پایگاه خبری تحلیلی پیام سپاهان

آخرين مطالب

با حضور معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور؛

کتاب «حنظله و گردان شهدا» در شهرستان کاشان رونمایی شد سياسي

کتاب «حنظله و گردان شهدا» در شهرستان کاشان رونمایی شد
  بزرگنمايي:

پیام سپاهان - کاشان - کتاب «حنظله و گردان شهدا» با حضور سرتیپ پاسدار داوود غیاثی راد، معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور در کاشان رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، همزمان با سی و یکمین سالگرد شهادت سردار شهید علی اکبر زارع مجرد، کتاب «حنظله و گردان شهدا» به نویسندگی سید علی رضوی و به همت مجتمع فرهنگی هنری شهرِ سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان در مسجد و حسینیه فاطمیه کاشان رونمایی شد.
این رونمایی از سری برنامه های «هرماه یک کتاب یک نویسنده» مدیریت فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان و مهمان ویژه این برنامه نیز سرتیپ پاسدار داوود غیاثی راد، معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور بود.
خانواده های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران و به ویژه مسئولان در این برنامه دعوت شده بودند و از برنامه هایی که در این مراسم برای مدعوین و مهمانان در نظر گرفته شده بود از جمله موسیقی حماسی توسط هنرمند جوان کاشانی محمد سرجه پیما و اجرای هنرمند آیینی محمد زری باف در نظر گرفته شده بود، استفاده کردند.
گفتنی است کتاب «حنظله و گردان شهدا» در 300 صفحه چاپ و منتشر شده و به شرح زندگی، خاطرات همرزمان و دوستان شهید، دل نوشته و وصیت نامه سردار شهید علی اکبر زارع مجرد، یکی از سرداران غیور دفاع مقدس در منطقه کردستان که در آن دیار او را به نام «حنظله» می‌شناسند، پرداخته است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield