پایگاه خبری تحلیلی پیام سپاهان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

نشست بررسی برنامه های تحول دیجیتال وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

پیام سپاهان - مبانی الکترونیکی کردن فعالیت ها، دارای چهار ضلع مهم فرهنگ استفاده از فن آوری، مدیران معتقد به فن آوری، جسارت در استفاده از آن و و بومی سازی فن آوری است.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی خبر داد: یازده برابر شدن پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان تامین اجتماعی

پیام سپاهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به تشریح اقدامات این وزارتخانه در خصوص بازنشستگان پرداخت و اظهار داشت: تسهیلات به بازنشستگان که از سوی این وزارتخانه، سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه ارائه شده، افزایش قابل توجهی داشته است.

​ثبت‌نام شاغلین و بنگاه‌های فاقد بیمه برای دریافت تسهیلات کرونا در هفته آینده

پیام سپاهان - با توجه به مصوبه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، صاحبان ، شاغلان کسب و کارهایی که کد بیمه و کد کارگاهی ندارند، از سوی دولت حمایت می شوند.

تاکید شریعتمداری بر شفافیت در امور حمایتی سازمان بهزیستی

پیام سپاهان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی بر ضرورت ایجاد شفافیت در فرایند حمایت از مددجویان تاکید و اظهارکرد : اگر در امور حمایتی مربوط به سازمان بهزیستی شفافیت ایجاد شود، مردم بیشتر به اقدامات این سازمان اعتماد می کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: امروز شاهد وحدت، همدلی و هم افزایی در استان هستیم

پیام سپاهان - چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با حضور علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، معاون استاندار و مدیران دستگاه های تابعه در محل هتلداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد.

ارایه خدمات اولیه بهداشتی به ۶ هزار نفر تحت پوشش خانه های بهداشت کارگری اردبیل

پیام سپاهان - مدیر امور اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از تحت پوشش قرار گرفتن تعداد نزدیک به ۶۰۰۰ نفر توسط خانه های بهداشت کارگری واحدهای تولیدی استان خبر داد.

استان البرز بهترین ظرفیت ها را برای اشتغال دارد

پیام سپاهان - علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز با حضور مسئولین تشکلات کارگری و تعاونی و کارفرمایی استان گفت: استان البرز بهترین ظرفیت ها را در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی و گردشگری دارد.

جلسه سه جانبه گرایی در سال جاری در استان قزوین برگزار شد

پیام سپاهان - جلسه کمیته سه جانبه گرایی استان قزوین به ریاست رضا گروسی و با حضور آقاجانی مدیر روابط کار ،علیرضا بندعلی رئیس اداره روابط کار ،نمایندگان کارگران و کارفرمایان و نمایندگان دولت با دستور جلسه بررسی حق پرداخت بیمه سخت و زیان آور(۴درصد) توسط پیمانکاران و کارفرمایان برگزار شد.

۷۲۸ نفر سهم استان بوشهر در اجرای طرح یارانه دستمزد

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: کارگاه هایی که فارغ التحصیلان دانشگاهی را به مدت یک سال جذب نمایند ، از طرف دولت مبلغ ۳۰ درصد از حقوق شاغلین این کارگاه ها پرداخت می شود و سهم استان بوشهر در سال ۹۹ تعداد ۷۲۸ نفر است.

بهره مندی بیش از یکهزار نفر از دانشجویان دانشگاه شهرکرد از خدمات بهداشتی و درمانی تعاونی

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تعاونی‌ها واحدهای کوچک ویژه اقتصادی هستند که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در تولید ملی، کارآفرینی و جذب نیروی کار با افراد جامعه مشارکت می کنند.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در ایلام: نیروی ماهر بومی متناسب با نیاز شرکت‌ها تربیت می‌شود

پیام سپاهان - رییس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور گفت: تربیت نیروی ماهر بومی متناسب با نیاز و مطابق با درخواست شرکت‌ها در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای دنبال می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: اطلاع رسانی به موقع و درست جزء امور مهم برای ارائه خدمات شایسته به مردم است

پیام سپاهان - دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در سال ۱۳۹۹ به ریاست عباس علیزاده، مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی مدیران و با حضور کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران دستگاه های تابعه وزارت و به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

اختصاص ۲۳۵۶ میلیارد تومان تسهیلات برای مشاغل آسیب دیده از کرونا در آذربایجان شرقی

پیام سپاهان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی از اختصاص دو هزار و ۳۵۶ میلیارد تومانی تسهیلات ویژه کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از ویروس کرونا برای این استان خبر داد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: هدف اصلی بهره وری در سازمان کیفیت کار، ارتقاء رضایت مردم و کاهش هزینه هاست

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در سومین جلسه کمیته بهره وری که با حضور مدیران حوزه های مختلف و تمامی اعضاء این کمیته برگزار شده بود، گفت: هدف اصلی از اجرای بهره وری در سازمان کیفیت کار ، ارتقاء رضایت مردم و کاهش هزینه هاست.

اختصاص بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان برای حمایت از کسب و کارهای زیان دیده از کرونا در سیستان و بلوچستان

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، ۵۰۹ میلیارد تومان به سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است.

فعالیت ۴۱ خانه بهداشت کارگری در هرمزگان

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: به منظور تامین سلامت کارگران و سالم‌سازی محیط کار در کارگاههای تولیدی، صنعتی و خدماتی، ۴۱ خانه بهداشت کارگری در استان, خدمات بهداشتی را به جامعه کار و تولید ارائه می دهند.

امکان نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر فراهم می‌شود

پیام سپاهان - مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با اشاره به سرمایه‌گذاری این صندوق در بورس، گفت: سعی کردیم به جای بنگاه‌داری و خرید شرکت، از ظرفیت بازار بورس برای سرمایه‌گذاری غیرمستقیم حق بیمه‌های روستاییان و عشایر استفاده کنیم.

میرزایی : ۱۴درصد ارزش کل بورس متعلق به صندوق های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است

پیام سپاهان - ​معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : حدود ۱۴درصد ارزش کل بورس متعلق به صندوق های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است و بیش از ۷۰درصد از بنگاه های این وزارتخانه در بورس هستند.با ورود سه هلدینگ و چندین شرکت بزرگ سهم بنگاههای بورسی صندوق های بازنشستگی تا پایان سال جاری به مرز ۸۰ درصد می رسد.

​شریعتمداری: متوسط سن مدیران در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۲ سال کاهش یافت

پیام سپاهان - اکسیر مهم حفظ رشد ایران سپردن امور به دست جوانان نخبه است. مفتخر هستم که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نیروی جوان مستعد و نخبه در عرصه فعالیت های مختلف مدیریتی استفاده کرده ام.

هفت هزار نفر در زنجان متقاضی استفاده از بیمه بیکاری شدند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در نتیجه شیوع کرونا و تحت تاثیر قرار گرفتن فعالیت برخی کارگاهها و کسب و کارها، حدود هفت هزار نفر در این استان متقاضی بهره‌مندی از بیمه بیکاری شدند.

مدیر کارآفرینی و اشتغال گلستان خبر داد: شرایط دریافت تسهیلات کرونا تسهیل شد

پیام سپاهان - مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: با اصلاح صورت گرفته شرایط برای دریافت تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی آسیب‌دیده از کرونا تسهیل شد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در مازندران: در دولت تدبیر و امید خدمات زیادی به روستاها شد

پیام سپاهان - مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با بیان این که در دولت تدبیر و امید خدمات زیادی به روستاها شد، گفت: از پتانسیل بیمه روستایی در مازندران می توان استفاده بهینه ای کرد.

شناسایی بیش از ۱۰ هزار کارفرمای مشمول و واجد شرایط دریافت تسهیلات کرونا در هرمزگان

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: تاکنون بیش از ۱۰ هزار کارفرمای مشمول آسیب دیده از ویروس کرونا در استان جهت دریافت تسهیلات شناسایی شده اند.

ثبت نام ۵۲۱۷ واحد صنفی آسیب دیده همدان در کارا

پیام سپاهان - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان با اشاره به این که ۳۳ هزار و ۴۸۶ واحد در استان همدان مشمول تسهیلات کرونا هستند، گفت: بعد از ثبت نام متقاضی در سامانه کارا دستگاه اجرایی پرونده را بررسی و پس از تأیید به بانک عامل معرفی می‌کند و بانک طی یک هفته باید تسهیلات را پرداخت کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: اشتغال از اولویت های نظام است

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر این‌که مساله‌ اشتغال از اولویت‌های کارگزارن نظام جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: نام‌گذاری سالیان گذشته توسط مقام معظم رهبری با نام‌های حمایت از کالای ایرانی، رونق تولید و جهش تولید نشان‌دهنده اهمیت مسئله اشتغال است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: تمهیدات لازم برای الکترونیکی کردن روند رسیدگی به شکایات الزامیست

پیام سپاهان - کامران کلانی ضمن دیدار با کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان از نحوه پاسخگویی و ارائه خدمات به مراجعین بازدید کرد.

آغاز پرداخت ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در لرستان

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای واحدهای اقتصادی متضرر از کرونا تصویب شد که این رقم به استان ابلاغ و روند معرفی متقاضیان به بانک آغاز شده است .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل مطرح کرد: بانک ها همراه کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا باشند

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: منابع اختصاص داده شده برای حمایت از کسب‌کارهای آسیب‌دیده از کرونا نباید درگیر فرایند بانکی شده و منجمد شود.

سهم تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی استان مرکزی ابلاغ شد

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی از ابلاغ سهم تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی این استان در سال جاری خبر داد و گفت: این اعتبارات در سال جاری مانند مدت مشابه قبل ۴۶ میلیارد ریال است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:توسعه کشور و پیشرفت استان در گرو رونق و جهش تولید است

پیام سپاهان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: توسعه و پیشرفت مادی و معنوی کشور در گرو رونق و جهش تولید است.

پرداخت بیش از ۲ میلیارد تومان کمک هزینه طرح کارورزی به کارورزان هرمزگان

پیام سپاهان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: از زمان اجرای طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی ( اواخر سال ۹۶ ) تاکنون دولت به صورت متمرکز ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان کمک هزینه کارورزی به کارورزان فارغ التحصیل دانشگاهی استان پرداخت کرده است.

هدایت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به بازار سرمایه

پیام سپاهان - برخورداری‏ از تامین‏ اجتماعی‏ از نظر بازنشستگی، بیکاری‏، پیری، ازکارافتادگی، بی‏سرپرستی‏، در راه‏ ماندگی‏، حوادث‏ و سوانح‌‏، نیاز به‏ خدمات‏ بهداشتی‏ و درمانی‏ و مراقبت‌های‏ پزشکی‏ به‏ صورت‏ بیمه‏ و...، حقی‏ است‏ همگانی‏.

ساير مطالب

میلیاردر‌هایی که مالیات نمی‌دهند!

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/11

پرداخت حجمی قبوض تلفن ثابت

حضور 4.5 میلیون نفر در عرضه اولیه امروز بورس

سقف تسهیلات اعطایی برای نوسازی واحدهای مسکونی روستایی افزایش یافت

عملیات ساخت 3 مجتمع آبرسانی عشایری در اصفهان آغاز شد

تولید پارچه «ملت بلون» در اصفهان با مواد داخلی

رشد 150 درصدی اولین صندوق «ETF» دولتی؛ پالایشی، فلزی‌و خودرویی‌ها نیز در راهند

تکمیل سرمایه‌گذاری‌ها راهبرد محوری وزارت صمت برای جهش تولید است

شاخص کل 1.6 میلیون واحد را رد کرد

دولت به فکر کارگران نیست

بهره‌برداری از 4 طرح صنعتی در اصفهان آغاز شد

ارزش سهام عدالت صاحبان سهام چقدر شد؟

بازدهی بورس از 200 درصد گذشت

دوام زاینده رود برای کشت تابستانه درگرو نرسیدن به خط قرمز شرب است

موبایل بخریم یا نخریم؟

عرضه سکه در بورس، بازی برد برد برای بانک و بازار

قانون چک در پیچ و خم ساختمان شیشه‌ای بانک مرکزی

افزایش خروجی سد زاینده‌رود برای کشت تابستانه از بامداد امروز

3400 میلیارد تومان اوراق بدهی دولتی فروخته شد

رشد 7.3 درصدی نقدینگی در فصل بهار

ماجرای قرارداد 25 ساله ‌ایران و چین چیست؟

جایگاه برتر بانک ملی ایران در جذب سپرده میان نظام بانکی کشور

چند درصد تعویق 3 ماهه سررسید اقساط وام‌های بانکی، اجرایی شد؟/ خبری خوب برای متقاضیان وام‌های کرونایی/ اهمیت بانکداری اجتماعی در کشور

تعداد روزهای عرضه اولیه سهام شرکت‌های بورسی افزایش می‌یابد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/10

نقدینگی؛ همیشه در اوج

ازدواج؛ تنها عامل اندک تقاضا برای خرید طلای ساخته شده

جزئیات برنامه جدید استخدام کارکنان دولت

برپایی نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان با هدف بازگشت رونق به بازار

واحدهای تولیدی راکد اصفهان با حمایت متخصصان فعال می‌شوند

3700 انبار از آران و بیدگل در سامانه جامع انبارها ثبت شد

سکه پنج تومانی جایگزین اسکناس 5هزار تومانی

ورود شرکت‌های فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال به بورس تسهیل شود

فرزندان بازنشستگان وام 20میلیونی می‌ گیرند

دادستانی به موضوع احتکار خانه‌های خالی ورود کند

توسعه بزرگراه‌های اصفهان نیازمند 11 هزار میلیارد ریال است

سود سپرده‌ های بانکی مشمول مالیات می‌ شوند؟

صنعت بدون برنامه

یارانه معیشتی امشب واریز می‌شود

85 درصد بازنشستگان زیر خط فقر زندگی می‌ کنند

افزایش خروجی زاینده رود برای تامین نیاز آبی کشاورزی شرق اصفهان

ارزش ETF دارایکم 2.8 برابر شده است

عبور شاخص بورس از مرز 1.5 میلیون واحد

مرغ را ارزان بفروشیم، در آینده ناچار به واردات خواهیم بود

جهش تولید در اردستان با ارتقای فرهنگ کار محقق خواهد شد

باید معیشت مردم را نجات داد

سامانه معاملات کارگزاری آگاه فردا به حالت عادی برمیگردد

فاصله تورمی بین دهک اول و دوم چقدر است؟

بورس بالاخره ریخت

تجمع کارکنان وزارت نفت در اعتراض به اجرا نشدن افزایش حقوق + فیلم

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/09

یارانه معیشتی فردا واریز می شود

سود سپرده‌های بانکی مشمول مالیات می‌شوند؟

جزئیات مصوبه مهم دولت برای حمایت از مستاجران

فرمانداری تهران: خبر اجاره پشت‌ بام‌ ها صحت ندارد

قیمت آپارتمان‌ های نقلی در تهران

برداشت هندوانه دیمی در آران و بیدگل آغاز شد

نهاده‌ها تامین نشود، مرغ گران‌تر می‌شود

تامین 6.2 میلیارد دلار ارز برای واردات

افزایش 40 درصد مصرف آب اصفهان در شرایط محدودیت منابع آبی

افزایش 40 درصدی مصرف آب اصفهان در شرایط محدودیت منابع آبی

شستا هلدینگ سیمانی خود را در بورس عرضه می‌کند

کارمزد معاملات بورس از اول مرداد 20 درصد کاهش می‌یابد

تاکنون خرید تضمینی 38 هزار تن گندم در اصفهان انجام شده است

123 هزار هکتار اراضی کشاورزی اصفهان سیراب از روش‌های نوین آبیاری

اجرای 41 درصد طرح‌های آبیاری نوین اصفهان در دولت، گواهی برنامه و حمایت

پای رمال‌ها به بورس باز شد

کارآفرینی در کشور مظلوم واقع شده است

حاکمیت سریعترین راه رسیدن به منابع را جیب مردم می داند/دولت راهی جز بالا بردن نرخ ارز نمی بیند/دولت و مجلس با فضاسازی باعث هجوم به بازار سهام شدند

حاکمیت سریعترین راه رسیدن به منابع را جیب مردم می داند/دولت راهی جز بالا بردن نرخ ارز نمی بیند/دولت و مجلس با فضاسازی باعث به هجوم به بازار سهام شدند

وضعیت شرکت‌های بورسی سهام عدالت در 8 تیر

پرداخت 700هزار فقره تسهیلات در سال 98

کرونا حداقل یک نیرو در 30 درصد مشاغل را اخراج کرد!

قیمت جدید انواع محصولات لبنی اعلام شد

اولویت بانک مرکزی تأمین ارز برای کالاهای اساسی و دارو است

شاخص بورس در دو ماه 906 هزار واحد رشد کرد

بانکداری الکترونیک را فراموش نکنید!

مقاومت شاخص در مرز 1.5 میلیون واحدی

واگذاری 141 هزار میلیارد ریال از اموال مازاد بانک ملی ایران از ابتدای ابلاغ قانون

دولت افزایش حقوق‌ها برای 6 ماهه دوم سال را بازنگری می‌کند؟

اما و اگرهای جبران کسری بودجه 200هزار میلیارد تومانی

تورم و افزایش قیمتها از مشکلات شهرداری بهارستان در توسعه شهری است

پایین‌ ترین رشد اقتصادی کشور رقم خورد

رونمایی از خودروی جدید ایران‌ خودرو

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/08

سقف افزایش اجاره بهای مسکن در کلانشهر اصفهان 20 درصد است

مدیر برق خور و بیابانک: مشترکین کم مصرف پادش می‌گیرند

نرخ واقعی بازپرداخت تسهیلات بانکی 30 تا 37 درصد است

90 هزار واحد مسکن مهر اصفهان در دولت‌ تدبیر و امید تکمیل شد

روایتی از گرانی کیسه‌های خرید کوچک

رشد نقدینگی، ناشی از غیرمولد بودن اقتصاد کشور است

اطلاع از بدهی قبوض تلفن از طریق سامانه غیرحضوری 2000

خرید و فروش وام ازدواج مصداق روشن ربا!

از سلطان مسکن هم رونمایی شد

صادرکنندگان حداقل 70 درصد ارز حاصل از صادرات خود را به کشور بازگردانند

آغاز مرحله دوم پرداخت وام یک میلیونی به یارانه‌بگیران

شاخص در آستانه 1.5 میلیونی شدن

50 درصد کارمندان دولت قابلیت دورکاری دارند

چراغ سبز دولت برای ساخت آپارتمان‌ های 25 متری