طراحی شهری»، مسابقه نقاشی کودک «شهری که من دوست دارم از پشت پنجره خانه‌مان ببینم» در منطقه سه در حال برگزاری است.

اقدامات خدمات شهری در آستانه بارش های پاییزی

پیام سپاهان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ گفت: انهار منطقه ۷ در آستانه بارش های پاییزی و آمادگی برای فصل زمستان، با لایروبی ۱۸۲ هزار متر طول و رسوب برداری ۵۷۹ تن از انهار روبسته، مسیل ها، کانال ها و حوضچه ها آماده سازی شد.

راه‌اندازی «کاروان گل» به مناسبت میلاد پیامبر

پیام سپاهان - ویژه‌برنامه «نغمه مهربانی» به مناسبت هفته وحدت و میلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) به همت فرهنگ‌سرای ملل در قالب حضور گروه‌های دف‌نوازی و مدیحه‌سرایی در معیت کاروان گل در سطح میادین و معابر شهر برگزار می‌شود.

طولانی ترین مسیر دوچرخه جنوب غرب در ایستگاه پایانی

پیام سپاهان - مدیریت شهری در منطقه ۱۸ تهران با رویکرد تسری فرهنگ استفاده از وسائط نقلیه فاقد آلودگی میان شهروندان و ترغیب آنها به امر ورزش، پروژه طراحی مسیر ویژه دوچرخه پیرامون بوستان ۵۰ هکتاری قائم (عج) را به ایستگاه پایانی و بهره برداری رهنمون ساخت.

طرح تفصیلی‌ بافت فرسوده کن پشت در ماده ۵

پیام سپاهان - شهردارمنطقه ۵گفت: طرح تفصیلی بافت فرسوده محله ‌کن، در آستانه ارسال به کمیسیون ماده۵ است، امیدوارم این مهم هرچه زودتر تصویب و اجرا شود.

کلینیک منطقه ۸ شهرداری تهران آماده پذیرش اسناد هزینه های متفرقه شد

پیام سپاهان - اسناد هزینه های متفرقه مربوط به مراکز غیرطرف قرارداد شهرداری تهران علاوه بر معاونت درمان و کلینیک منطقه ۵، کلینیک منطقه ۸ شهرداری تهران نیز قابل پذیرش و تحویل است.

رصد پیشرفت پروژه های اولویت دار منطقه ۷

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۷ به همراه مدیرکل نظارت، پیگیری و هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران از پروژه‌های اولویت‌دار این منطقه بازدید و بر سرعت بخشی و تکمیل باکیفیت این پروژه ها تاکید شد.

آماده سازی سایت‌های برف روبی

پیام سپاهان - سایت های برف روبی منطقه ۲ پایتخت به منظور خدمات‌رسانی به موقع و پاکسازی سریع معابر شهری و بزرگراهی در بارش های زمستانی ، با استقرار تجهیزات و ماشین آلات و شن و نمک مخصوص آماده شد.

تبدیل انهار به کانیو در معابر شمال شرق تهران

پیام سپاهان - معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تهران از اقدامات پیشگیرانه آبگرفتگی در سطح معابر خبر داد و گفت: با تبدیل انهار به کانیو تا حدودی مشکلات زیست محیطی منطقه کاهش می یابد.

غافلگیری در برف و باران معنا ندارد

پیام سپاهان - همزمان با آغاز فصل بارش ها، شهردار منطقه۲۱ از مدیران شهری خواست تیم های عملیاتی خود را مشخص کنند.

شروع اجرای «خیابان کامل» در مناطق شهرداری تهران

پیام سپاهان - مدیرکل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت حمل ونقل ترافیک، از شروع اجرای طرح «خیابان کامل» در مناطق مختلف شهرداری با تایید طراحی آن در کمیته شبکه معابر خبر داد.

رونمایی از نشان تهران ۱۴۰۰

پیام سپاهان - معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران اعلام کرد که برند و نشان «تهران ۱۴۰۰» در سالروز ولادت حضرت رسول- ۱۳ آبان- رونمایی می شود.

انجام ۲۱۰۰ سفر ترکیبی دوچرخه-مترو در تهران

پیام سپاهان - شهر: باتوجه به اینکه مدل دوچرخه سواری در شهر تهران نمی‌تواند مشابه شهرهای اروپایی از مبدأ تا مقصد باشد، شهروندان می‌توانند از مدل حمل و نقل ترکیبی با اتکا بر دوچرخه شخصی یا عمومی استفاده کنند. گفتنی است که از ابتدای امسال تا پایان مهر، دو هزار و ۱۰۰ سفر ترکیبی دوچرخه-مترو در شهر تهران انجام شده است.

کرونا ۳۵۰۰ شاغل سرای محلات را بیکار کرد

پیام سپاهان - شهر: رئیس ستاد ساماندهی مشارکت اجتماعی در محلات تهران گفت: حدود ۳ هزار و ۵۰۰ نفر در مجموعه سراهای محله شغل تمام وقت و پاره وقت داشتند و از این محل ارتزاق می کردند که با توجه به کرونا و از دست دادن درآمد، این عده بدون شغل شده و به شدت آسیب دیده اند و هنوز نتوانستیم به ساز و کار جبرانی برای این افراد برسیم.

لایحه درآمد پایدار شهرداری ها مغایر اصل ۱۰۰ قانون اساسی نیست

پیام سپاهان - شهر: مشاور شهردار تهران در امور مجلس از نامه نگاری شهردار تهران با شورای نگهبان به منظور رفع اشکالات لایحه درآمد پایدار شهرداری ها خبر داد و گفت: ایراد شورای نگهبان به این لایحه یک ایراد کلی مربوط به اصل ۱۰۰ قانون اساسی در مورد اختیارات شوراها بوده است در حالی که تنها یک ماده و چند تبصره این لایحه که به موضوع اختصاص دارد از دیدگاه کارشناسان مغایر با قانون اساسی نیست.

پرداخت تسهیلات کمک هزینه نما تا سقف ۵۰ میلیون تومان

پیام سپاهان - شهر: کمک هزینه اجرای نما به پروژه های ساختمانی واقع در بلوک های فرسوده مصوب در محلات کم برخوردار منطقه ۱۵ برای جریان سازی طراحی و اجرای نماهای واجد کیفیت و بسترسازی فرهنگی، پرداخت می شود.

شناسایی ۱۰۰ گود پرخطر در تهران

پیام سپاهان - شهر: بیش از ۱۰۰ گود پرخطر در تهران شناسایی شده که مناطق یک و ۲۲ دارای بیشترین تعداد این گودها هستند، اما حالا قرار است معاونت معماری و شهرسازی تهران تا کمتر از ۱۰ روز آینده رفع خطر از این گودها را آغاز کند.

ورزش در محیط کار

پیام سپاهان - بسیاری از آسیب‌هایی که به سلامتی جسمانی افراد وارد می‌شود ناشی از نشستن طولانی مدت پشت میز کار است. بسیاری از افراد شاغل امکان حضور در باشگاه‌های ورزشی را ندارند اما با انجام حرکاتی ساده در محیط کار می‌توان از آسیب‌های جسمانی جلوگیری کرد.

مراجعه ۲۵۰۰۰ تاکسی و ۷۵۰۰ اتوبوس به مراکز معاینه فنی تهران

پیام سپاهان - شهر: انجام معاینه فنی خودروها تأثیرات فراوانی بر کاهش آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت و کاهش تصادفات دارد. باتوجه به بزرگی ناوگان ۸۰ هزارتایی تاکسیرانی و ناوگان ۶ هزارتایی شرکت واحد اتوبوسرانی، انجام معاینه فنی ‌دوره‌ای این دو ناوگان حمل و نقل عمومی تأثیر بسیاری بر عوامل ذکر شده، خواهد داشت.

ساير مطالب

ریزش دلار متوقف شد/ آخرین قیمت پیش از بازگشایی بازار 7 آبان

نرخ رسمی یورو و پوند کاهش یافت

دعوت تلفنی از صرافی‌ها

زمان واریز یارانه معیشتی آبان ماه اعلام شد

فاصله تورمی دهک ها در مهرماه به 8.1 درصد رسید

افزایش کم سابقه مصرف گاز در اصفهان و لزوم صرفه‌جویی مصرف‌کنندگان

بازگشت 300 میلیارد تومان به ذوب آهن با بازیافت سرباره‌های فولادی

فعالیت‌های تجاری در عصر کرونا نیازمند نقشه راه و توسعه ارتباطات مجازی

بورس ایران نتیجه انتخابات آمریکا را پیش خور کرده است

سهامداران حقیقی مراقب باشند سهامشان را ارزان نفروشند

متهم اصلاح فرسایشی بورس

تورم در تهران به بیش از 41 درصد رسید

سوئیت در تهران هم‌قیمت یک آپارتمان در آمریکا!

توضیح درباره دیپورت گوجه‌های ایرانی از عراق

زنگ‌های گرانی لبنیات به صدا درآمد

نرخ سکه به 14 میلیون و 300 هزار تومان رسید

سهامداران «کشت و صنعت پارس» و «کشت و صنعت دشت خرم‌دره» سود سهام خود را در شعب بانک صادرات ایران دریافت کنند

تابلوخوانی در بورس چیست؟

حرکت بورس روی مرز یک میلیون و 300 هزار واحدی

600 میلیون یورو برای هزینه‌های کرونا به خزانه واریز شد

هزینه سالانه مصرف گوشت، شیر، تخم‌مرغ و عسل برای هر خانوار ایرانی نزدیک به 11 میلیون تومان می‌شود

ریشه اصلی مشکلات اقتصادی چیست: تحریم یا سوءمدیریت داخلی؟ / 92درصد مخاطبان خبرفوری، ناکارآمدی در داخل را عامل اصلی مشکلات می‌دانند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 6 آبان 99

نرخ دلار به کانال 28 هزار تومان بازگشت

شرایط نامناسب بازارسرمایه عامل اصلی بسته ماندن نماد پالایش یکم

چقدر دستمزد بگیرم تا بتوانم زندگی کنم؟!

شرایط جدید پیش فروش محصولات سایپا اعلام شد + لیست قیمت

اختصاص سهمیه روغن و برنج به اصفهان/ تصمیمات مشترک دولت و مجلس برای ساماندهی بازار

وجود 410 معدن در استان زنجان/ استخراج در زنجان فرآوری در اصفهان

صنوف متخلف ‌اردستان تا یک ماه پلمب می‌شوند

افت 7300 واحدی بورس در 15 دقیقه ابتدایی

بلاتکلیفی دورکاری کارمندان در اصفهان

8 هزار لاستیک مورد نیاز کامیون‌داران استان قزوین از گمرک ترخیص می‌شود

کاشان| هشدار رئیس کمیسیون کشاورزی نسبت به آشفتگی ارزی؛ روند فعلی قمیت مرغ را دو برابر می‌کند

رعشه بی‌توجهی بر بازار بزرگ اصفهان رنج مضاعف تاریخ

تاثیر ریزش قیمت دلار بر بازار سرمایه چیست؟

دولت دوازدهم بدهکارترین دولت تاریخ را به رئیس جمهور بعدی تحویل می‌دهد/ نمودار

تحقق ٢٢هزار میلیارد ریال حاشیه سود عملیاتی بانک صادرات ایران در پایان مهرماه

دارایی صاحبان سهام عدالت نصف شد

بازار بورس ایران در انتظار نتیجه انتخابات آمریکا؟

تکلیف سهام عدالت متوفیان چه می شود؟

وضعیت شرکت‌های بورسی سهام عدالت در پنجم آبان ماه

گفتگو با مهدی پازوکی درمورد موانع اصلاحات ساختاری در بودجه

با بروز هر مشکل بودجه‌ای نباید سراغ دارایی‌های صندوق رفت/ استیضاح وزیر اقتصاد یکی از گزینه‌های روی میز است

بیمه بیکاری به کارگر بدون قرارداد تعلق می‌گیرد؟

تعیین نرخ دلار بر اساس میزان کسری بودجه دولت/ بهبود نظام مالیاتی در تضاد با منافع افراد خاص است

شیب کاهشی معاملات در بازار مسکن

دولت مهمان نواز خوبی برای سهامداران نبود/ درآمد 50 هزار میلیارد تومانی دولت از بازار سرمایه

تعلیق سنگین در بازار ارز / دلالان نگران از آوار شکست نرخ‌ها

سیگنال‌های مهم رییس سازمان بورس به سهامداران

پس از شستا بزرگترین عرضه بزرگ بورسی در راه است

بورس امروز را با ریزش چند ده هزار واحدی به پایان برد

قیمت سکه 14 میلیون و 200 هزار تومان شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 5 آبان 99

آغاز بهره‌برداری از محل دائمی نمایشگاه‌های اصفهان در 14 آبان‌ ماه

هم افزایی ارکان شرکت ذوب آهن در مسیر ارزش آفرینی

محمودزاده: باید با مسببان وضعیت فعلی بازار بورس برخورد شود

سوغات و صنایع دستی اصفهان

کاشت بیش از 9000 بوته گل فصلی در فضای سبز مهاباد

صدور 53 مجوز احداث گلخانه

برخی از شرکت‌های حاضر در بورس وجود خارجی ندارند

برخی شرکت های حاضر در بورس ورشکسته و وجود خارجی نداشتند

واکنش منفی بازار سهام به مجلسی‌ها؛ بورس قرمز شد

بسیاری از سهام‌داران خرد ضرر کرده‌اند/ مردم پشتوانه بازار بورس هستند

ادامه روند کاهشی بورس تهران | افت 32 هزار و 315 واحدی شاخص کل

نامه جهانگیری، حسن ختام قیمت گذاری دستوری فولاد

افت 21 هزار واحدی بورس در 30 دقیقه/ شاخص: 1میلیون و 352 هزار واحد

هنوز درباره عرضه خودرو در بورس با وزیر صمت به توافق نرسیده ایم

پرونده افزایش نرخ سود بانکی بسته شد

قیمت هر دلار آمریکا به 28 هزار و 350 تومان رسید

قسم جلاله می خورم که آمارها را مطابق نظر مسئولان تغییر نمی دهیم

ممنوعیت صید ترال در راستای آیش و پایش ذخایر فانوس ماهیان

جزئیات افزایش 40 درصدی قیمت مواد شوینده

شهرستان اصفهان مشمول محدودیت‌های شدید کرونا نشده است

30 درصد نان کشور ضایعات می شود

پیش‌بینی بورس فردا 5 آبان 99

نوسان دلار در کانال 29 هزار تومان

چه کسانی از ریزش شاخص بورس منتفع می‌شوند؟

تصمیمات جلسه مشترک دولت و مجلس؛ از تامین کالاهای اساسی تا تکمیل همسان سازی حقوق بازنشستگان

مرغ 27 هزار تومانی برای مصرف‌کننده عادلانه نیست

رونق زندگی در مناطق روستایی و عشایری با سرمایه‌گذاری و توسعه زیرساختها

تکذیب افزایش نرخ سود بانکی توسط همتی

سال 99، متورم‌ترین سال تاریخ پس از انقلاب

حمایت وزیر سابق از دلار 30 هزار تومانی/ بهترین مشوق برای صادرات است

10میلیون ایرانی زمین 200متری می‌گیرند؟

آغاز روند معکوس قیمت دلار و سکه

نرخ ارز آزاد در چهارم آبان

زمان اعطای کارت اعتباری سهام عدالت مشخص شد/ ویدئو

عاملان گرانی طلا در سال آینده

قیمت گوشت گوسفندی رکورد زد

ذخیره‌سازی پیاز در اصفهان با هدف عرضه تدریجی انجام می‌شود

برای توقف سقوط بورس چه باید کرد؟ / هشدارهایی که نادیده گرفته شد

افزایش سقف انتقال پول از درگاه‌های بانکی/ تمدید تاریخ انقضاء کارت‌های بانکی

ساعت کار بانک‌های خصوصی تغییر کرد

بازار سهام به نقطه ابتدای تیرماه بازگشت/شاخص کل 38هزارواحدافت کرد

یارانه 120 هزار تومانی به چه کسانی می رسد؟

قیمت سکه و طلا در سوم آبان

قیمت دلار، امروز 3 آبان 99

دارایی مالی چیست؟

ارزش سهام عدالت، امروز 3 آبان 99