پایگاه خبری تحلیلی پیام سپاهان

آخرين مطالب

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی شهرداری کاشان خبر داد:

3 ساعت تلاش برای اطفای کامل حریق کارگاه حلاجی الیاف کاشان سياسي

3 ساعت تلاش برای اطفای کامل حریق کارگاه حلاجی الیاف کاشان
  بزرگنمايي:

پیام سپاهان - کاشان - مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری از حریق گسترده یک کارگاه حلاجی الیاف در کاشان خبر داد و گفت: با تلاش سه ساعته ماموران آتش نشانی این حریق به طور کامل مهار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، روح الله فدایی با بیان اینکه مقارن با صبح امروز سه شنبه و در اولین ساعات اداری گزارشی از حریق در یک کارگاه صنعتی مخابره شد، اظهار داشت: این آتش سوزی در یک واحد حلاجی الیاف در بلوار قطب راوندی کاشان رخ داد که در اسرع وقت و با تلاش ماموران آتش نشانی مهار شد.
وی با اشاره به اعزام 24 نیرو به همراه 10 خودرو آتش نشانی برای مهار حریق ابراز داشت: ماموران از چهار ایستگاه آتش نشانی برای انجام این ماموریت به محل آتش سوزی اعزام شدند.
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان با اشاره به مجاورت دو کارخانه صنعتی ریسندگی و بافندگی در مجاورت این کارگاه افزود: با توجه به حساسیت و گستردگی حریق پس از حضور ماموران در محل آتش سوزی و بررسی آن، اقدام به مهار و گسترش آتش به کارخانجات مجاور و سپس اقدام به اطفای حریق نمودند.
وی با بیان اینکه کماکان تیم هایی از آتش نشانی برای لکه گیری و اطفای حریق پنهان در محل حضور دارند، افزود: ماموران پس از اطمینان کامل نسبت به ایمنی محل به ایستگاه های خود مراجعه می کنند.
فدایی افزود: متاسفانه به دلیل میزان گسترده حریق، بخش زیادی از کارگاه حلاجی الیاف تخریب شده است.
وی تصریح کرد: از مردم درخواست می شود در صورت مواجهه با هرگونه حادثه ای با حفظ خونسردی در سریعترین زمان ممکن، با شماره گیری 125 مراتب را به همکارانمان اطلاع دهند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield