پایگاه خبری تحلیلی پیام سپاهان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

گام های بلند شستا و صندوق بازنشستگی کشوری در اصلاح ساختار

پیام سپاهان - معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هم در تکمیل زنجیره ارزش، هم در شفافیت و هم در تجدید سازماندهی، دو مجموعه شستا و صندوق بازنشستگی کشوری گام‌های بلندی برداشته‌اند.

شریعتمداری: مجموعه دولت مدیون زحمات روحانیت است

پیام سپاهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: حضور جدی و مثمر ثمر روحانیت که همواره همراه و پشتیبان دولت بوده ، بسیار ارزشمند است و مجموعه دولت خود را مدیون زحمات روحانیت می داند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون ۲۸ هزار میلیارد ریال مصوب شده است

پیام سپاهان - "محمد شریعتمداری " وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی به تدابیر صورت گرفته برای افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون اشاره کرد و اظهار داشت: افزایش سرمایه این بانک ۲۸ هزار میلیارد ریال مصوب شده و برای تخصیص این مبلغ پیگیری های زیادی صورت گرفته است و در حال حاضر نیز راهکارهای مالی متنوعی برای تحقق این موضوع به مقامات ذیربط پیشنهاد شده که در صورت تحقق، ظرفیت نقش حمایتی بانک توسعه تعاون تا حد مساعدی ارتقا خواهد یافت.

پرداخت ۱۳۵ میلیارد تومان تسهیلات کرونا به کسب و کارهای آسیب دیده در قزوین

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: مهلت پرداخت تسهیلات به مشاغل و کسب و کارها و فعالان حوزه حمل ‌و نقل استان که از شیوع بیماری کرونا آسیب دیده‌اند تا پایان مهرماه سال جاری تمدید شد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: راهیابی ۲۴ جوان بوشهری به مسابقات کشوری ملی مهارت

پیام سپاهان - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: با برگزاری مرحله استانی مسابقات ملی مهارت از بین ۹۷ شرکت کننده در این مرحله ۲۴ نفر منتخب در ۲۲ حرفه معرفی شدند که در بازده زمانی مهر تا آذر ماه سال جاری به مسابقات کشوری ملی مهارت اعزام خواهند شد.

اشتغال ۴ هزار نفر در آذربایجان شرقی با طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: سهم استان از طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری از کل اعتبارات کشوری ۳٫۶ درصد است که تاکنون ۴۷۵ میلیارد تومان از این محل پرداخت شده و برای بیش از چهار هزار نفر اشتغال ایجاد شده است.

بیش از ۵ هزار نفر در ایلام مشمول بیمه بیکاری شدند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: تعداد کل ثبت نام کنندگان درخواست بیمه بیکاری در استان هفت هزار و ۷۹ نفر است که از این تعداد بیش از پنج هزار نفر مشمول قانون بیمه بیکاری است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای ایلام در جلسه انعقاد تفاهم نامه آموزشی عنوان کرد: توانمندسازی شغلی در حوزه کشاورزی در سایه آموزشهای مهارتی فنی و حرفه ای میسر خواهد شد

پیام سپاهان - در راستای تحقق سیاستهای کلان اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و توسعه پایدار کشاورزی در سال جهش تولید، این تفاهم نامه همکاری میان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی استان ایلام منعقد گردید.

پرداخت ۴۵۱ میلیارد ریال تسهیلات به کسب و کار‌های آسیب دیده از کرونا در خراسان شمالی

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: ۴۵۱ میلیارد ریال تسهیلات به کسب و کار‌های آسیب دیده از کرونا در استان خراسان شمالی پرداخت شد.

توجه و تمرکز بر توسعه کارآفرینی و بها دادن به کارآفرینان در شرایط سخت اقتصادی گره‌گشا است

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در بازدید از گروه کارخانجات چیپس کامل گفت: توجه و تمرکز بر توسعه کارآفرینی و بها دادن به کارآفرینان در شرایط سخت اقتصادی گره گشا است.

با شیوع ویروس کرونا ۸۶۰۴ نفر در استان کرمانشاه مشمول دریافت بیمه بیکاری شدند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در استودیوی خبری رادیو کرمانشاه گفت: با شیوع ویروس کرونا ۸۶۰۴ نفر در استان کرمانشاه مشمول دریافت بیمه بیکاری شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: شفافیت در پرداخت ها، شرط معافیت مالیاتی خیریه ها

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: ثبت دقیق اطلاعات پرداخت‌های حمایتی، مبنای دریافت معافیت مالیاتی خیریه ها خواهد بود.

ایجاد اشتغال ایثارگران و فرزندان شاهد در البرز تسهیل می شود

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در نشست هماهنگی با مدیرکل و کارشناسان بنیاد شهید و امور ایثارگران از تسهیل اشتغال ایثارگران وفرزندان شاهد در البرز در راستای اجرای تفاهم نامه کشوری بنیاد شهید و وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی خبر داد.

پرداخت یک هزار میلیارد و ۶۱۲ میلیون ریال تسهیلات به بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا در اصفهان

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد: یک هزار میلیارد و ۶۱۲ میلیون ریال تسهیلات تا کنون به بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا در این استان پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: تدوین سند توسعه فعالیتهای رفاهی اقدامی مهم در جهت اهداف شورای هماهنگی مدیران است

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به این که دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی نقش خدماتی، حمایتی و تسهیلگری دارند، سند توسعه رفاهی را یک ضرورت دانست و گفت: این سند در راستای اهداف شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه وزارت در استان و بر اساس نیازهای جامعه هدف تدوین شده است.

بیش از ۳ هزار نفر در نیمه نخست امسال در خراسان شمالی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را فراگرفتند

پیام سپاهان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان شمالی گفت: سه هزار و ۸۵۰ نفر در نیمه نخست امسال در استان آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را فراگرفتند که این رقم، به علت شیوع ویروس کرونا، در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۴۱ درصد کاهش یافته است.

حضور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس(اقتدار۴۰)

پیام سپاهان - وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و مجموعه های وابسته همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس، آخرین دستاوردها و خدمات خود را در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار۴۰ ) در معرض دید عموم قرار دادند.

بخشی از فعالیت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در حوزه امور اجتماعی تشریح شد

پیام سپاهان - بخشی از فعالیت های یک ساله اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان در حوزه امور اجتماعی در جلسه ویدئو کنفرانس با مقام‌عالی وزارت در هفته دفاع مقدس تشریح شد.

کلنگ زنی ۲ مرکزآموزشی،حمایتی و توانبخشی روزانه سالمندان در استان مرکزی

پیام سپاهان - مدیرکل بهزیستی استان مرکزی از کلنگ زنی ۲مرکز توابنخشی روزانه سالمندان و مرکز حمایتی شبانه روزی سالمندان ابراهیم آباد همزمان با فرا رسیدن هفته ملی سالمندان خبر داد.

بازدید معاون توسعه کارآفرینی از کارخانه «فرش تابان مهر»

پیام سپاهان - به دنبال دستور ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پیگیری سریع مشکلات یک واحد تولیدی که چندی پیش کلیپ آن در فضای مجازی منتشر شد، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به اردستان سفر کرد.

دستور رئیس جمهور برای توجه ویژه به قالی بافان کشور

پیام سپاهان - حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور داد به قالی بافان به عنوان یکی از اقشار زحمتکش و هنرمند کشور توجه ویژه شود.

بیمه اجتماعی روستاییان خراسان شمالی ۳ برابر شد

پیام سپاهان - مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: چهار هزار و ۳۱۸ نفر از جامعه روستایی و عشایری استان در نیمه نخست امسال زیر پوشش بیمه اجتماعی قرار گرفتند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۳ برابر شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: سامانه کارا برای ثبت نام از متقاضیان وام کرونا فعال است

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: متقاضیان تسهیلات کرونا همچنان می‌توانند برای ثبت‌نام به سامانه کارا مراجعه کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: استفاده از ظرفیت شرکت های تعاونی تولید لباس سنتی به ایجاد اشتغال کمک می کند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی گیلان گفت: تشکیل شرکت تعاونی تولیدی لباس های محلی و استفاده از ظرفیت های بخش تعاون در این حوزه می تواند به احیا و ترویج فرهنگ استفاده از لباس های سنتی در کشور و همچنین ایجاد اشتغال در استان کمک کند.

اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان سمنان

پیام سپاهان - طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی بعنوان یک نهاد توسعه ای، همزمان با سراسر کشور در استان سمنان آغاز شد.

۱۳۰ میلیارد تومان تسهیلات کرونا در استان کرمانشاه پرداخت شد

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در هیجدمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه گفت: ۱۳۰ میلیارد تومان تسهیلات کرونا در استان کرمانشاه پرداخت شد.

مدیر اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: هماهنگی جهت اجرای طرح پرداخت یارانه دستمزد در استان

پیام سپاهان - جلسه توجیهی و تشریحی هماهنگی جهت اجرای طرح پرداخت یارانه دستمزد با حضور کارشناسان شهرستانی ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان برگزار شد.

پرداخت وام های حمایتی کرونا در ایلام تا آخر مهر تمدید شد

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با حضور در گفتگوی زنده ویژه خبری از شبکه استانی مرکز ایلام به تشریح آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات کرونا به واحدهای آسیب دیده پرداخت.

کردستان با بیش از ۵۴۰۰ شهید بومی سرزمین مجاهدت‌های خاموش است

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست ویدیو کنفرانس وزیر کار با جامعه ایثارگران شاغل در ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور به آمار ۵۴۶۷ شهید بومی استان در سال‌های دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: با توجه به این ایثارگری ها و فداکاری ها، این استان سرزمین مجاهدت‌های خاموش و فداکاری های بزرگ است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: با اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی می توان گام موثری در ایجاد اشتغال برداشت

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اشاره اجرای طرح پایلوت الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در این استان گفت: تا به امروز با توجه به بررسی‌های انجام شده، نتایج و دستاوردهای خوبی برای اشتغال خانگی استان داشته است.

مدیرعامل شرکت انتشارات علمی و فرهنگی خبر داد: تحقق ۷۵ درصدی اهداف فروش سال در ۶ ماهه نخست

پیام سپاهان - مدیرعامل انتشارات علمی و فرهنگی در نشست «عصر علمی و فرهنگی» گفت: در شرایط کرونایی بیش از سال گذشته فروش داشته ایم و حدود ۷۵ درصد اهداف تعیین شده امسال در ۶ ماهه نخست محقق شده است.

رییس دبیرخانه ستاد حمایت از مشاغل خانگی در گفت و گو با ایرنا مطرح کرد: ایجاد ۳۵ هزار شغل در بخش مشاغل خانگی

پیام سپاهان - رییس دبیرخانه ستاد حمایت از مشاغل خانگی با بیان اینکه حدود ۳۵ هزار شغل خانگی در سال ۹۸ ایجاد شد، گفت: در سال‌های اخیر افراد تحصیل‌ کرده نیز به مشاغل خانگی روی آورده‌اند.

شریعتمداری: صاحبان علم و فرهنگ خواسته ای جز قدرشناسی از حکومت ها ندارند

پیام سپاهان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم عصر علمی و فرهنگی ، از این موسسه به عنوان یک مکتب بزرگ فرهنگی یاد کرد و اظهار داشت: مطالبه اصلی اصحاب قلم و صاحبان چیزی جز احترام از سوی حکومت ها نیست.

گزارش مقایسه ای عملکرد ایران و سایر کشورها منتشر شد: روند شاخص های عملکرد اقتصادی و نهادی در ایران

پیام سپاهان - وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، روند شاخص های عملکرد اقتصادی و نهادی در ایران را در قالب گزارشی تحقیقی-تحلیلی، بررسی و منتشر کرد.

کاهش روند اداری راه‌اندازی مشاغل خانگی در استان

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز با اشاره به اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با مشارکت جهاد دانشگاهی البرز گفت: در این طرح سعی شده روند اداری برای اخذ مجوز جهت راه اندازی کسب و کارهای کوچک به حداقل ممکن برسد.

ساير مطالب

وضعیت شرکت‌های بورسی سهام عدالت در هشتم مهر

حباب سکه طرح جدید به یک میلیون و 100 هزار تومان رسیده/ بازار طلا کاملا در رکود است

عامل اصلی افزایش نرخ تورم کیست؟

احتمالا بیش از 50 درصد خانوارهای ایرانی به زیر خط استاندارد "درآمد- هزینه" رسیده‌اند

سکه به 13 میلیون و 900 هزار تومان رسید

ارزش سهام عدالت، امروز 8 مهر 99

تصمیمات یک شبه سازمان بورس، بازار را بهم ریخته است

حقوق کارگران کفاف نان و پنیر را هم نمی‌دهد

هدف گذاری تورم 22 درصدی منطقی نیست و بعید است که بتوان به آن دست پیدا کرد

سقف وام بانک‌های قرض‌الحسنه افزایش یافت

موانع اداری، قضایی و سیاسی تولید و سرمایه‌گذاری باید برطرف شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 8 مهر 99

ایجاد 280 هزار فرصت شغلی توسط صنعت نمایشگاهی کشور

علت توقف نماد‌های معاملاتی چیست؟

قیمت دلار آمریکا به 28 هزار و 950 تومان رسید

قیمت سکه و طلا در هشتم مهر؛ نرخ سکه به 13 میلیون و 800 هزار تومان رسید

تجمع مقابل وزارت صنعت در پی گرانی مرغ

کاهش 50 درصدی آب بدون درآمد در خوانسار

شاخص کل بورس به کانال یک میلیون و 400 هزار واحد سقوط کرد

سقف وام بانک‌های قرض‌الحسنه به 30 میلیون تومان افزایش یافت

یک اقتصاددان: بدون تحریم،13 هزار ایرانی زنده می‌ماندند

آسیب 65 درصدی کرونا به صنعت و گردشگری کشور

30 محوطه ویلایی در بستر زاینده رود تخریب می‌شود

فقط صرافان مجاز اجازه فعالیت در سامانه نیما را دارند

بورس در آستانه فروپاشی قرار گرفت؟

شفافیت در فروش اوراق قرضه از راهکارهای مهم کاهش نرخ ارز است

تحلیل امروز بورس / مهم جو روانی بازار است که باید عوض شود

ترمز قیمت دلار و سکه برید + جدول قیمت‌ها

دولت به نقش بیمه‌گری خود در بازار سهام ادامه داد

دژپسند: یک ریال هم به بانک مرکزی وابستگی نداریم

جهش تولید یعنی بزرگتر شدن سفره کارگران

کوپن 6 ماهه در اولویت مجلس/ جزئیات رقم یارانه معیشتی اعلام شد

میزان افزایش حقوق کارمندان در سال آینده

یارانه کالایی 120 هزارتومانی به چه کسانی پرداخت می‌شود؟

پیشنهاد افزایش 50 درصدی حقوق و مزایای کارگران در سال آینده!

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 7 مهر 99

چهاربسته حمایتی برای کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا

کالاهایی که شهریور99 افزایش قیمت داشته اند

طرح تامین کالای اساسی؛ ماهانه 120هزار تومان

افت 32هزار واحدی شاخص

افزایش نرخ رسمی یورو و پوند/ دلار ثابت ماند

ریزش سنگین نرخ دلار نزدیک است؟

ارز دولتی؛ ابزار تأمین دارو برای کشورهای همسایه!

وعده ارزانی تخم‌ مرغ عملی نشد

تعیین تکلیف 6 طرح بزرگ سرمایه گذاری اصفهان

خط فقر در خانواده چهارنفره در سال های 90 تا 98

دیدار استاندار اردبیل با مدیرعامل بانک تجارت برای پیگیری راه اندازی مجدد کارخانه سبلان پارچه

اختلاف تورم دهک اول و دهک دهم به 6.5 درصد رسید

وام کرونا علاج نبود، وزیر قول حمایت دیگری را داد

سقف وام مسکن جوانان 400میلیون تومان شد

میزان عوارض کالاهای مخرب محیط ‌زیست اعلام شد

اخبار ضد و نقیض درباره طرح «گشایش اقتصادی» دولت

شاخص بورس بیش از 43 هزار واحد کاهش یافت

رشد 167 درصدی شاخص فرابورس در شش ماهه نخست سال 99

قیمت سکه به ١٣ میلیون و ٤٠٠ هزار تومان رسید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 6 مهر 99

افزایش دستمزد کارگران برای نیمه دوم 99 را پیگیری می‌کنیم

قیمت دلار امروز روی ٢٨ هزار و ٥٥٠ تومان ثابت ماند

کرونا یک میلیون و 500 هزار نفر را در ایران بیکار کرد

ادامه تامین کالاهای اساسی با ارز 4200 تومانی/طرح پیش فروش نفت در سال 1400 اجرایی می‌شود

وام مسکن جوانان 400 میلیون تومان شد/ نرخ سود 9 درصد

قیمت راناپلاس مشخص شد

تا این لحظه تصمیمی برای تعطیلی اصناف اصفهان صادر نشده است

واکسیناسیون رایگان دامداران علیه بیماری هاری در اصفهان

بورس قرمزپوش شد/ افت 37 هزار واحدی شاخص در یک ساعت ابتدایی

همراهی بانک مرکزی با واردکنندگان کالاهای اساسی

ادامه تامین کالاهای اساسی با ارز 4200 تومانی

افزایش سهم زغالسنگ کرمان در تامین نیاز ذوب‌آهن اصفهان

غول نقدینگی چگونه بیدار شد؟ / 3 راهکار برای مقابله با رشد تورم اخیر

افت خفیف دلار جهانی

اقدامات بانک مرکزی برای ترخیص کالاهای دپو شده در گمرک

نگاهی به حرکات منفعت‌طلبانه در بورس به بهانه یک قانون جدید

نفت در بودجه 1400 پیش فروش می‌شود

چند میلیون نفر از صندوق پالایشی یکم استقبال کردند؟

قیمت سکه به 13 میلیون و 350 هزار تومان رسید

آغاز توزیع تخم‌ مرغ با نرخ مصوب در کشور

بازار متشکل ارزی؛ از وعده تا عمل/ رئیس کل باز هم وعده داد

جدیدترین استفتاء از رهبر معظم انقلاب درباره خرید و فروش سهام در بورس

افزایش 41 درصدی هزینه‌های دهک دهم

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 5 مهر 99

واکنش بازار سهام به ممنوعیت نوسان گیری روزانه

قیمت دلار به 28 هزار و 550 تومان رسید

ماجرای بلیط 64 میلیونی تهران - استانبول!

یارانه میلیاردی برای استخر‌های لاکچری تهران

رویترز: افزایش بی‌ سابقه فروش نفت ایران

محصولات ذوب‌آهن، ساختمان‌سازی افغانستان را متحول خواهد کرد

نهایت افزایش قیمت دلار چقدر است؟ / احتمال آغاز کاهش قیمت ارز

نوسان گیری در بورس تا اطلاع ثانوی ممنوع شد

قیمت گوشت و مرغ در بازارهای امروز کوثر

افزایش حقوق تا 90 درصد شاغلان هم تراز

تاثیر مثبت نمایشگاه جدید اصفهان بر بهبود معیشت مردم

نرخ رسمی یورو کاهش و پوند افزایش یافت

یارانه میلیاردی برای استخرهای لاکچری

فعالسازی واحدهای تولیدی راکد در اصفهان/ضعف کار گروهی در تولید

چانه های کمرنگ در اقتصاد

ارائه گواهی انجام کار به کارگر الزامی است؟

وضعیت دلار در دوره چهار رییس جمهوری اخیر

همتی توضیح داد/ دلایل افزایش قیمت دلار چیست؟

رهاسازی آب از سد رودشتین به سمت تالاب بین المللی گاوخونی

اقتصاد ایران چه زمانی تورم تک نرخی را تجربه می کند؟