پایگاه خبری تحلیلی پیام سپاهان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

داستان خانه‌های لاله زار

پیام سپاهان - اگر در میدان توپخانه، ابتدای خیابان لاله‌زار بایستید در انتهای شمالی تهران ناصری ایستاده­­ اید و روبه‌رویتان اولین باغ شمالی خارج از شهر تهران قرار گرفته است؛ باغی به اسم لاله راز. باغی در شمال شهری که محدوده­ شمالی­ آن میدان توپخانه و حد جنوبی آن خیابان مولوی و حد غربی آن باغ شاه و حد شرقی آن دروازه خراسان یا دوشان تپه بوده است.

به یاد جان باختگان هواپیمای اوکراین

پیام سپاهان - مدیرعامل شرکت ارتباط مشترک شهر گفت: دو هزار و 500 دکل از نوع ثابت ماکروویو در تهران داریم که نشان می‌دهد در تهران توسعه ناپایدار و غیر متوازن رخ داده است.

تهران فاقد داکت‌های مخابراتی و الکترونیکی است

پیام سپاهان - مدیرعامل شرکت ارتباط مشترک شهر گفت: دو هزار و 500 دکل از نوع ثابت ماکروویو در تهران داریم که نشان می‌دهد در تهران توسعه ناپایدار و غیر متوازن رخ داده است.

5 گرمخانه مجهز در پایتخت ساخته می‌شود

پیام سپاهان - رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران از ساخت 5 گرمخانه جنرال (کاملا مجهز) در پایتخت خبر داد و گفت: مکان سنجی‌ها در این خصوص انجام شده و مطالعات لازم در دست اقدام است. با پیگیری‌های انجام شده امیدواریم عملیات احداث قبل از پایان سال 98 آغاز شود.

ایجاد یادمانی برای جان باختگان هواپیمای مسافربری اوکراین در پایتخت

پیام سپاهان - محسن هاشمی رفسنجانی در جریان صد و هشتاد و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان این که طرحی با قید دو فوریت از سوی اعضای شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد شده و 18 امضاء دارد، اظهار کرد: در این طرح پیشنهاد شده که یادمان جان باختگان هواپیمایی مسافربری اوکراین ایجاد و نصب شود و از پیشنهاد دهنده این طرح می‌خواهیم توضیحاتی را ارائه کند.

5 گرمخانه مجهز در پایتخت ساخته می شود

پیام سپاهان - شهرنوشت: رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران از ساخت 5 گرمخانه جنرال (کاملا مجهز) در پایتخت خبر داد و گفت: مکان سنجی‌ها در این خصوص انجام شده و مطالعات لازم در دست اقدام است. با پیگیری های انجام شده امیدواریم عملیات احداث قبل از پایان سال 98 آغاز شود.

تهران فاقد داکت های مخابراتی و الکترونیکی است/وجود دو هزار و 500 دکل ثابت ماکروویو در پایتخت

پیام سپاهان - شهرنوشت: مدیرعامل شرکت ارتباط مشترک شهر گفت: دو هزار و 500 دکل از نوع ثابت ماکروویو در تهران داریم که نشان می‌دهد در تهران توسعه ناپایدار و غیر متوازن رخ داده است. 

زندگی به محله قدیمی نفرآباد باز می گردد

پیام سپاهان - شهردار منطقه 20 در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی شهر درباره آخرین وضعیت طرح توسعه حرم حضرت عبدالعظیم، مشارکت بانوان در اداره شهر، تمرکز بر احداث بوستان‌های شهری و... سخن گفت.

شارژ کارت بلیط‌های خبرنگاری از اول بهمن ماه

پیام سپاهان - به اطلاع کلیه خبرنگاران محترم می‌رساند، با هماهنگی انجام شده با سازمان فاوای شهرداری تهران از اول بهمن نسبت به شارژ کارت بلیط‌های خبرنگاری اقدام خواهد شد.

34 درصد خانواده‌های تهرانی مایحتاج خود را از میادین میوه و تره بار تهیه می‌کنند

پیام سپاهان - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اشاره به افزایش کیفیت و تنوع محصولاتی که در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شوند، گفت: بهبود و ارتقای کیفیت خدماتی که در این مراکز ارائه می‌گردند، باعث استقبال بیش از پیش شهرندان از میادین و بازار‌های میوه و تره بار شده است.

زندگی به محله قدیمی نفرآباد باز می گردد/تاکید بر اجرای پروژه های زیست محیطی

پیام سپاهان - شهرنوشت؛ شهردار منطقه 20 در گفتگو با شهرنوشت درباره آخرین وضعیت طرح توسعه حرم حضرت عبدالعظیم، مشارکت بانوان در اداره شهر، تمرکز بر احداث بوستان های شهری و... سخن گفت.

کاهش قابل توجهی درصد وقوع سوانح رانندگی در بزرگراه آزادگان

پیام سپاهان - شهردار منطقه 18 تهران گفت: بر اساس آمار‌های بدست آمده، درصد بروز سوانح رانندگی در بزرگراه آزادگان با تدابیر پیشگیرانه مدیریت شهری طی هشت ماه از امسال به نسبت زمان مشابه در سال گذشته کاهش قابل توجهی یافته است.

«نگاهی به هنر شرق آسیا» در موزه امام علی (ع)

پیام سپاهان - رویداد بین‌المللی «نگاهی به هنر شرق آسیا» با نمایش بیش از 300 اثر هنری از کشورهای: ژاپن، چین، هند، نپال و تبت 28 دی تا 28 اسفند در موزه هنر‌های دینی امام علی (ع) برگزار می‌شود.

انعقاد قرارداد تولید ریل بین شرکت بهره برداری متروی تهران و ذوب آهن اصفهان

پیام سپاهان - مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: برای اولین بار قرار داد تامین 800 تن ریل مترو توسط تولید کننده داخلی در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان امضا شد.

منطقه 19 از فقدان بیمارستان رنج می‌برد

پیام سپاهان - عضو شورایاری محله نعمت آباد در صد و نودمین جلسه شورای شهر تهران حاضر شد تا به بیان مشکلات و دغدغه‌های محلات منطقه 19 بپردازد.

انتصاب 6 شهردار زن در نواحی طی یک سال گذشته

پیام سپاهان - معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران از انتصاب 6 شهردار ناحیه زن در یک سال گذشته خبر داد و گفت: اولویت در انتخاب شهرداران ناحیه شایستگی و توانایی آن‌ها است.

لزوم انبوه سازی، سبک سازی و ارزان سازی در ساخت مسکن اقشار کم‌درآمد

پیام سپاهان - یک اقتصاددان با ارزیابی طرح شهرداری تهران مبنی بر ساخت خانه‌های کوچک‌اندازه معتقد است شهرداری باید از الگوی انبوه سازی، سبک سازی، ارزان سازی و صنعتی سازی استفاده کند.

حذف هزار و 49 مانع فیزیکی در 619 پیاده‌روی پایتخت

پیام سپاهان - معاون اداره کل مهندسی و ایمنی ترافیک معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از حذف هزار و 49 مانع فیزیکی و دستک فلزی در پیاده رو‌های شهر تهران به منظور تسهیل در رفت و آمد معلولان خبر داد.

راه اندازی پنج سرای تجربه در پنج پهنه شهر تهران

پیام سپاهان - سومین جلسه شهر دوستدار سالمند با حضور حسن خلیل آبادی عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر، جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و جمعی از کارشناسان و متولیان حوزه سالمندی برگزار شد.

حذف هزار و 49 مانع فیزیکی در 619 پیاده‌روی پایتخت/کاهش موانع موجود در معابر برای تسهیل در تردد معلولان

پیام سپاهان - شهرنوشت: معاون اداره کل مهندسی و ایمنی ترافیک معاونت حمل‌ونقل‌ و ترافیک شهرداری تهران از حذف هزار و 49 مانع فیزیکی و دستک فلزی در پیاده روهای شهر تهران به منظور تسهیل در رفت و آمد معلولان خبر داد.

طرح موفق ساماندهی بازارچه احسانی پس از 14 سال وقفه

پیام سپاهان - به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر منطقه 19 از شمال به اتوبان جوانه، از جنوب به اتوبان آزادگان، از شرق به اتوبان نواب، خیابان بهمنیار و از غرب به اتوبان آیت الله سعیدی محدود می‌شود. از جمله اماکن شاخص منطقه نیز می‌توان به کوره‌های آجر پزی، میدان تره‌بار مرکزی شهر تهران و بهشت زهرا و مرقد مطهر امام راحل (ره) و مرکز خرید و فروش همگانی خودرو اشاره کرد. علی توکلی شهردار منطقه19 در گفتگویی با شهرنوشت از وضعیت این منطقه در حوزه های مختلف گفت که در زیر می خوانید:

هدفمند کردن استفاده از بناهای تاریخی را دنبال می کنیم

پیام سپاهان - تهران یکی از قدیمی ترین شهر های کشور به شمار می آید؛ لذا نگهداری از بافت تاریخی پایتخت اهمیت ویژه ای دارد که مدیریت شهری تهران توجه به نگهداری بافت تاریخی را در اولویت خود قرار داده است.

موضوع حمل و نقل عمومی پایتخت را با مقام معظم رهبری مطرح کردم

پیام سپاهان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در دیداری با رهبری از ایشان خواستم که موضوع حمل و نقل عمومی را دریابند که ایشان نیز احتمالا این موضوع را به رئیس جمهور منتقل کردند. امیدواریم هر چه سریع‌تر بتوانیم گام‌های موثری را در این زمینه برداریم.

افزودن 35 هزار متر از پادگان 06 به فضای عمومی، نشان از مطالبه گری جامعه مدنی است

پیام سپاهان - رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورایاران به عنوان عضوی از جامعه مدنی وظیفه دارند با تعامل بیشتر با مدیران شهری مطالبه گر حقوق شهر و شهروندان باشند.

موضوع حمل و نقل عمومی پایتخت را با مقام معظم رهبری مطرح کردم/نامه استعفای هیچ یک از اعضای شورا به دست ما نرسیده است

پیام سپاهان - شهرنوشت: رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در دیداری با رهبری از ایشان خواستم که موضوع حمل و نقل عمومی را دریابند که ایشان نیز احتمالا این موضوع را به رئیس جمهور منتقل کردند. امیدواریم هر چه سریع تر بتوانیم گام های موثری را در این زمینه برداریم.

اولین نمایشگاه تصویرسازی کودکان نابینا و کم بینا در گالری رودکی افتتاح شد

پیام سپاهان - روز گذشته با حضور 2 تن از اعضای شورای اسلامی شهر تهران و شهردار منطقه 11 برای نخستین بار نمایشگاه تصویر سازی 30 کودک نابینا و کم بینا که 2 ونیم سال برای ساخت آن‌ها تلاش کرده اند؛ در گالری رودکی به نمایش گذاشته شد.

لزوم توجه به مدیریت فرهنگی و اجتماعی بحران

پیام سپاهان - عضو شورای شهر تهران با تسلیت حوادث اخیر گفت: به ملت ایران به علت رخداد‌های پی‌درپی اخیر تسلیت می‌گوییم. تسلیت به مردم به خاطر از دست دادن افرادی که شاداب زندگی می‌کردند و اکنون در بین مردم کشورمان و جامعه جهانی نیستند. ملت ایران و جهان اکنون سوگوار است.

طرح موفق ساماندهی بازارچه احسانی پس از 14 سال وقفه/رونمایی از پروژه های شهرداری منطقه در دهه فجر

پیام سپاهان - به گزارش شهرنوشت منطقه 19 از شمال به اتوبان جوانه، از جنوب به اتوبان آزادگان، از شرق به اتوبان نواب، خیابان بهمنیار و از غرب به اتوبان آیت الله سعیدی محدود می‌شود. از جمله اماکن شاخص منطقه نیز می‌توان به کوره‌های آجر پزی، میدان تره‌بار مرکزی شهر تهران و بهشت زهرا و مرقد مطهر امام راحل (ره) و مرکز خرید و فروش همگانی خودرو اشاره کرد. علی توکلی شهردار منطقه19 در گفتگویی با شهرنوشت از وضعیت این منطقه در حوزه های مختلف گفت که در زیر می خوانید:

لزوم پرهیز از حذف صدای بخش بزرگی از جامعه به نفع افراطیون/کشور به وحدت نیاز دارد

پیام سپاهان - شهرنوشت: رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امروز کشور به وحدت نیاز دارد اما نه وحدتی که به معنای خاموشی و حذف صدای بخش بزرگی از جامعه به نفع افراطیون باشد.

ترافیک تهران عامل اصلی دیر رسیدن خودرو‌های امدادی به محل حادثه است

پیام سپاهان - رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: در شهر تهران تراکم جمعیت و تردد زیاد خودرو مشکلاتی در معابر و دسترسی‌ها ایجاد می‌کند که موجب می‌شود علیرغم آمادگی و وجود تجهیزات، نیرو‌های امدادی دیر به محل حادثه می‌رسند.

ساير مطالب

سردار سلیمانی به آرزوی سی‌ساله‌اش رسید / شهر برای استقبال از پیکر مطهر سردار عزیز اسلام آماده است

لزوم ایجاد فضای گفتمان عمومی در کمیته های نما در راستای ارتقاء سیما و منظر شهری

شهرداران مناطق و شورایاران نقش مهمی در حل مشکلات مردم دارند

پیگیری برای ورود 1500 اتوبوس به ناوگان شهری

امیدواریم طرح تفصیلی فرحزاد زودتر به نتیجه برسد

شهرداران مناطق و شورایاران نقش مهمی در حل مشکلات مردم دارند/مسائل روددره ها نیاز به کمک فرامنطقه ای دارد

چرا انجام پروژه‌های محلی ضروری است؟

آخرین وضعیت پادگان جی

شیوه نامه نحوه صدور پروانه ساختمان جهت زمین‌ها و املاک واقع در کاربری‌های خدماتی ابلاغ شد

آخرین وضعیت پادگان جی/پیشنهاد ایجاد پلازای میدان آزادی/ سال 99 شاهد نهضت پارکینگ سازی در منطقه خواهیم بود

عدم دریافت عوارض از تاکسی‌های اینترنتی مطابق ابلاغیه وزارت کشور است

گرمخانه زنان منطقه 5 فردا به بهره برداری می رسد

افتتاح کتابخانه و موزه زنده یاد نادر ابراهیمی در خانه شعر و ادبیات

هنوز شاهد تداوم دوره گذار و بلاتکلیفی شورایاران هستیم

تحقیق و تفحص درخصوص بدهی 69 هزار میلیارد تومانی شهرداری کلید خورد

امیدواریم تا پایان سال پرونده‌های تعیین تکلیف باغات به اتمام برسد

عدم دریافت عوارض از تاکسی های اینترنتی مطابق ابلاغیه وزارت کشور است

یک فوریت متمم بودجه 98 شهرداری تهران تصویب شد

لزوم ثبت ملی تمامی کلیسا‌های پایتخت

وزارت صمت باید حق و حقوق شهروندان را پرداخت کند

مجلس و دولت درباره سهم تهران در بودجه 99 تجدید نظر کنند

دوچرخه‌های بیدود از فردا در دسترس شهروندان خواهد بود

باغ بزرگ چیذر، با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) بوستان می شود

نصب نقش برجسته شهید مدرس در بزرگراه شهید حقانی

نمایشگاه آثار گرافیکی به مناسبت حماسه نه دی ماه برپا شد

افزایش سهم ذرات معلق ناشی از فعالیت صنایع و پالایشگاه‌ها در آلودگی هوا

جزئیات ساخت خانه های کوچک اندازه در پایتخت

نهضت تجمیع قطعات ریزدانه و نوسازی بافت فرسوده را راه اندازی کرده ایم

نهضت تجمیع قطعات ریزدانه و نوسازی بافت فرسوده را راه اندازی کرده ایم / ایجاد ریه تنفسی برای تهران

لزوم پیگیری قانونی سهم حمل و نقل از محل افزایش قیمت بنزین

گام‌های بلند منطقه 21 در راستای اجرای طرح کاهش پسماند (کاپ)

اختلاف قیمت میادین میوه و تره بار با سطح شهر بعد از افزایش قیمت بنزین به 45درصد رسید

تقدیر شهردار تهران از خیرین پایتخت

انجام 22 هزار ویزیت و 4 هزار و 300 عمل جراحی رایگان در موسسه مرهم

تقدیر شهردار تهران از خیرین پایتخت/قرارداد 100 دستگاه آسانسور برای ایستگاه های مترو بسته شد

افتتاح خط متروی گلشهر-هشتگرد در آینده‌ای نزدیک

زیان تعطیلی پایتخت روزانه بیش از هزار میلیارد تومان است

سلامت مالی و اداری این دوره از شورا و مدیریت شهری قابل تقدیر و ستودنی است

موتورسوار خوب پویشی با یک تفاوت

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیشرو در اجرای طرح کاهش پسماند

جزئیات اجرای طرح کاپ در پایتخت

تنها 10 درصد شهروندان از فعالیت سراهای محلات اطلاع دارند

89 درصد درآمد شهرداری در 8ماهه اول امسال محقق شد

امضای تفاهم نامه طرح کاپ میان سازمان مدیریت پسماند، وزارت ارتباطات و شهرداری منطقه 7

لزوم ورود دیوان محاسبات و بازرسی کل کشور به موضوع عدم اجرای قانون حمایت از حمل و نقل عمومی

جزئیات اجرای طرح کاپ در پایتخت/احداث شهرک بازیافت تا سال آینده

امکان استفاده از بافت تاریخی در کاربری‌های اداری

آغاز عملیات تعریض جداره‌های شرقی مسیل کن

روددره‌های تهران را به فضایی مفرح و آماده برای شرایط بحرانی تبدیل کنیم

تلاش برای تامین تجهیزات ایمنی با کمک استارت آپ‌ها

روددره‌های تهران را به فضایی مفرح و آماده برای شرایط بحرانی تبدیل کنیم/ورود اتوبوس های جدید به تهران در آینده ای نزدیک

منطقه ٨ حائز کم‌ترین پرونده مفتوح تخلفاتی در هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری

ثبت کلیه قرارداد‌های شهرداری مستلزم نظارت جدی قائم‌مقامان ذی‌حساب است

حضور پر رنگ کشاورزان خوزستان، مازندران و فارس در میادین میوه و تره بار تهران

حسینیون: تهران از هیچ نظر شهری تاب‌آور نیست

درآمد 220 میلیارد تومانی شهرداری تهران از اجرای طرح ترافیک 98

برگزاری اولین همایش بین المللی تجلیل از برگزیدگان مسئولیت پذیری اجتماعی

قانون‌گریزی جسارت نیست

موزه کودکی ایرانک

منشا بوی نامطبوع در پایتخت، آرادکوه نیست

توجه ویژه به پروژه‌های محلی در بودجه 99

فعالیت 151 ون کافه در پایتخت

آماده گفتگو با شورایاران درباره مشکلاتشان هستیم

جدایی از تهران به نفع ری نیست

احداث 2 کیلومتر مسیر اختصاصی دوچرخه سواری در منطقه 19

برگزاری آیین گرامیداشت سالروز تاسیس سامانه مدیریت شهری 137 در منطقه چهار

ایستگاه شادمان به پله برقی مجهز شد

منشا بوی نامطبوع در پایتخت، آرادکوه نیست/یکی از اهداف طرح «کاپ» تفکیک حداکثری پسماند است

فعالیت 151 ون کافه در پایتخت/فراوانی ون کافه ها در کدام مناطق بیشتر است

جدایی از تهران به نفع ری نیست/به دنبال تحقق مطالبات مردم هستیم

توجه ویژه به پروژه های محلی در بودجه 99

فروشگاه شهروند کالای ایرانی عرضه می‌کند

تا پایان سال 10 میدان میوه‌وتره‌بار به تهران اضافه خواهد شد

نوسازی و توسعه حمل و نقل عمومی باید سرفصل مهم بودجه 99 باشد

لزوم اصلاح نظام پرداخت نقدینگی به مناطق 22 گانه

رونمایی از کتاب صوتی شب یلدا به روایت کودکان کار

افتتاح اولین خیابان کامل در پایتخت

یلدا پایان سکوت شب تا طلوع روشنایی

برگزاری نمایشگاه‌های فناوری فرصتی برای کارآفرینی و خودکفایی است

اعزام تیم 36 نفره سازمان آتش نشانی به همراه با تجهیزات به مناطق سیل زده اهواز

نصب المان‌های یلدایی در قلب پایتخت

تلاش برای توسعه حمل و نقل عمومی در شهرری

بررسی برابری سهم شهرداری‌های کشور و دولت از مالیات بر ارزش افزوده؛ فردا

خرید 2 دستگاه سنجش بو توسط سازمان مدیریت بحران شهر تهران

تلاش برای اختصاص بخشی از درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به حمل و نقل عمومی

شب چله سخنگوی دولت و شهردار تهران در کنار سالمندان

لزوم توجه به خیابان «سی تیر» به عنوان نماد رواداری و تعامل پیروان ادیان توحیدی در تهران

جلسه هاشمی با رئیس قوه قضائیه درخصوص آلودگی هوا

برای مقابله با آلودگی هوا، مصالح عمومی را جایگزین منافع جناحی کنیم

آغاز پایش آلایندگی ناوگان سرویس کارکنان شهرداری تهران

ایستگاه مترو مولوی همراه با دو رام قطار افتتاح می‌شود

آلودگی هوای شهر‌ها یک شبه بوجود نیآمده همه تقصیر‌ها هم گردن مدیریت شهری نیست

راه‌اندازی بازار تهاتر آنلاین منابع غیرنقد

حناچی: ضرورت انتقال تجربیات مشترک کلانشهر‌ها در حوزه مشکلات شهری

جوادی یگانه: توجه به خانواده در برنامه های یلدای شهرداری تهران

شهرداری تهران از آثار برتر بخش «قصه‌های شهر من» جشنواره قصه گویی تجلیل کرد

رونمایی از سه اقدام شهرداری تهران برای افزایش درآمد

سهم شهرداری در موضوع آلودگی هوا از 13 دستگاه دیگر کمتر است

پاکسازی 4 شهرک و محله سیل زده در اهواز

آخرین اقدامات شهرداری تهران برای شناسایی منبع بوی نامطبوع

مبلغ ودیعه تعدادی از مشترکان توسط بیدود پرداخت شد

تجهیز تهران به 60 شتاب نگار در آینده

راه‌اندازی یکصد و بیست و پنجمین ایستگاه مترو در تهران

توضیحات هاشمی درباره جلسه مدیران شهری با رئیس قوه قضائیه

لزوم افتتاح ایستگاه آتش نشانی در تمامی محلات پایتخت

شهری در سایه چنارستان

بیش از 90 درصد از تجهیزات آتش نشانی در کشور تولید می‌شود

آیین تجلیل از رانندگان نمونه سرویس خودرو شهر برگزار شد

مراجعه یک میلیون و 254 هزار خودرو به مراکز معاینه فنی از ابتدای سال

لزوم حمایت از صنعتگران داخلی در شرایط تحریم

وجود بیش از 200 مرکز تجاری پرخطر در تهران

اجرای آسفالت رنگی برای نخستین بار در قلب پایتخت

پاسخ شهردار تهران به تذکر فراهانی درخصوص خدمت‌رسانی شایسته به معلولین

7 خانواده شهید ارامنه در تهران تکریم می‌شوند

لزوم افتتاح ایستگاه آتش نشانی در تمامی محلات پایتخت/تجهیزات آتش نشانی در حال ارتقاست

بیش از 90 درصد از تجهیزات آتش نشانی در کشور تولید می شود

مراجعه یک میلیون و 254 هزار خودرو به مراکز معاینه فنی از ابتدای سال/مردودی 38 درصد از خودروها به علت نقص فنی