پایگاه خبری تحلیلی پیام سپاهان

آخرين مطالب

الزورا 2- ذوب آهن 2 صعود سبزپوشان در لحظات پایانی با کامبک یک امتیازی ورزشي

الزورا 2- ذوب آهن 2 صعود سبزپوشان در لحظات پایانی با کامبک یک امتیازی
  بزرگنمايي:

پیام سپاهان - تیم فوتبال ذوب آهن ایران موفق شد با گرفتن یک امتیاز از تیم الزورا صعود خودش را از گروه A لیگ قهرمانان آسیا قطعی کند.
به گزارش ایسنا، تیم‌های فوتبال الزورا عراق و ذوب آهن ایران در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 23 دیروز (سه شنبه) به مصاف هم رفتند. این مسابقه در نهایت با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید تا ذوب آهن با 11 امتیاز صعود خودش را از گروه A قطعی کند.
گزارش نیمه اول
مسابقه با فشار تیم ذوب آهن آغاز شد و سبزپوشان ایران سعی کردند بازی را کنترل کنند. حرکات ترکیبی بازیکنان این تیم باعث می‌شد تا بازیکنان الزورا ناچار به خطا شوند.
سرانجام در دقیقه 28 بازی زبیر نیک نفس ارسال کرنر را با یک ضربه سر به گل تبدیل کرد. البته این پایان کار نبود و در دقیقه 44 بازی علا عباس گل تساوی را به ثمر رساند تا بازی یک بر یک در نیمه اول به پایان برسد.
گزارش نیمه دوم
در نیمه دوم این تیم الزورا بود که فشار زیادی را به تیم ذوب آهن وارد کرد و چندین موقعیت برای گلزنی ایجاد کرد. بالاخره در دقیقه 61 روی یک ضد حمله و اشتباه مدافع ذوب آهن، عبدالرحیم گل دوم الزورا را به ثمر رساند.
بعد از این گل، ذوبی آهنی‌ها سعی کردند توپ و میدان را در اختیار بگیرند و موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای هم به دست آوردند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند. اما در دقیقه 92 مسابقه رضا حبیب زاده که به عنوان یار تعویضی به زمین آمده بود توانست گل تساوی را برای ذوب آهن به ثمر برساند تا صعود این تیم از این گروه قطعی شود.
پس از این گل و در پی سنگ پرانی تماشگاران الزورا یکی از تماشاگران الزورا نیز وارد زمین شد و با حدادی فر کاپیتان ذوب آهن درگیر شد. با نظر داور بازی حدود 8 دقیقه متوقف شد تا شرایط مساعد برای ادامه بازی مهیا شود که در نهایت با اخراج میلادفخر الدینی بازی ادامه یافت و داور سری لانکایی این دیدار سوت پایان این دیدار را به صدا درآورد‌.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield