پایگاه خبری تحلیلی پیام سپاهان

آخرين مطالب

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان:

ارائه طرح نهایی برای گذر آقا نجفی زمان‌بر است سياسي

ارائه طرح  نهایی برای گذر آقا نجفی زمان‌بر است
  بزرگنمايي:

پیام سپاهان - اصفهان - معاون امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: هر اقدامی درباره گذر آقانجفی منوط به تصمیم عالی معماری و شهرسازی است و به یقین ارائه طرح نهایی گذر به دلیل بافت تاریخی آن زمان بر است.

حجت اله غلامی در گفت و گو با خبرنگار مهر ، درباره آخرین تصمیمات در ارتباط با گذرآقا نجفی اصفهان اظهار داشت: بعد از مکاتبات به عمل آمده با سازمان میراث فرهنگی قرار بر این شد که هرگونه تحرکی در گذر آقا نجفی متوقف شود.
وی افزود: بر این اساس بر طبق کمیسیون ماده پنج شورای عالی شهرسازی و معماری ایران از زمستان گذشته، عملیات اجرایی در گذرآقانجفی به طور کامل متوقف شده و شهرداری اصفهان هم هیچ گونه عملیات اجرایی در این گذر وجود ندارد.
پمعاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان بیان داشت: پس از این مرحله قرار شد که طرحی مبتنی بر ساماندهی این گذر به عنوان گذر شهری و نه گذر ترافیکی توسط شهرداری اصفهان ارایه شود.
وی ادامه داد: طرح شهرداری با تکیه بر سیمای شهری متناسب با بافت تاریخی منطقه در کمیسیون ماده 5 مطرح شد که اشکالاتی داشت و پس از اصلاحات به کارگروه امور زیربنایی ارجاع داده شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان بیان داشت: در نهایت از این پس هر نوع تصمیم درباره گذر آقانجفی منوط به تصمیم عالی معماری و شهرسازی است و از آنجا که این گذر دارای بافت تاریخی است به یقین ارائه طرح و نظر نهایی در ارتباط با این گذر زمان بر است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield