پایگاه خبری تحلیلی پیام سپاهان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

آغاز به کار دومین پویش آزادسازی مادران زندانی

پیام سپاهان - محمود کلهری شهردار منطقه ۵ از آغاز به کار دومین پویش آزاد سازی مادران زندانی خبر داد و افزود: معتقدیم آزادی یک مادر به «نجات خانواده و نجات جامعه" منجر می شود و امیدواریم با مشارکت همه شهروندان مادران زندانی جرایم مالی تا نوروز ۱۴۰۰ به کانون گرم خانواده شان باز گردند.

باید از آزمون و خطا عبور کنیم

پیام سپاهان - شهر: رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران گفت: برگزاری رویدادهای بین المللی از جمله خشت طلایی، کمک می کند تا از آزمون و خطا عبور کنیم و با اطمینان بیشتری به حل مسائل شهری بپردازیم و اطمینان داشته باشیم که مسائلی که فرا روی ما هستند در دیگر نواحی جهان هم فرا روی مدیران اجرایی است.

انهار شمال شرق تهران مرمت و بازسازی می شوند

پیام سپاهان - معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تهران، تبدیل انهار به کانیو را ازعوامل مهم کاهش آبگرفتگی ها برشمرد گفت: با اجرای این گونه عملیات ها آبگرفتگی در سطح معابر کاهش خواهد یافت.

آغاز اجرای پویش ارتقای فرهنگ آپارتمان نشینی در محله عباس آباد

پیام سپاهان - شهردار منطقه ۷ از اجرایی شدن پویش ارتقای فرهنگ آپارتمان نشینی با شعار " هم سایه هم" در محله عباس آباد با هدف بالا بردن کیفیت زندگی شهرنشینی و رفاه اجتماعی و امید به زندگی بویژه در محله های دارای بافت فرسوده خبر داد.

برگزاری دوره های آموزشی بهبود رفتارهای صحیح ترافیکی

پیام سپاهان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ از همکاری و مشارکت اداره امور بانوان معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه و خانواده استانداری گلستان در راستای برگزاری دوره های آموزشی بهبود رفتارهای صحیح ترافیکی با هدف گسترش و ترویج آموزش و ارتقا فرهنگ ترافیک خبر داد.

اولین دوره مسابقات تنیس روی میز پارکی برگزار شد

پیام سپاهان - اولین دوره مسابقات تنیس روی میز پارکی بانوان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران به میزبانی شهرداری منطقه ۱۱ روز گذشته در بوستان رازی برگزار شد و مقام نخست مسابقات در رده سنی بالای ۲۱ سال به میزبان رسید.

تهران،نماینده ایران در مجامع بین المللی است

پیام سپاهان - شهر: کلانشهرها آنقدر مهم هستند که برای نشان دادن آن ها به روابط بین الملل و تعاملات جهانی احتیاج داریم و اگر شهر ها و کلانشهر ها را نمود بزرگ و دستاورد انسان ها بدانیم؛ برنامه هایی مانند خشت طلایی یقینا حضور ایران و تهران را در برنامه های بین المللی نشان خواهد داد.

آغاز حفاری مکانیزه بخش پایانی پروژه توسعه جنوبی خط ۶ مترو

پیام سپاهان - دستگاه حفار مکانیزه‌ای که در پروژه توسعه جنوبی خط ۶ مترو مشغول پیشروی است، با گذر از ایستگاه میدان اصلی شهرری (ایستگاه میدان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)) وارد مرحله پایانی حفاری‌های این بخش شد؛ با این توصیف، می‌توان گفت به دنبال حفاری حدود ۸۰۰ رینگ باقی مانده که به لحاظ متراژ شامل ۱۲۰۰ متر طول می‌شود، پروژه توسعه جنوبی خط ۶ طی ماه‌های آتی پایان خواهد یافت.

شفاف‌سازی و پیشگیری از رانت، مهم‌ترین دستاورد سامانه اطلاعات پیمانکاران است

پیام سپاهان - مهدی کرمی در نشست شورای معاونان حراست‌کل با اشاره به رونمایی از سامانه اطلاعات پیمانکاران طی چند روز آینده، شفاف‌سازی و پیشگیری از رانت را مهم‌ترین دستاورد این سامانه برشمرد.

مراجعه تاکسی ها به مراکز معاینه فنی ۳ برابر شد

پیام سپاهان - شهر: به مناسبت هفته هوای پاک با رویکرد اهمیت انجام معاینه فنی در کاهش آلودگی هوا، حمایت، تشویق و ترغیب رانندگان تاکسی به استفاده از خدمات مراکز معاینه فنی شهر تهران، مراجعه اول معاینه فنی تاکسی‌ها در هفته هوای پاک از ۲۹ دی تا ۵ بهمن جاری در تمامی مراکز معاینه فنی شهر تهران به استثناء واحدهای سیار معاینه فنی به صورت رایگان انجام می‌شود.

تهران از این طرف/ ویژه پلاسکو و یادواره‌ای برای شیده لالمی

پیام سپاهان - در شماره ۱۴ و ویژه‌ی پادکست «تهران از این طرف»، به مناسبت سالگرد فروریختن ساختمان پلاسکو در سال ۹۵، به این حادثه پرداخته شده است. سالگرد این حادثه با از دست دادن شیده لالمی، روزنامه‌نگار و دبیر اجتماعی روزنامه همشهری، همزمان شده و این پادکست با روایت و صدای او آغاز می‌شود.

پلاسکو، ۴ سال بعد

پیام سپاهان - چهار سال از ریزش ساختمان پلاسکو می‌گذرد؛ این‌ها جمله‌های آخر آتش‌نشان شهید علیرضا سفی‌زاده، قبل از ریختن ساختمان است. برخی تصاویر برای اولین بار منتشر می‌شود... در جلسه اضطراری شورای شهر در دوم بهمن ۹۵، برای بررسی این حادثه چه‌ها گفته و شنیده شد؟ حالا پس از گذشت چهار سال، سالاری، رئیس کمیسیون عمران شورای شهر، ساخت پلاسکوی جدید را نقطه عطف در ساختمان‌سازی ایمن می‌داند.

یک گام تا تکمیل پروژه مدیریت سیلاب بزرگراه آزادگان

پیام سپاهان - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، ضمن اعلام اتمام عملیات اجرایی فاز سوم پروژه جمع آوری و هدایت آب های سطحی محدوده بزرگراه آزادگان، از پیشرفت ۶۵ درصدی عملیات اجرایی فاز دوم این پروژه خبر داد.

بازدید معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از منطقه ۱۹

پیام سپاهان - محمدرضا جوادی یگانه به همراه مدیران ادارات کل و سازمان های تابعه معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از تعدادی محله های ناحیه ۳ منطقه ۱۹ و پروژه سهیل ۱۴۰۰(خلازیر) بازدید کردند.

حفاری مکانیزه بخش پایانی پروژه توسعه جنوبی خط ۶ مترو آغاز شد

پیام سپاهان - شهر: دستگاه حفار مکانیزه‌ای که در پروژه توسعه جنوبی خط ۶ مترو مشغول پیشروی است، با گذر از ایستگاه میدان اصلی شهرری (ایستگاه میدان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)) وارد مرحله پایانی حفاری‌های این بخش شد؛ با این توصیف، می‌توان گفت به دنبال حفاری حدود ۸۰۰ رینگ باقی مانده که به لحاظ متراژ شامل هزار و ۲۰۰ متر طول می‌شود، پروژه توسعه جنوبی خط ۶ طی ماه‌های آتی پایان خواهد یافت.

دهه فجر از سامانه الکترونیک سلامت رونمایی می شود

پیام سپاهان - شهر: به زودی از فاز نخست سامانه سلامت الکترونیک شهرداری تهران رونمایی می‌شود و قرار است با این رخداد، خدمات به شهروندان و کارکنان و بازنشستگان شهرداری در مراکز درمانی با شفافیت بیشتر و کیفیت بهتری انجام می شود.

اختتامیه خشت طلایی؛ ۷ بهمن

پیام سپاهان - شهر: معاون امور بین الملل مرکز ارتباطات شهرداری تهران از تغییر تاریخ برگزاری آیین اختتامیه پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران و همچنین برگزاری این مراسم به صورت حضوری به علت کاهش محدودیت‌های کرونایی و زرد شدن شرایط شهر تهران، خبر داد.

وضعیت سفید در ایستگاه شوش

پیام سپاهان - مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران از آغاز مسافرگیری در ایستگاه شوش خبر داد.

پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵

پیام سپاهان - پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ تاریخی که هرگز فراموش نخواهد شد. در چنین روزی حادثه تلخ آتش سوزی ساختمان پلاسکو در چهارراه استانبول اتفاق افتاد، که پس از ۳٫۵ ساعت سوختن، فروریخت. آواربرداری ساختمان پلاسکو جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ به پایان رسید. بنابر گزارش اورژانس تهران، آخرین آمار اعلامی از تعداد مصدومان این حادثه ۲۳۵ نفر بوده‌است. آمارهای متفاوتی در مورد مفقود شدگان وجود دارد اما اکثر این آمار بین ۲۰ تا ۳۰ تن است. یکی از آتش نشانان حاضر در زمان تخریب به علت شدت سوختگی در بیمارستان درگذشت. همچنین پیکر ۱۶ آتش‌نشان و ۶ شهروند عادی نیز از زیر آوار خارج شد

فعالیتهای مدیریت شهری در ابعاد بین المللی قابل رویت است

پیام سپاهان - شهر: بسیاری از فعالیت هایی که در تهران در حوزه های مختلف انجام می شود، در سطح بین المللی قابل رویت است و به همین دلیل اگر میزبانی این برنامه ها به طور منظم در شهر اتفاق بیافتد باعث معرفی شهر می شود و برای مجموعه مدیریت شهری، یک آزمون خوب است تا خود را با دیگر فعالیت هایی که در شهرهای دنیا اتفاق می افتد مقایسه کند.

کاشت ۵۳ درخت روت بال زیتون تلخ در منطقه ۹

پیام سپاهان - اداره فضای سبز منطقه ۹ با هدف توسعه و بازپیرایی فضای سبز در غرب پایتخت نسبت به کاشت ۵۳ اصله درخت روت بال زیتون تلخ اقدام شد.

شهردار منطقه۲۱ میهمان ویژه "پارک ملی هوافضا"

پیام سپاهان - رجب زاده شهردار منطقه۲۱ با همراهی صباغ زاده معاون خدمات شهری و محیط زیست و مرشدلو شهردار ناحیه دو این منطقه از "پارک ملی هوافضا" با هدف توسعه و ترویج گردشگری در ورودی غربی پایتخت و برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های مشترک بازدید کردند.

اجرای برنامه های فرهنگی آموزشی منطقه ۴ در هفته هوای پاک

پیام سپاهان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ با تشریح ویژه برنامه های "هفته هوای پاک" گفت: برگزاری وبینارها و کارگاه های آموزشی مجازی در کنار همایش دوچرخه سواری و قدردانی از رکاب زنان برخی از برنامه های هفته پاک است.

ابلاغ دستورالعمل کمپین همسایه هم توسط معاون شهردار تهران

پیام سپاهان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینکه دستورالعمل ارتقاء فرهنگ آپارتمان نشینی در ذیل کمپین همسایه هم ابلاغ شده است، گفت: این کمپین ابعاد مختلف میدانی و تبلیغاتی داشته و در سطح مناطق شهر تهران، در دو بخش تسهیل‌گری (۸ شهرک) و ترویج‌گری (۲۲ محله مناطق ۲۲ گانه) برگزار خواهد شد.

توقف مسافرگیری در ایستگاه شوش تا اطلاع ثانوی

پیام سپاهان - سه شنبه -۳۰ دی ۱۳۹۹- مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تعطیلی ایستگاه شوش و توقف مسافرگیری در نیمه جنوبی خط یک خبر داد.

معرفی سرپرستان جدید مناطق ۲ و ٨

پیام سپاهان - شهر: سرپرست های جدید شهرداری های مناطق ۲ و ۸ از سوی شهردار تهران معرفی شدند.

برگزاری دوره های آموزشی رایگان ترافیکی برای شهروندان شمال شرق تهران

پیام سپاهان - معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۴ تهران از برگزاری دوره های آموزش ترافیکی آنلاین در سطح محلات خبر داد و گفت: این دوره ها به صورت رایگان برای عموم شهروندان برگزار می شود.

ایمن سازی و آشکارسازی خط ۲ اتوبوس های تندور خیابان قزوین

پیام سپاهان - معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۱۰ با اشاره به اجرای پروژه های خردمقیاس، از ایمن سازی و آشکارسازی مسیر اتوبوس های تندرو خیابان قزوین با هدف ارتقای سطح ایمنی و کاهش تصادفات در این معبر خبر داد.

تاکید کلهری برتعامل سازمان‌های خدمات‌رسان برای کنترل بیماری کرونا

پیام سپاهان - نشست فصلی ستاد بحران منطقه ۵ با حضور فرمانده راهور منطقه۵، سرکلانتری دوم فاتب، فرمانده سپاه ناحیه قدس، نماینده قرار گاه ثارالله، معاون مرکز اورژانش غرب تهران، معاون اداره بهداشت شمالغرب تهران، شهردار منطقه۵، دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و مدیر اداره سلامت منطقه منطقه۵ و با محوریت ویروس کرونا برگزار شد.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان الزامی است

پیام سپاهان - مدیرعامل شرکت شهر سالم با بیان اینکه هنوز به کنترل کامل و سرکوب کرونا دست نیافته‌ایم، گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان الزامی است و همه باید در اجرای آن اهتمام جدی داشته باشند.

امضای تفاهمنامه سازمان فرهنگی و معاونت حمل و نقل

پیام سپاهان - رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری بین این سازمان با معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: فراموش نکنیم اگر راننده‌ تاکسی ارتقای فرهنگی پیدا کند در ارتقای فرهنگی جامعه نیز تاثیر دارد.

مدیریت شهری با عملکرد مطلوب، تضمین کننده ارتقاء کیفیت زندگی است

پیام سپاهان - شهر: اگر مدیریت شهری عملکرد مطلوبی داشته باشد؛ به عنوان تضمین کننده ارتقا کیفیت زندگی در عرصه شهرها بشمار می‌رود. از آن جایی که تقریبا ۸۰ درصد جمعیت کشور شهرنشین هستند؛ اگر شهرها به صورت مطلوبی اداره شوند؛ می توان مطمئن بود که کشور توسعه یافته‌ای داریم.

حق شهروندان نیست که با تاکسی فرسوده تردد کنند

پیام سپاهان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: سن اتوبوس های ما خیلی زیاد است و در ده سال گذشته دولت در نوسازی و یا توسعه ناوگان اتوبوسرانی هیچ کاری نکرده است فقط در بودجه سال آینده دولت رقم های کمی برای ناوگان حمل و نقل عمومی دیده شده است که امیدوارم مجلس هم به آن توجه کند.

ساير مطالب

مرغ دوباره در مسیر افزایش قیمت!

قیمت برخی مواد غذایی ارزان شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 30 دی 99

دور باطل ناکامی بازار سرمایه/ تاثیر دامنه نوسان بر بیدار شدن مجدد خرس بورس

بورس 19 هزار واحد افت کرد

کنایه معنادار مدیرعامل شرکت بورس به بانک مرکزی

استی‍ضاح دژپسند به هیات‌رئیسه مجلس تقدیم شد/ بورس، قتلگاه کازینوی دولتی

قیمت دلار به 21 هزار و 590 تومان رسید

وضعیت بورس قابل قبول نیست، دولت پاسخگو باشد/ فقط زعفرانیه را نبینیم، به غیزانیه هم نگاه کنیم

اعطای وام ازدواج 140 تا 200میلیونی به زوج ها در 1400

خسارت دلالان چینی به زعفران ایرانی

مصوبه کمیسیون تلفیق برای وام ازدواج 200 میلیونی

خیریه‌ها کمتر به بخش مسکن ورود کرده‌اند

تحریم‌ها هزینه بالایی به فولاد مبارکه وارد نمی‌کند

آشفتگی بازار میوه ‌و تره بار در نبود کمیته قانونی نرخ‌گذاری

آشفتگی بازار میوه ‌و تره بار اصفهان در نبود کمیته قانونی نرخ‌گذاری

تولید فرش دستباف در مهاباد 30 درصد افزایش یافت

کشف 5367 دستگاه ماینر غیر مجاز در اصفهان

در بازار بورس چه می‌گذرد؟

راهکارهایی برای توقف روند ریزشی بورس

قالیباف: وضعیت بورس قابل قبول نیست، دولت پاسخگو باشد

بورس خارج از ریل!/چه کسی به داد سهام داران می رسد؟

کدام کارگران عیدی کامل نمی‌ گیرند؟

تداوم شیوه نامه فولادی، زنجیره فولاد کشور را متوقف می‌کرد

1500 هزار میلیارد تومان بودجه شرکت‌های دولتی است

قیمت خودرو باز هم کاهش یافت

ارزش سهام عدالت، امروز 29 دی 99

نظر وزیر اقتصاد در مورد وضعیت بورس

تجمع سهامداران معترض مقابل ساختمان سازمان بورس/ فیلم

یارانه نقدی سال 1400 در دو سقف پرداخت می‌شود

کدام کارگران عیدی کامل نمی‌گیرند؟

قوه قضاییه با کانال‌ها و سایت‌های قیمت گذاری کالاها برخورد کند

مخالفت وزیر راه با لغو محدودیت 60درصدی پرواز‌ها

بورس 37 هزار واحد افت کرد

قیمت دلار وارد کانال 21 هزار تومان شد/ هر دلار 21700 تومان

سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار طلا و ارز؛ دلار 21 هزار تومانی شد/ قیمت دلار تا چقدر پایین می‌آید؟

اضافه‌شدن بانک صادرات ایران به جمع بانک‌های دارای CRS توسن‌تکنو

افتتاح حساب غیرحضوری در بانک صادرات ایران

سهامداران شرکت «ایران رادیاتور» سود سهام خود را در شعب بانک صادرات ایران دریافت کنند

تجمع سهامداران معترض مقابل ساختمان سازمان بورس

دارا یکم هم زیان ده شد

احمدی نژاد: برای توزیع یارانه تهدید به زندان شدم/ گفتم یارانه پول امام زمان است

تورم و بیکاری دو روی سکه بودجه نفتی1400/ بودجه ارزی و ریالی جدا شود

آلمان: ناکارآمدی «اینستکس» تقصیر ایران است

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 29 دی 99

احتمال افزایش وام ازدواج تا 200میلیون تومان

آزادراه شیراز-اصفهان تا خرداد 1400 به بهره‌برداری می‌رسد

به طرح های صنعتی که مبتنی بر فناوری‌های نوین نباشد، مجوز فعالیت نمی‌دهیم

25 میلیون بدهید، 240 میلیون وام بگیرید

پیش بینی 7 کارشناس از وضعیت امروز بازار سرمایه

بازگشت خرس دوم به بورس زمستانه / کوچ نقدینگی حقیقی از بورس

بورس 28 هزار واحد افت کرد

آغاز بخشودگی جرایم بیمه شخص ثالث از چهارشنبه

سکه به کانال 9 میلیونی بازگشت/ ربع سکه 3.5 میلیون شد

ضرر سنگین ترامپی‌های بازار از ریزش نرخ ارز/ سقوط آزاد دلار به قعر قیمت 6ماهه

احتمال افزایش وام ازدواج تا سقف 200 میلیون تومان

وجود فاضلاب در آب شرب اهواز تایید شد

25 میلیون بدهید 240 میلیون وام بگیرید!!

مکانیزاسیون بخش کشاورزی در زنجان نیازمند دامنه وسیع‌تری است

ابراز نگرانی رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از واردات محصولات تراریخته؛ قانون ایمنی زیستی مورد بازنگری صورت می‌گیرد

سود بیت کوین ومعمای خاموشی ها/ مسکن اصفهان به بیراهه رکود رفت

چرا بورس درحال ریزش است؟ / بازار سرمایه دوباره وارد موج صعودی خواهد شد

25 میلیون بدهید 240 میلیون وام بگیرید

اکتشاف سنگ‌آهن در3 گستره معدنی بزرگ اصفهان انجام شد

بیقراری در بورس تیتر مهم روزنامه‌های دوشنبه اصفهان

ارائه تسهیلات بانک صادرات به تولیدکنندگان می تواند به جهش تولید کمک کند

بانک صادرات می تواند بر اقتصاد کشور اثرگذار باشد

چرا بورس به این حال و روز افتاده است؟

چند هزار دستگاه ماینر در ایران فعالیت می کنند؟

درج قیمت‌ غیرواقعی در سایت‌های آگهی املاک

فردا دلار به کانال 21هزارتومان می‌رسد؟

ریزش 31 هزار تومانی هر مثقال طلا/ سکه امامی، 10میلیون و 268هزار تومان

مرکز آمار: 1.7 میلیون نفر از 18 تا 35 ساله ها بیکارند

پاسخ سازمان برنامه و بودجه به نادران: اظهاراتتان مناسب نظام حرفه‌ای بودجه‌ریزی نیست

کمک 100 تا 120هزار تومانی واریز شد

30هزار تومان، قیمت پیشنهادی برای تن ماهی

دلار همچنان در کانال 22 هزار تومان /طلا از یک میلیون تومان پایین‌تر آمد

استخراج بیت‌کوین چیست و چگونه صورت می‌گیرد؟

پیشی گرفتن دلار از سایر ارزهای مهم/ حرکت دلار بر مدار صعود

کمک 100 تا 120 هزار تومانی واریز شد

نقش دولت در کاهش و افزایش نرخ دلار / چه شد که نرخ ارز نزولی شد؟

سبد معیشتی برای حداقل‌های یک زندگی به 8 میلیون تومان رسیده/ افزایش 25 درصدی دستمزدها دردی را از حقوق بگیران دوا نمی‌کند

"پالایشی یکم" ثروت توزیع می‌کند؟!

ارزش سهام عدالت، امروز 27 دی 99

احتمال بازگشت سکه به کانال 9 میلیونی/فروشنده بیشتر از خریدار است

روش حذف ارز 4200 تومانی درست به اندازه خود حذف ارز 4200 تومانی مهم است

سال سختی پیش رو داریم/ شاهد موج جدید گرانی خواهیم بوداما در بلند مدت اثرات بهتری را تجربه خواهیم کرد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 27 دی 99

اجازه نمی دهیم به اراضی دولتی اصفهان دست درازی شود

ریزش 29 هزار واحدی شاخص کل بورس

دلار به کانال 22 و یورو به کانال 27 هزارتومانی برگشت

ارائه تسهیلات بانک صادرات به تولیدکنندگان به اشتغالزایی کمک می کند

افت ارزش سکه و طلا در بازار

70 درصد بودجه‌های امور رفاهی 1400 نصیب 7 درصد از اقشار غیرآسیب‌پذیر می‌شود

بیشترین منبع درآمد خانوارها در سال گذشته چه بود؟

تصاویری از مزرعه بیت‌ کوین در قم

جزئیات پرداخت عیدی کارگران اعلام شد

قیمت انواع پژو در بازار

احیای قنوات شهرضا نیازمند اعتبار ملی است

فرش دستباف خراسان شمالی نیاز به حمایت دارد